אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רמקול קריוקי
כולל כניסה לכרטיס זיכרון, USB, הקלטה, רמקול, נגן, Bluetooth,
כולל אפשרויות נחמדות של עיוות הקול/הד, עם ווליום גבוה.
בטריה עמידה לאורך זמן, מניסיון (ק"ש).
הזמנתי כבר כמה יחידות, בדיוק כמו בארץ (בעזרה ואחווה עולה 90 ש"ח).
מגיע במגוון צבעים.
צפה בקובץ המצורף 769961
בבוטיק הצעצועים 29 שקל

• תודה
Reactions: 107

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כובע מהמם מנסיון
הפונפון גדול ורך
הזמנתי את האפור כהה (למעשה הגיע שחור, החזירו לי את כל הכסף...)
צפה בקובץ המצורף 773989
מצטרפת להמלצה
בשימוש אצלי כבר שנה שלישית במצב מעולה
פונפון רך, גדול ומרשים

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תיק גן לילדות קטנות, התיק לא גדול אבל מתוק מאד ונראה איכותי
סריג לילדה -קליל ומתאים למעבר. מידות תואמות לגיל

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
תיק גן לילדות קטנות, התיק לא גדול אבל מתוק מאד ונראה איכותי
סריג לילדה -קליל ומתאים למעבר. מידות תואמות לגיל
קישור לא תקין

עידו צברי

משתמש חדש
יש פה כמה מוצרים מאלי אקספרס מאוד זולים שמצאתי לאופניים במחירים זולים ברמות!!!! לדוג': אזעקה לאופניים, מעמד לפלאפון לאופניים, פנס אחורי לייזר לאופניים , צ'ופר ועוד.... את כל אלה הזמנתי ויש לי אותם בבית, ממש מרוצה!! (הקישור משוייך על ידי, כלומר: אני מקשר בין הקונה למוכר באלי אקספרס )
- פנס קדמי לאופניים, צבע: שחור אדום, ב- 2.8$ בלבד!!

- צ'ופר אזעקה 113db (חזק בטירוף!) ב- 4.13$ בלבד!
- פנס אחורי לאופניים (מגניב) עם לייזר שמראה תמונת אופניים על הכביש, עם פסי לייזר ב-5 $ בלבד !! מטורף!
- מעמד לפלאפון באופניים , איכותי מאוד. רק ב-7 $ !!

נערך לאחרונה ב:

Alistyle

משתמש מקצוען
מסכות בד מצוינות עם שני פילטרים להחלפה (ק"ש)
WhatsApp Image 2020-11-30 at 20.28.37.jpeg

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אתם רוצים, יש משחה לצלקות- Kelo-Cote , שבארץ היא עולה בטווח המחירים: בין: 100 - 160 ש"ח. ובאלי אקספרס מצאתי אותו ב........ 13.5 ש"ח בלבד !!!!!!! הנה הקישור (הקישור משוייך על ידי, כלומר: אני מקשר למוכר באלי אקספרס) : https://s.click.aliexpress.com/e/_An96ba זה פשוט הזוי! איך שזה הבדלי שמיים וארץ, אני קניתי כזה לבית! שווה לנסות! צפה בקובץ המצורף 775250
בטיחותי

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כמה דברים שהזמנתי ונהניתי:
נגן טוב
אהבתי אותו, לא יקר, יש לו את כל הפונקציות שנגן צריך, והוא בעברית.
קניתי אותו בגלל שהמלצתם עליו ואצלי הוא באנגלית אין בכלל אופציה של עברית בהגדרות
וגם את השמות של השירים בעברית לא את כולם הוא קורא ומה שהוא כן קורא זה הפוך
אולי צריך לעשות משהו שאני לא יודע?

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתם רוצים, יש משחה לצלקות- Kelo-Cote , שבארץ היא עולה בטווח המחירים: בין: 100 - 160 ש"ח. ובאלי אקספרס מצאתי אותו ב........ 13.5 ש"ח בלבד !!!!!!! הנה הקישור (הקישור משוייך על ידי, כלומר: אני מקשר למוכר באלי אקספרס) : https://s.click.aliexpress.com/e/_An96ba זה פשוט הזוי! איך שזה הבדלי שמיים וארץ, אני קניתי כזה לבית! שווה לנסות! צפה בקובץ המצורף 775250
זה המקורי?
בכ"א משחה לעור
חשוב לדעת שהיא עם אישור משרד הבריאות או משו

סקרנית...

משתמש צעיר
זה טוב גם לשיחות? המיקרופון טוב או רק לשמע? אני צריכה משהו טוב שישנעו אותי גם יש המלצה?

יהודי רגיל

משתמש פעיל
זה טוב גם לשיחות? המיקרופון טוב או רק לשמע? אני צריכה משהו טוב שישנעו אותי גם יש המלצה?
בהחלט גם לשמע
הענין הוא [שכנראה בכל אזניה מסוג זה] שכיון שהיא רחוקה מהפה ותקועה באוזן יש לה מיקרופון חזק, וממילא אם אנשים נוספים מדברים ברקע גם הם נשמעים לזה שמדבר איתך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה