דרוש מידע קנס על אי תיקוף רב קו

'צחק

משתמש צעיר
הבן שלי קיבל לפי כשנה קנס על אי תיקוף. (האוטובוס היה דחוס והוא לא יכל לעבור לתקף)
ניסיתי להגיש ערעור אבל זה היה אחרי 30 יום ולכן לא התקבל
לא שילמנו אותו
עכשיו בערב פסח אני רואה את הדוח
מאז ועד היום גם לא קיבלנו הודעות נוספות על החוב
האם לשלם?
מה ההשלכות?
עדיף לשלם כי הם יכולים לעשות עם זה הרבה הרבה צרות

למען שמו

משתמש פעיל
הבת שלי קיבלה דוח לפני כמה שנים (לא זוכרת כמה)
ולא שילמנו , אחרי תקופה קיבלנו מכתב שזה צובר ריביות ובלה בלה בלה - ועדיין לא שילמנו (הייתי רגועה כי היא היתה קטינה והייתי בטוחה שאי אפשר לחייב אותי על זה)
תכל'ס מאז שקט .... לא שילמנו ולא מתכוננת לשלם
שמתם לב שאף אחד לא כתב כאן שבאמת עיקלו לו את החשבון או שהגיע הוצאה לפועל?
לדעתי הם סתם מפחידים...

זוצית חדשה

משתמש פעיל
הבת שלי קיבלה דוח לפני כמה שנים (לא זוכרת כמה)
ולא שילמנו , אחרי תקופה קיבלנו מכתב שזה צובר ריביות ובלה בלה בלה - ועדיין לא שילמנו (הייתי רגועה כי היא היתה קטינה והייתי בטוחה שאי אפשר לחייב אותי על זה)
תכל'ס מאז שקט .... לא שילמנו ולא מתכוננת לשלם
שמתם לב שאף אחד לא כתב כאן שבאמת עיקלו לו את החשבון או שהגיע הוצאה לפועל?
לדעתי הם סתם מפחידים...
אני גם חשבתי שהם שכחו ממני עד שהגיע לי דוח אחרי 7 שנים וכמעט הגיע להוצאה לפועל - לא הייתה לי בררה אז שילמתי + הכסף לעורך דין שלהם

סאסוסו

משתמש פעיל
מנסיון כשמגישים את הערעור צריך גם לאיים אליהם בתביעה בבית משפט, ולתבוע פיצוי
עדיף להוסיף פירוט של התביעה (הטרדה על חינם, להוסיף שיש עדויות וכו')
ואז זה עוזר והם מבטלים בדרך כלל את הדו"ח

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני עכשיו קיבלתי על הבן שלי - קטין שלא תיקף גם כי בטעות בפרטי הרב קו נרשם שהוא ב 3 שנים גדול והם כלאו שם את סכום הכסף כי לפי תאריך הלידה הגיע לגיל 18,
עכשיו קיבלתי התראה לפני ביצוע תביעה בל בלה לחוק הוצאה לפועל "ס 120 ש"ח קנס + 153 הוצאות,
אם אני לא אתייחס לזה זה ימשיך לגדול? כי לו אין שום נכסים או כספים ואין שום סיבה שיגבו ממני.... או שישלחו אלינו הוצאה לפועל

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני עכשיו קיבלתי על הבן שלי - קטין שלא תיקף גם כי בטעות בפרטי הרב קו נרשם שהוא ב 3 שנים גדול והם כלאו שם את סכום הכסף כי לפי תאריך הלידה הגיע לגיל 18,
עכשיו קיבלתי התראה לפני ביצוע תביעה בל בלה לחוק הוצאה לפועל "ס 120 ש"ח קנס + 153 הוצאות,
אם אני לא אתייחס לזה זה ימשיך לגדול? כי לו אין שום נכסים או כספים ואין שום סיבה שיגבו ממני.... או שישלחו אלינו הוצאה לפועל
למה שלא תטפלו בעניין?

מייל רב קו אונליין - לצמצם רווחים
support @ ravkavonline.co.il

לדעת 1

משתמש פעיל
אם זה אגד זה יותר בעיה זה הוצאה לפועל אם וגם הרכבת הקלה אבל קווים אין מה לפחד הבנתי שאין להם סמכות להוצאה לפועל בהצלחה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
האם זה בכלל חוקי לתת קנס לקטין מתחת ל18?
הנחיות המפקח על התעבורה - פיקוח על תשלום דמי נסיעה בקו שירות באוטובוס

1721602127513.png

פרוגיוזר

משתמש פעיל
אם קיבלתי קנס מאגד והגשתי ערעור מיד (בניות באתר של אגד)
ומאז לא שמעתי מהם
החוב יכול לצבור ריביות בנתיים?
אני הרי הגשתי ערעור ומחכה להתיחסות שלהם

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
גם לי זה קרה קיבלתי קנס (שתיקפתי עם רב קו של בעלי)
שלא שילמנו במשך יותר משנה
והיינו בטוחים שזה צבר רביות וכו'
אבל בסוף שילמנו ולא צבר שום ריבית
הסבירו לי שמבקר לא יכול לתת קנס אלא חיוב תשלום מוגדל עבור הנסיעה
וזה לא צובר ריבית (אין לי מושג מה ההבדל)
הקנס שלכם היה במקרה בחברת תנופה?
כי לי יש את אותו סיפור ששילמתי עם רב קו של בעלי וקיבלתי קנס של 100 שח נעלם לי הפיתקית ומאז אני לא מוצאת דרך איך משלמים
איפה אתם שילמתם?ו
אשמח למידע אם יש לכם

avi++

משתמש מקצוען
אם קיבלתי קנס מאגד והגשתי ערעור מיד (בניות באתר של אגד)
ומאז לא שמעתי מהם
החוב יכול לצבור ריביות בנתיים?
אני הרי הגשתי ערעור ומחכה להתיחסות שלהם
הערעורים לא קשורים לאגד
זה קשור למשרד התחבורה

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
לפני כמה שבועות עליתי עם חברה לאוטובוס והיה שם פקחים. היא תיקפה את הכטיס כדי לשלם אבל גילתה שאין לה כסף ברב קו. אני הייתי עם סטודנט כך שלא יכלתי לתקף עליה. מייד הפקח קפץ עליה שתביא רב קו ופרטים. אמרתי לו שאנחנו נרד עכשיו ונטעין את הרב קו הוא התעקש לקבל פרטים.
פשוט הודעתי לו חגיגית שממש לא, היא לא תתן לו פרטים. הוא התעצבן- זכותו.
אנחנו ירדנו בתחנה הבאה למלא את הרב קו.

יהודית רשי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
1.
בכל מקרה אפשר לשלם במערכת משרד התחבורה לפי מספר זהות.
2.
מערערים במשרד התחבורה,
וברוב המקרים מקבלים הודעה שהערעור נדחה...
3.
עם מספר הפנייה הנ"ל ומכתב הדחייה:
פנייה לח"כ מקלב [אנחנו פנינו במייל וטופלנו במיידי ובהצלחה]
עשויה להועיל מאד, במקרה שאכן היתה התייחסות לא סבירה,
או שהיה מקום להתנהגות אנושית יותר מצד הפקחים וכד'.
3.
למיטב זכרוני, יש סעיפים קטנים שמאפשרים לחמוק מתשלום.
כמובן, צריך לבדוק שוב באותיות הקטנות:
*טעות בכתיבת השם, במקרים מסוימים.
*אם היה לך חוזה יומי /חודשי בתוקף, רק שהוא לא היה עליך באוטובוס.

בהצלחה!

שימחלה

משתמש רשום
על פי החוק אם משהו יכול לחייב אותי להביא ת.ז. או פרטים שלי זה רק שוטר / פקח של רכבת (כולל רכבת הקלה)
כלומר עם פקח רוצה פרטים או ת.ז. ואת/ה לא רוצה לתת הוא לא יכול לעשות כלום מקסימום שהוא כן יכול לעשות זה להזמין משטרה (רוב הפעמים אחרי דקה שתיים של צעקות הם הולכים בלי להזמין משטרה)
ומקסימום אם כן הזמינו אז תנו פרטים כמובן, ולבקש לכתוב בקנס את כל הסיפור (הוא חייב) ואז הרבה יותר כל לבטל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה