דרוש מידע מחירים לחג בבית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שזה יוצא רק 200 שח
רק המיץ ענבים עולה בממוצע 15 ש"ח
עופות - מגש קטן כמה עשרות
איפה ירקות, קטניות לחמין, שתיה , עוגה\חומרים לעוגות
עופות- אני משתמשת בעוף שלם שמשמש למרק ולעוף ונשאר גם ליום ראשון אם אני לא משתמשת בשאר לחמין- 60שקל. רבע קילו בשר- 20 שקל, קילו דג- בד"כ מושט- 30, זה החומרים היקרים. ירקות קונים מה שזול, מה שלא- לא קונית מתמודדים בלי, או אם זה מאסט- נגיד בצל- מסתדרים עם מינימום, 100 שקל מספיק לכל השאר.
משחק צינורות
אצלי גם פטריות- אבל יכול להיות שלבת שנה וחצי זה יהיה קשה
אצלי בגיל שנה וחצי הפופיט של השקל העסיק הרבה זמן
צינורות- בת השנה וחצי לא תצליח להרכיב, פטריות- מסוכן. פופיט- הקטנה לא מתלהבת.

רינרין

משתמש רשום
רק מזכירה - הוצאות חג ושבת חוזרות ומצווה להדר ולכבד את השבת והחג ככה שאני אישית בחיים לא מתחשבנת על הוצאות שבת וחג וקונה כל מה שיכבד וישמח אותי בשבת ואף פעם לא הרגשתי חוסר מהוצאות שבת.
בהצלחה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
רק מזכירה - הוצאות חג ושבת חוזרות ומצווה להדר ולכבד את השבת והחג ככה שאני אישית בחיים לא מתחשבנת על הוצאות שבת וחג וקונה כל מה שיכבד וישמח אותי בשבת ואף פעם לא הרגשתי חוסר מהוצאות שבת.
בהצלחה
מניסיון.
נכון שיש מצוה וההוצאות חוזרות.
אבל אם אדם יודע שאין לו מאיפה לשלם שבתות,
תכפילו שבתות בחודש, כפול שנה, כפול מספר שנים.
הוא נכנס לבור עמוק.
לא אומרת שלא לכבד. אבל לדעת כמה הוצאנו ועל מה. ואם אין מאיפה לשלם אז מוותרים.
@הטעם המושלם כל הכבוד על האחריות.

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

Rina-UX/UI Designer

משתמש רשום
@הטעם המושלם רק לא הבנתי על מה משלמים 1000 כשנוסעים להורים?
ואגב, אצלינו השיקול הוא בית הכנסת, שתכלס הבנים נמצאים שם רוב החג, למרות שזה קשה עם כל המזוודות, צפיפות וכו וכו כמו שתארת
ואת המשל של אומנת המלך לא הכרתי- אשמח שתרחיבי :)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני קניתי קפלה חדשה (2 חבילות ל4 ילדים בגילאי3-8)
יש צבעוניות בגוונים יפים
העסיק אותם מדהים!!

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
משהו בסגנון פלימוביל?
אצלי בגיל שנה וחצי הם כבר נהנים מזה.

או בובה חדשה.
נזכרתי שיש משחק ששתיהן התלהבו ממנו מאוד. חמותי קנתה לי אותו לפני כמה שבועות והן כמעט לא שיחקו בו כי הוא נשאר אצל ההורים שלי- שכחתי מה שמו אבל סוג של הרכבה.
@הטעם המושלם רק לא הבנתי על מה משלמים 1000 כשנוסעים להורים?
ואגב, אצלינו השיקול הוא בית הכנסת, שתכלס הבנים נמצאים שם רוב החג, למרות שזה קשה עם כל המזוודות, צפיפות וכו וכו כמו שתארת
ואת המשל של אומנת המלך לא הכרתי- אשמח שתרחיבי :)
על עוד 2 מיטות בדירה השכורה...
ועל המשל עם האומנת-
היה מלך שעששה יום שכל האזרחים בממלכה יכולים לבוא לארמון ולבקש כל מה שירצו. האומנת של הנסיך הצטערה שרק היא עסוקה עם הילדים של המלך ולא יכולה לנצל את ההזדמנות. אמר לה המלך- את עסוקה עם הילדים שלי- את יכולה תמיד לבוא.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה