דרוש מידע ראיון עבודה

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
מה אומרים :rolleyes:? לדעתי צריך לחוקק חוק שכל בעל עסק שקורא לראיון - חייב לשלם למעומד שכר מינימום
על כל הזמן שהוא השקיע , אין הגיון בזה שכדי לאייש משרה מזמנים 10 בנות ורק אחד בוחרים
אז אתם רוצים לקרוא למלא בנות אוקי רק תשלמו על זה ! אנשים מתכוננים ימים וזה תכלס אחד
הדברים שהכי מקשים בחיפוש עבודה - אז אם ישלמו יקראו רק למי שמתאים וכך יקבלו אותו מהר יותר
אז ייאלה באו נקדם את זה .

כל מי שמסכים שיסמן בלייק (y)
תודה לכם :)

ווי

משתמש פעיל
ממש לא מסכימה אף אחד לא מכריח אותך לבוא לראיון וזכותו של מעסיק לקרוא להרבה בנות עד שימצא את מה שעונה לו על הדרישות
אז אתם רוצים לקרוא למלא בנות אוקי רק תשלמו על זה ! אנשים מתכוננים ימים וזה תכלס אחד
מה זה אתם רוצים לקרוא- זה נשמע שאת עושה להם פה טובה שאת מגיעה וישלמו לך על זה עוד...
את רוצה שהם גם יקראו לך את לא אוחזת מי צריך פה את מי:);)

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
לא מסכימה
זה חוצפה לקרוא ל10 בנות רק כי אתה יכול ,רק כדי לקבל אחת
תברר טוב ותקרא לאחת שמתאימה וכך גם המעסיק יכול לקבל מישהו טובה
זה ממש אכזריות לקרוא ל10 בנות שמתכננות ימים שלמים ( אני מדברת על הייטק)
ובסוף רק לבחור אחד וזה לא משנה כמה היא טובה או לא
תשלם מינימיום וכך שתזמין לראיון תבדוק באמת האם המעומד שווה לך
ממש לא מסכימה אף אחד לא מכריח אותך לבוא לראיון וזכותו של מעסיק לקרוא להרבה בנות עד שימצא את מה שעונה לו על הדרישות
ומה שכתבת מי עושה למי טובה אם צרכים את העובדות יותר כי החברה מרוויחה יותר מכל עובד (אחרת לא היה שווה להעסיק ) אז אף אחד לא עושה טובה לאף אחד
זה דעתי

ווי

משתמש פעיל
אחד לא עושה טובה לאף אחד
אני מסכימה איתך אף אחד לא עושה טובה כל אחד בא לבדוק את השני אם זה מתאים לו
ולכל אחד יש את הכלים שלו וזכותו של המעסיק לבדוק כמה בנות עד שימצא את מי שהכי טובה.

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
כנראה שלא כולם פה הבינו או שלא יודעים מה המצב..
היום כדי לקבל עבודה במיוחד בתחום ההייטק צריך לעבור מבחנים וכמה ראיונות
ואחרי שעוברים את הכול אומרים שבסוף המשרה הזו הושעתה או לא יודעת מה
ומזמנים המון בנות שמתכוננות המון ואגב לא כולם טיפשות אולי רק חצי מהם :)
ויושבים ימים שלמים ובסוף לא מתקבלות ולא בגלל שהם לא מוכשרות
וכך עוברים עוד ועוד ראיון עד שמוצאים ..
העצה שלי היא פשוטה שהמעסיק ישלם שכר מינימום וכך כל משרה באמת תהיה
ולא תברח פתאום , וכך גם לא יקראו סתם להמון בנות יש קורות חיים ,יש חברות
יקראו ל3 ויבחרו מהם לא כולם טיפשות ולא צריך לקרוא ל10 בשביל לקחת אחת

EfratHL

משתמש פעיל
רעיון מגוחך ותלוש מהמציאות. זה כמו שתגידי שעובדת לא תתראיין לכמה מקומות במקביל כי אז היא מבזבזת את הזמן של המראיין במקום שהיא תבחר שלא ללכת אליו.
או להבדיל בשידוכים שהבחור או הבחורה ישלמו לצד שהם מורידים על כך שבזבזו את זמנם ולא בררו כמו שצריך.
אני מבינה את נקודת התסכול שלך, אבל זו לא התשובה. ואגב, גם ראיונות לוקחים המון המון משאבים וזמן, תאמיני לי שאף מעסיק לא עושה את זה כי זה נחמד לו. אם את מקבלת הרבה תשובות שליליות שווה לך אולי לעשות סימולציה עם איש מקצוע ולהבין האם את ניגשת לראיונות בצורה הנכונה. (זה ממש לא מחייב שאת טיפשה, רק צריך לדעת איך להתנהל או לבלוט בראיונות בצורה טובה)

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
רעיון מגוחך ותלוש מהמציאות. זה כמו שתגידי שעובדת לא תתראיין לכמה מקומות במקביל כי אז היא מבזבזת את הזמן של המראיין במקום שהיא תבחר שלא ללכת אליו.
או להבדיל בשידוכים שהבחור או הבחורה ישלמו לצד שהם מורידים על כך שבזבזו את זמנם ולא בררו כמו שצריך.
אני מבינה את נקודת התסכול שלך, אבל זו לא התשובה. ואגב, גם ראיונות לוקחים המון המון משאבים וזמן, תאמיני לי שאף מעסיק לא עושה את זה כי זה נחמד לו. אם את מקבלת הרבה תשובות שליליות שווה לך אולי לעשות סימולציה עם איש מקצוע ולהבין האם את ניגשת לראיונות בצורה הנכונה. (זה ממש לא מחייב שאת טיפשה, רק צריך לדעת איך להתנהל או לבלוט בראיונות בצורה טובה)
אבקש לא לעבור לפן האישי את לא מכירה אותי ואין לך מושג אם יש לי או אין לי עבודה , מה שהעלתי לא נוגע אלי אלא לצורת העסקה בכל המגזרים , לדעתי להגיד רעיון מגוחך זה טעות כי מי את חושבת שאת שאת שווה יותר ממני ? את יכולה לא להסכים אבל לזלזל סתם חבל

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וברגע של רצינות
מנסיוני בתחום, יש מעסיקים שההנאה שלהם זה סתם לראיין עוד ועוד
אולי תחושת שליטה, לא יודע
אפילו לתפקיד קופאי הם ייראיינו 10 מועמדים ויעשו להם אבחון ומרכז הערכה

תבררו טוב לפני שאתם הולכים לראיון אם המעסיק הוא כזה

אם כן, לא שווה לעבוד אצלו...

EfratHL

משתמש פעיל
אבקש לא לעבור לפן האישי את לא מכירה אותי ואין לך מושג אם יש לי או אין לי עבודה , מה שהעלתי לא נוגע אלי אלא לצורת העסקה בכל המגזרים , לדעתי להגיד רעיון מגוחך זה טעות כי מי את חושבת שאת שאת שווה יותר ממני ? את יכולה לא להסכים אבל לזלזל סתם חבל
במקרה אני מונחת מאד בנושא ועוזרת להרבה נשים חרדיות למצוא עבודה ולעבור ראיונות, הכל בהתנדבות כמובן.
ניסיתי לעזור אבל אני רואה שאת נסערת....
הרבה הצלחה!

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
במקרה אני מונחת מאד בנושא ועוזרת להרבה נשים חרדיות למצוא עבודה ולעבור ראיונות, הכל בהתנדבות כמובן.
ניסיתי לעזור אבל אני רואה שאת נסערת....
הרבה הצלחה!
האמת זה לא משנה אם את מונחת בנושא או לא מונחת בנושא , את לא יודעת אם יש לי עבודה או לא
ואגב יש לי עבודה מכובדת מאוד ועדין זכותי לעלות את דעתי כאן וגם זכותך וחבל לזלזל

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
לדעתי ברור שזו טעות,
הרי כמו שכתבו- את זו שרוצה ללכת לראיון- אף אחד לא מבקש ממך לעשות זאת
ווניח ויציעו חוק כזה והוא יעבוא
את תפתחי אשכול: איזו חוצפה! מראיינים מזמנים לראיונות רק בנות עם ממוצע ציונים מושלם ןהמלצות ממורי הקורס וכו' כי עולה להם כסף לזמן אנשים לראיון
ולכן להמון אנשים אין בכלל הזדמנות ראשונית להוכיח את עצמם וכו'...
ראיון הוא בעיקר בעיקר בשביל המרואין וגם אם הוא השקיע "סתם" הטוא קיבל קורס בחינם לראיון הבא...
אם כבר יותר הגינו כמו שהציעו פה שכל מרואין שרוצה לבוא להתראיין ישלם כסף למראיין שמפסיד זמן עבודה וכסף בשביל לראיין אנשים שסתם באים לראיון בלי להתאים למשרה,
וכך לא יהיו אנשים שסתם מבלבלים במח למעסיקים...

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
לא בטוח , יש מצב שזה יעודד כי ברגע שאתה יודע שהריאיון באמת משפיע אתה יכול להתכוון אליו
וגם המעסיק יקבל מהר יותר את העובד :)

פ.נ

משתמש מקצוען
מעשה שהיה לי לאחרונה
אחרי אין ספור ראיונות בהמון מקומות...
דלטתי את השיטה
קראו לי לראיון באחד ממקומות הכי נחשבים בארץ
הגיע היום של הראיון והגעתי עם עצמי להחלטה שאני לא מגיעה כי זה היה בשלבי יאוש...
ארחי כמה שעות מקבלת טלפון מאותו מקום ושאלו למה לא הגעתי אמרתי שאין לי נסיון בתחום וכו ואני לי זמן מיותר סתם לבוא לראיון ...אותו אחת אומרת לי בסדר אבל תבואי לראיון ונקבע זמן למועד אחר אמרתי לה תקשיבי אני יגיד לך את האמת אני הייתי בכזה מלא מקומות עבודה שאמרתי אין לי נסיון בתחום ואמרו לי לבוא על אף שלא היה לי והגעתי ואמרו לי אחר כך שדרוש נסיון וכו אני מגיעה בתנאי שזב באמת רלוונטי מבחינתכם כל הנתונים שלי
היא עושה לי תבואי בכל אופן זה רלוונטי אני מגיעה לראיון וכעבור יומיים התקבלתי לעבודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה