דרוש מידע קנס על אי תיקוף רב קו

גאורגית

משתמש חדש
לי היה מקרה שפקח בצעקות וכמעט אלימות רצה להזמין משטרה כי לא רציתי לתת פרטים.
היה לי כסף ברבקו אך משום מה המכשיר לא תיקף לי למרות שהעברתי וחשבתי שתיקף... הוא כמובן לא האמין.
בסוף נתתי פרטים והביא לי דוח.
הגשתי ערעור והתוצאות היתה: ביטלו את הדוח וקראו לי למתן עדות לפיטורין על הפקח בגין התנהגות בלתי הולמת .
(לא נתתי עדות כי חסתי על העבודה שלו והמטרה שלי היתה רק לבטל את הדוח- שזה הצליח)
תמיד כדאי לנסות להגיש ערעור עם סיבות מוצדקות.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
על פי החוק אם משהו יכול לחייב אותי להביא ת.ז. או פרטים שלי זה רק שוטר / פקח של רכבת (כולל רכבת הקלה)
כלומר עם פקח רוצה פרטים או ת.ז. ואת/ה לא רוצה לתת הוא לא יכול לעשות כלום מקסימום שהוא כן יכול לעשות זה להזמין משטרה (רוב הפעמים אחרי דקה שתיים של צעקות הם הולכים בלי להזמין משטרה)
ומקסימום אם כן הזמינו אז תנו פרטים כמובן, ולבקש לכתוב בקנס את כל הסיפור (הוא חייב) ואז הרבה יותר כל לבטל
זה לשון החוק -
442. (א) היה יסוד להאמין כי נוסע עבר על תקנות אלה, רשאים הנהג, הכרטיסן או המבקר לדרוש ממנו לזהות עצמו ולמסור את כתובתו על ידי תעודה מתאימה, ובאין לו תעודה - על ידי אישור של נוסע אחר שזיהה עצמו על ידי תעודה. לא הזדהה הנוסע כאמור, רשאי הנהג להסיע מיד את האוטובוס לתחנת המשטרה הקרובה.
447. הנוסע יציית להוראות בעל הרשיון שאושרו על ידי הרשות ולהוראות עובדי השירות הדרושות לסדר ולבטיחות בנסיעה ובאוטובוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה