דרוש מידע קשב וריכוז במבוגרים- כל מה שחשוב לדעת ...

יאנגית

משתמש צעיר
שבועיים עד חודש שלוקחים ברציפות- אין מה לדאוג
אבל אם אחרי חודש נשאר ככה- צריך לבדוק ממה זה
(בשם הרופא...)
באמת ?
ואם אני כבר שנתתים רצוף ?
זה גם מתגבר בפעילות גופנית חזקה, כמו ריצה או משחק כדורסל.

קולמוס בודד

משתמש חדש
באמת ?
ואם אני כבר שנתתים רצוף ?
זה גם מתגבר בפעילות גופנית חזקה, כמו ריצה או משחק כדורסל.
מסתבר שהרופא התכוון לתחושת יובש נוראית כמו שתיאר האברך שליט"א ולא לתחושה לא נעימה של יובש
דרך אגב גם למי שחווה חוסר תיאבון או קושי להירדם זה לא עובר לאחר תקופה אולי קצת נחלש ולומדים לסדר את היום עם הכדור

נערך לאחרונה ב:

קולמוס בודד

משתמש חדש
זה נורמלי שויואנס גורם לתחושת יובש נוראית בפה?
יש מה לעשות עם זה? זה אמור לעבור אחרי תקופה?
תודה מראש לעונים
(פעם ראשונה שאני לוקח ויואנס)
תן צ'אנס לפחות שבוע אחרי זה תשקלל מעלות וחסרונות ובדרך כלל תופעת לוואי ידועה שמופיעה באופן בועט ומודגש נובעת ממינון גבוה אפילו במעט

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שלום לכולם! אני ניק די ותיק ומוכר באתר ומתמודד עם קש"ר (מעדיף לא להחשף בניק הרגיל)
במקרה נתקלתי בהודעה הזו:
וחשבתי למה שלא נפתח קבוצה כזו גם לגברים? (נשואים בלבד/מעל גיל 25)
מה אתם אומרים? ילך? יהיה על מה לדון בקבוצה כזו?
במידה ואתם חושבים שזה יכול להצליח סמנו "תודה", במידה ולא-סמנו "עצוב"

(נ.ב. ההצעה לפתיחת הקבוצה באישור הנהלת האתר)
מה בדיוק יהיו הנידונים בקבוצה הזו?
כלומר: אני מסוגל להתמרמר להנאתי על תופעות הלוואי של התרופה - במסווה של שיתוף כמובן, אבל באותה מידה אפשר לפתוח קבוצה לנוטלי אומפרדקס.
אם כבר, קבוצה כזו נחוצה בגיל הישיבה, כשההפרעה עלולה ליצור פגיעה בדימוי העצמי, והלעג החברתי עלול לגרום להפסקת הטיפול. קבוצה כזו עשויה לשמש כקבוצת תמיכה.
אבל אנשים בני 25, נשואים, כבר התייצבו איכשהו בחייהם, וכרגע - או שהם מטופלים, או שהם הצליחו איכשהו להתמודד עם הבעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה