טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

רבקה30

משתמש צעיר
מכירים אולי קישור לשעון עמיד נגד מים לילד?
הזמנתי את זה והבן שלי מרוצה מאד:
CK36676
והזמנתי גם את זה לבן השני, בחצי מחיר... רק שהוא כבר לא במלאי
השעון עובד מצוין כבר חצי שנה. אולי תמצאי כמוהו.

1719423757509.png

רבקה30

משתמש צעיר
יסיתי להזמין והוא לא מאפשר לי קניה בפחות מ-130 ש"ח
נתקלתם בכזו בעיה?
אהה. הם מחייבים מינימום קנייה ב- 130 ש"ח
ואם את רוצה משלוח עד הבית - מינימום 180
צריך לצרף קניות... (ואם את פעם ראשונה שם - אל תשכחי לבקש קופון בצ'אט)

שבת קודש

משתמש חדש
חובה בכל בית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‏פח קטן נתלה על השיש
‏המטבח נשאר נקי בזכות זה
‏אישית קניתי משהו דומה מאוד אך הוא אזל
‏אז צירפתי משהו דומה......
פח תלוי

s.y

משתמש מקצוען
מברשות לריסים מגיע הרבה בחבילה

סרט מדידה מתגלגל נוח מאוד לשימוש

ערכה ללימוד חשבון מגיע בגודל טוב ואיכותי

שעון איכותי ויפה

נעלים נוחות ויפות

הזמנתי טוש איילינר על הפנים! לא מוציא כלום

מפיץ ריח אדים ממש טוב מוציא ריח

קופסא לספוגית איפור מגיע בגודל טוב וזה ממש נוח לנסיעות וכו'

מעמד לספוגית נראה יפה וממש נוח

מברשת שיער הכי טובה שהיה לי עד היום!! מתירה קשרים ונוחה

חולצה עלתה לי רק 5 שקל שקניתי אותה עכשיו עולה יותר אבל ממש חמודה

מברשת צלליות טובה ונוחה עושה את העבודה טוב

סוגרים לעגיל מגיעים בגודל מידי קטן לכן לא מחזיק את העגיל מספיק

חולצה לילדות מהממת אבל קצרה

חצאית לילדות קורדרוי ממש יפה מגיעה בדיוק כמו בתמונה

מחזיק למוצץ באיכות טובה

בגד גוף לתינוק מבד נעים נראה ממש יפה ואיכותי

בגד גוף לתינוק נראה מתוק מגיע עם כובע וכפפות בד נעים

ממש חפרתי:sne:

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ניסיתי להזמין והוא לא מאפשר לי קניה בפחות מ-130 ש"ח
נתקלתם בכזו בעיה?
תחפשי פה בפרוג, לא זוכרת אם זה בשרשור הזה או אחר- פרסמו לזה פתרון מבריק שמאפשר להזמין גם בפחות (מוסיפים עוד כמה אותיות בשורה של הקישור)
תחפשי זה עובד

נתנאל ...

משתמש רשום
תחפשי פה בפרוג, לא זוכרת אם זה בשרשור הזה או אחר- פרסמו לזה פתרון מבריק שמאפשר להזמין גם בפחות (מוסיפים עוד כמה אותיות בשורה של הקישור)
תחפשי זה עובד
האם בדקת אם זה מותר הלכתית? זה לא גזל? גם גזל הגוי אסור.. לא שאלתי עדיין אבל לכאורה למה שזה יהיה מותר?

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האם בדקת אם זה מותר הלכתית? זה לא גזל? גם גזל הגוי אסור.. לא שאלתי עדיין אבל לכאורה למה שזה יהיה מותר?
תקראי את השרשור שם, כתבו כמה דעות שונות בנושא. אני לא אומרת לאף אחד מה לעשות כמובן (אני השתמשתי בזה פעם אחת)
(כשאני שאלתי על זה את שירות הלקוחות הם ענו לי יותר מפעם אחת שמטרת המחיר מינימום היא להמעיט נזק סביבתי... והם אישרו לי כמה פעמים משלוחים בסכומים נמוכים- קרי, הם לא מפסידים מזה... אבל יכול להיות שתלוי גם במחיר. או כמה הלקוח קונה אצלם ששווה להם שיהיה מרוצה... אפשר לבדוק בשרשור שם מה נכתב בנושא, ואני לא פוסקת כלל)

נתנאל ...

משתמש רשום
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
את באמת חושבת שזה בשביל למעט נזק סביבתי, ברור שהם יחרטטו משהו כל כך מטומטם בשביל לצאת "הומניטרים" גם הקטע של "בואו לשתול עץ עם טמו בפחות משקל" שיש לפני התשלום בקופה..
נו באמת... לא שווה להם מבחינה כלכלית נטו!! להוציא משלוח עד הבית בפחות מהסכום שהם דורשים, זאת הסיבה היחידה.. ברור שהם לא יגידו את זה, כי זה נשמע ממש רע ללקוחות שלהם...
ועובדה שהם לא מסכימים כבר תקופה ארוכה להסיר את ההגבלה בשום אופן, לפני חודש חודשיים הם היו זורמים ממש בקלות, היום תנסי ותראי הם כמו בטון בזה!! וחוץ מזה מה זה משנה הסיבה שהם אומרים?
הם מגבילים ואלו התנאים שלהם.. עכשיו מצאנו פירצה לעקוף את התנאים שלהם, בסברא הפשוטה, זה סוג של גזל, כי את "מאלצת" אותם להוציא משלוח גם על קנייה של 20 ש"ח, והם מבחינתם "מפסידים מזה" או שלא היו מסכימים לכך אילו היו יודעים, אולי זה נקרא גזל בגרמא וגזל בגרמא בגוי אולי מותר, לא יודע.. אבל ברור שחייב לבדוק את זה..

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תקראי את השרשור שם, כתבו כמה דעות שונות בנושא. אני לא אומרת לאף אחד מה לעשות כמובן (אני השתמשתי בזה פעם אחת)
(כשאני שאלתי על זה את שירות הלקוחות הם ענו לי יותר מפעם אחת שמטרת המחיר מינימום היא להמעיט נזק סביבתי... והם אישרו לי כמה פעמים משלוחים בסכומים נמוכים- קרי, הם לא מפסידים מזה... אבל יכול להיות שתלוי גם במחיר. או כמה הלקוח קונה אצלם ששווה להם שיהיה מרוצה... אפשר לבדוק בשרשור שם מה נכתב בנושא, ואני לא פוסקת כלל)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
את באמת חושבת שזה בשביל למעט נזק סביבתי, ברור שהם יחרטטו משהו כל כך מטומטם בשביל לצאת "הומניטרים" גם הקטע של "בואו לשתול עץ עם טמו בפחות משקל" שיש לפני התשלום בקופה..
נו באמת... לא שווה להם מבחינה כלכלית נטו!! להוציא משלוח עד הבית בפחות מהסכום שהם דורשים, זאת הסיבה היחידה.. ברור שהם לא יגידו את זה, כי זה נשמע ממש רע ללקוחות שלהם...
ועובדה שהם לא מסכימים כבר תקופה ארוכה להסיר את ההגבלה בשום אופן, לפני חודש חודשיים הם היו זורמים ממש בקלות, היום תנסי ותראי הם כמו בטון בזה!! וחוץ מזה מה זה משנה הסיבה שהם אומרים?
הם מגבילים ואלו התנאים שלהם.. עכשיו מצאנו פירצה לעקוף את התנאים שלהם, בסברא הפשוטה, זה סוג של גזל, כי את "מאלצת" אותם להוציא משלוח גם על קנייה של 20 ש"ח, והם מבחינתם "מפסידים מזה" או שלא היו מסכימים לכך אילו היו יודעים, אולי זה נקרא גזל בגרמא וגזל בגרמא בגוי אולי מותר, לא יודע.. אבל ברור שחייב לבדוק את זה..

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מי אמר שזה מה שאני חושבת? אמרתי שזה מה שהם טוענים.
וכל אחד יעשה משהו חושב
ראית איפשהו שכתבתי שאני חושבת שזה מותר ובסדר?

נתנאל ...

משתמש רשום
מי אמר שזה מה שאני חושבת? אמרתי שזה מה שהם טוענים.
וכל אחד יעשה משהו חושב
ראית איפשהו שכתבתי שאני חושבת שזה מותר ובסדר?
ככה זה נראה מההודעה שלך..
אני מבקש סליחה אם נפגעת ממני חלילה לא התכוונתי לצחוק עלייך לרגע..
אלא עליהם... ועל גיבובי השטויות שלהם בצ'אטים...

ו
תודה רבה!!
זה תוכן התשובה של הרב שענה:

שלום וברכה,
זה לא מוגדר כמניעת רווח אלא כגזל, כיון שאתה גוזל מהם את המשלוח [כל העליות שכלולות במשלוח] וכאשר אתה לא משלם עבור המשלוח, הרי זה גזל. וגזל הגוי אסור.
בהצלחה.

1.מעניין אם עשיתי את זה פעם אחת צריך להשיב? גזל הגוי דורש השבה כמו יהודי?
2.עוד נתון שצריך לבדוק אולי יש איזה יהודי שם שיש לו בעלות מסוימת בשיתוף עם שאר הסינים? ואם כן מה ההתייחסות לזה בדיוק?
3.אגב צריך לשאול גם מה הדין במקום שהם בצ'אט כותבים שהם מסכימים לזה כל עוד שזה אפשרי [לשאול מנהל או סמכות גבוהה יותר לא ניתן..]

כי תשמעו קטע.. יש אפשרות המון פעמים לקבל החזרה כספית ללא החזר המוצר, מכירים את זה? זה בדר"כ עד 50 ש"ח, ואפשר כמה פעמים ביום עד שנגמרת החגיגה ואז זה מתאפשר שוב אחרי כמה שבועות שלא עשיתם את זה.. עכשיו שאלתי אותם בצ'אט אם אני רוצה לעשות החזרה ללא החזר [בלי הנציג, לבד, בהחזרות..] והמערכת נותנת לי את האפשרות להחזר בחינם ללא החזרת המוצר, והדגשתי שאין שום פגם במוצר ואדרבה הוא מושלם! ויותר מזה אני גם צריך אותו! וכל מטרתי בהחזרה הזאת היא אך ורך לנצל את האפשרות הזה ולקבל חזרה כסף, זאת המטרה, האם מותר? שאלתי את זה כמה נציגים בהפרש של כמה ימים בכל הווריאציות הקיימות, ותמיד התשובה הייתה חד משמעית שכל עוד זה אפשרי זה מותר בהחלט! והם רוצים שיהיה ללקוח חוויה נעימה בקנייה ולכן זה מותר מבחינתם, ביקשתי שישאלו את זה את הסמכות הגבוהה מהם ושאלו, וציטטו לי את תשובתם שמותר בהחלט. ושלחתי היום שוב "אתם בטוחים אז אני עושה קניות ואחרי זה מחיר הרבה מהכסף שלהם, ואפשר לחגוג אתם מחלקים כסף בחינם??" וענו לי שכן וזאת התשובה בדיוק
הנה צילום מסך מהשיחה שלי איתם מהיום..

הם פשוט הזויים ולא מובנים? תשאלו בעצמכם ותראו מה יענו לכם..
עכשיו אני בודק איתם גם את עניין הבאג הזה.. מרגיש ממש מצחיק השיחה הזאת איתם אבל זאת המציאות..

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-06-30 151433.png
    צילום מסך 2024-06-30 151433.png
    KB 52.3 · צפיות: 20

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

ו

תודה רבה!!

שלום וברכה,
זה לא מוגדר כמניעת רווח אלא כגזל, כיון שאתה גוזל מהם את המשלוח [כל העליות שכלולות במשלוח] וכאשר אתה לא משלם עבור המשלוח, הרי זה גזל. וגזל הגוי אסור.
בהצלחה.

2.עוד נתון שצריך לבדוק אולי יש איזה יהודי שם שיש לו בעלות מסוימת בשיתוף עם שאר הסינים? ואם כן מה ההתייחסות לזה בדיוק?
3.אגב צריך לשאול גם מה הדין במקום שהם בצ'אט כותבים שהם מסכימים לזה כל עוד שזה אפשרי [לשאול מנהל או סמכות גבוהה יותר לא ניתן..]

כי תשמעו קטע.. יש אפשרות המון פעמים לקבל החזרה כספית ללא החזר המוצר, מכירים את זה? זה בדר"כ עד 50 ש"ח, ואפשר כמה פעמים ביום עד שנגמרת החגיגה ואז זה מתאפשר שוב אחרי כמה שבועות שלא עשיתם את זה.. עכשיו שאלתי אותם בצ'אט אם אני רוצה לעשות החזרה ללא החזר [בלי הנציג, לבד, בהחזרות..] והמערכת נותנת לי את האפשרות להחזר בחינם ללא החזרת המוצר, והדגשתי שאין שום פגם במוצר ואדרבה הוא מושלם! ויותר מזה אני גם צריך אותו! וכל מטרתי בהחזרה הזאת היא אך ורך לנצל את האפשרות הזה ולקבל חזרה כסף, זאת המטרה, האם מותר? שאלתי את זה כמה נציגים בהפרש של כמה ימים בכל הווריאציות הקיימות, ותמיד התשובה הייתה חד משמעית שכל עוד זה אפשרי זה מותר בהחלט! והם רוצים שיהיה ללקוח חוויה נעימה בקנייה ולכן זה מותר מבחינתם, ביקשתי שישאלו את זה את הסמכות הגבוהה מהם ושאלו, וציטטו לי את תשובתם שמותר בהחלט. ושלחתי היום שוב "אתם בטוחים אז אני עושה קניות ואחרי זה מחיר הרבה מהכסף שלהם, ואפשר לחגוג אתם מחלקים כסף בחינם??" וענו לי שכן וזאת התשובה בדיוק

עכשיו אני בודק איתם גם את עניין הבאג הזה.. מרגיש ממש מצחיק השיחה הזאת איתם אבל זאת המציאות..
אני אשמח מאוד אם תשאלו אותם גם לגבי הקניה למרות המחיר הזול, אם הם יתירו זה מושלם לכתחילה (להבנתי)

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

ו

תודה רבה!!

שלום וברכה,
בהצלחה.

אחרי שפעם אחת עשיתי מהם קנייה בסכום נמוך מהמינימום- פתחתי צ'אט ושאתי אם לבטל את הקנייה
הם אמרו לי שממש זה בסדר ואין שום צורך לבטל
לא הבינו בכלל למה אני שואלת

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תסביר יותר
על הטריק המוזכר למעלה - להוסיף כמה שורות וכו' ואז אפשר לעשות משלוח חינם עד הבית משקל ומעלה..
אם תשאלו אותם בצ'אט בצורה מפורטת האם אפשר להשתמש בזה - יהיה מאוד מעניין לדעת מה תהיה התגובה, זה הכל.
ואם סתם שואלים לאחר הזמנה - זו לא ממש הוכחה כי הם חושבים שהאתר 'אישר' לך איכשהו את המינימום הזה, ולא יודעים 'שעקפת' אותם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה