דרוש מידע קניית מחשב נייד בזול

המייבין

משתמש מקצוען
שלום. יש מישהו שמכיר מחשב נייד בזול (איזור 1590₪) בגודל 15אינץ.
אפי' ללא מערכת הפעלה.
כל מה שאני מוצא מדי יקר.
תודה

איבאיבא

משתמש פעיל
לקספ יש קטגוריה של מציאון ותצוגות משתנה כל יום ולפעמים יש שם דברים טובים במחירים נמוכים במאות שקלים מהחזרות או אריזה פגומה המעלה שזה עם אחריות יצרן מלאה ( עכשיו לא ראיתי משהו מתאים אבל כדאי לעקוב)

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מחשב גרוע מאד , גם סיני וגם מעבד חלש.
ביחס למחיר?

המעבד אומנם חלש אבל במחיר הזה אני מניח שממילא זה מיועד לשימושים בייתים פשוטים.
ויש 8GB RAM ו-SSD, שזה אומר שזה ירוץ בשימושים הקלים שלו.

meme

משתמש פעיל
שימו לב שהמחשבים באמזון(לא יודעת על כולם) הם מקלדת ותפריט באנגלית ומגיעים בלי שום תכנה נוספת אפילו ללא חלונות אז זה שיקול משמעותי כי להתקין תכנות לבד אצל טכנאי ולשנות שפה עולה גם כן סכום לא מבוטל

מאיר 4134

משתמש מקצוען
שימו לב שהמחשבים באמזון(לא יודעת על כולם) הם מקלדת ותפריט באנגלית ומגיעים בלי שום תכנה נוספת אפילו ללא חלונות אז זה שיקול משמעותי כי להתקין תכנות לבד אצל טכנאי ולשנות שפה עולה גם כן סכום לא מבוטל

בכלל לא נכון, אפשר לקרוא ורובם מגיעים עם WINDOWS
(לעניין המקלדת אפשר לקנות בכמה שקלים מדבקות בעברית ולשנות שפה לא צריך טכנאי ומספיק ידע בסיסי לעשות זאת לבד)

הבאתי סוגים זולים

אבל יש בקצת יותר יקר דגמים טובים מאד כגון

שזה באחריות של אמזון שזה נראה כמו חדש ועובד כמו חדש (חוץ מהסוללה שהיא בקיבולת של 80%) ואני עובד עם אחד כזה והוא מצוין.

נחום10

משתמש מקצוען
ביחס למחיר?

המעבד אומנם חלש אבל במחיר הזה אני מניח שממילא זה מיועד לשימושים בייתים פשוטים.
ויש 8GB RAM ו-SSD, שזה אומר שזה ירוץ בשימושים הקלים שלו.
זה טוב רק לוורד, לגלישה כבר צריך מחשב יותר חזק כדי שלא יתקע. וגם נראה לי שאין אחריות על הדגמים הסינים האלו.

מליון

משתמש מקצוען
יש חניות מחשבים שמוכרים מחשבים יד2, ממשרדים שמתחדשים, מחשבים מעולים.
לא זוכרת כרגע שמות אולי בהמשך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה