טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למישהו יש שיווק שותפים בטימו? איך זה עובד? אפשר באתר או שזה רק לאפליקציה?
נרשמתי לשירות, אבל אני לא רואה אפשרות לשתף קישורים בכלל למוצרים לאתר. רק לאפליקיציה

לאלו שרוצים להצטרף גם, יש מתנת הצטרפות 20 שקל, אבל אפשר למשוך כסף לחשבון רק מצבירה של 80 ש"ח. https://temu.to/m/e6kux0nkth8

רבקה30

משתמש פעיל
HB31016
סרט סקוצ' שימושי מאד

שרשת עם תליון 3 עיגולים
DB05208

שעון מעולה לגברים
YA69376

ארנק עם תא למטבעות ותא לכרטיסים
VT39786

ערכה שימושית מאד - מאריכי שרשראות
VN105835

מתלים מעוצבים (נדבקים על פורמייקה או משטח חלק, לא קיר)
BQ28748

סט תפירה לנסיעות, נוח להפליא (אז עלה לי 7 ש"ח, תחפשו בקישורים נוספים)
HT83810

מתלים סיבוביים (לא יודעת איך לכנות את זה...) שימו לב למידות, זה לא ארוך כמו הרושם בתמונה,
אבל אצלי זה יעיל מאד לפריטים קטנים באמבטיה
NY58106

קופסה חמודה לאחסון, לקחתי לכלי תפירה
CB50859

קופסה לאחסון תרופות וערכת עזרה ראשונה. לקחתי את הגודל הגדול יותר. (אם היה עוד יותר גדול היה טוב יותר...)
עלה לי פחות מחצי מחיר, אז כדאי לחכות שירדו המחירים.
NR134516

ערכת תפירה מלאה ומושלמת. לקחתי את הגדול, וקבלתי אותו ב - 10 ש"ח בהנחות היומיות במייל
PX102673

קופסת תכשיטים קומפקטית
DG10298

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעיות בהחזרות מוצרים פגומים בטימו
קבוע הייתי אומר להם שהמוצר פגום ואין לי כח ללכת לדואר והיו נותנים מיד החזר כספי
בהזמנה האחרונה הגיעו כמה פריטי לבוש מניילון שלא שוים שקל ולפתע התחילו הצרות, הם לא מוכנים לתת החזר כספי ללא החזר המוצרים בדואר!! [יותר גרועים מאלי אקספרס שם יש החזר רק לאחר משא ומתן כידוע]
ניסיתי להתמקח והם ממש קשוחים
מישהו נתקל בזה??? האם אין פיתרון חוץ מלהדפיס את המדבקות המטופשות שלהם ולשלוח בדואר ולחכות וכו'??
?
אשמח מאוד לעזרה!!!!
דווקא אני היום החזרתי חבילה לדואר
וכבר בהמשך היום ראיתי את הזיכוי!!
זה דבר שבחיים לא קרה לי בשיין, אצליהם מחכים עד שהחבילה מכיעה ורק אז מזכים...
הייתי בהלם!

משושי

משתמש פעיל
כמה עצות לטמו.

ראשית כל לעניין הקופונים, יש לי כמה חשבונות וראיתי שבאחד מהם הם נותנים לי קופונים בלי בעיה, ובאחרים הם עושים בעיות, עד שתפסתי שבחשבון הזה תחתי חשבון גם באפליקציה וגם הצטרפתי לתוכנית שותפים שלהם (היא לא תוכנית רווחית כמו באלי אקספרס, כי מרווחים רק על מי שפותח חשבון באפליקציה ולא עמלה על כל קניה).

לגבי ההזמנה עד הבית שיש סכום מינימום אז כמו שכתבו כאן כמה פעמים וזה קל ופשוט מזמינים הרבה דברים במחיר המינימום ומבטלים את זה דקה אחרי ההזמנה כשזה עוד בתהליך עיבוד ואין שום בעיה.

לגבי ההחזרות זה בזה באמת הם שינו מדיניות וחייבים להחזיר להם את החפץ, רק מה שראיתי שגם אם מחזירים חלק ממנו הם נותנים זיכוי (לא בדקתי בדברים מאוד יקרים, אבל במה שבדקתי עובד), כל אחד ישאל את הרב שלו אם מותר או לא, כי בסוף הם רואים מה הם קיבלו וזו החלטה שלהם אם להחזיר את הכסף או לא, ולכן בעיקרון אין בעיה, אבל יש רבנים בישראל.

ובנוסף ניתן לקבל החזר קאשבק דרך קאשדו, עד 20% מההזמנה, זה לוקח בערך חודשיים שלוש עד שהכסף מאושר סופית וזמין למשיכה אבל הם מחזירים מניסיון, יש שם אפשרות להתקין תוסף בדפדפן שכל פעם יזכיר לכם לעבור דרכם, מומלץ. ובקאשדו יש החזרים לא רק בטמו אלא בעוד הרבה חנויות שווה לנסות לא מפסידים מזה כלום מקסימום מתנתקים מזה אחר כך זה לא מסובך.

אל תעזבי ידיים

משתמש פעיל
נעליים מהממות מגיעות בול כמו בתמונה ומידה כמו בארץ.

משקפי שמש יפות בטירוףף (קצת גדולות..)

עגילים חמודות לבית ספר

משחק פופיט מגניב

עגילים מגניבות ויפותתתתת

happy pink

משתמש חדש
תוך כמה זמן מגיעות היום הזמנות מהאתר?
עדיין עד שבועיים?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מחפשת המלצות לבגדי שבת לחגים. אשמח מנסיון

שרה֫

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחפשת המלצות וקישורים למשחקים מוצלחים לתינוק בסביבות גיל שנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה