קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

erm

משתמש רשום
איך משלמים

האם אפשר גם בויזה רגילה? או שחייבים כרטיס בינלאומי??????
החכימו בבקשה.....

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י מינדי;1447654:
אשמח שתאמרי לי בן כמה הבן שלך ואיזה מידה הזמנת לו.
הבן שלי בן 5.5, מידה 5-6 תספיק לו?

הבן שלי בן 5 וקניתי לו 4-5, ובכיף יתאים לו גם לשנה הבאה.
מעיל מהמם ומחמם מאוד, יושב עליו מאוד יפה.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לכל הקונים בחו"ל, כמה פרטים על אמצעי התשלום:
אני מניח שרובם כאן משלמים בפייאפל או בכרטיס אשראי, קונים בחו"ל בשביל לחסוך כמה שקלים ובפועל משלמים עמלות המרה גבוהות.
אז להלן תוצאות ה'מחקר' שעשיתי בנושא:
כהקדמה- יש כמה חברות אשראי בארץ ובעולם, בארץ- לאומי קארד (יש), ישראכרט ו- cal.
בינלאומיות- מסטרכארד (mastercard) ו-ויזה (visa).
כל אחת מזכיניות האשראי בארץ (קרי: ישראכרט, לאומי קארד ו-כאל), משווקים כרטיסים גם של מסטרכארד וגם של ויזה.
מי שגובה את העמלות אלו החברות בארץ, כך שלא משנה אם הכרטיס שלכם הוא ויזה או מסטרכארד.
לכל בנק בארץ יש הסכמים עם חברות משלו את מי הוא משווק ככרטיסי הבנק שלו, כמו למשל פועלים משווקים את ישראכרט (חברה אחת, אגב), ובנק ירושלים ומרכנתיל משווקים את כאל, ובנק לאומי כמובן את לאומי כארד וכו' וכו'.

עכשיו לעמלות:
פייפאל עצמם, במידה ומשלמים במטבע שונה ממה שהמוכר ביקש, פייפאל ממירים את הכסף, ועל ההמררה הזו הם לוקחים 2.5-3 אחוז (ניתן לראות את המחיר המדויק באתר שלהם).
חברת כאל- גובה עמלה של 5 אחוז+!!!, על המרה. שזה אומר שאם רכשתם משהו באלי אקספרס דרך כרטיס אשראי של בנק ירושלים או של בנק מרכנתיל ועוד ועוד, שילמתם עוד 5% עמלת המרה.
לאומי קארד (כרטיסי אשראי של יש)- לוקחים הרבה פחות מcal וגם הרבה פחות מפייפאל- 0.75% על המרה.
ישראכרט- מי שגובה הכי נמוך זה ישראכרט- בסה"כ חצי אחוז (-0.5%) על המרה.
מי שיש לו כרטיס שונה מאשר ישראכרט, ובפרט אם יש לו כאל, מוזמן להתקשר לחברת ישראכרט ולהזמין לו כרטיס כזה (בינלאומי דוקא, כמובן), ויכול לחסוך הרבה מאד כסף.

אחרי שיש את הכרטיס: כשרוכשים דרך הכרטיס ישירות (כמו באלי אקספרס)- הכל בסדר, כשרוכשים באיביי, יש להיכנס לפני התשלום לאופציות ההמרה, ולבחור שרוצים לשלם במטבע של המוכר, ואז לא משלמים לפייפאל כלום על המרה ומשלמים רק לישראכרט עמלת המרה- חצי אחוז.

בהצלחה לכולם.

יוני רז

משתמש רשום
עמלת המרה יכולה להשתנות גם לפי ההסכם שיש לך מול הבנק וחברות במועדון אשראי כל שהוא

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אצלכם הגלישה באתר של אליאקספרס נהייתה איטית כל כך?
ואיך הגיעו לכם כבר דברים מה 11.11 ??
כל כך מהר?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שביט;1449105:
תודה!
זה עבה מספיק? כי הזמנתי פיגמה והגיעה דקיקה להפליא!

האמת אין לי מושג. לפי התמונות זה נראה בד פלנל. אבל אני אישית לא הזמנתי
פשוט הרבה דברו שהן מחפשות פיז'מות עבות ותוך כדי שיטוט בעלי אקספרס נתקלתי בזה
אז החלטתי לשתף לטובת כולן..

בכל אופן בהצלחה אחותי...:):p:)

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ov;1449833:

הערסל הזה נדבק לקיר? כי זה עם וואקום

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון זה וואקום
עדיין לא הדבקתי אבל חשבתי לשים את זה עם ברגים על הקיר.

21309

משתמש מקצוען
לגבי מדבקת הקיר - זה הגיע בצורה תקינה? לא מקומט? הדבקת כבר?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י 21309;1450469:
לגבי מדבקת הקיר - זה הגיע בצורה תקינה? לא מקומט? הדבקת כבר?

הגיע מעולה, היה ארוז על גליל מצופה פצפץ.

עדיין לא הדבקתי אבל כשהזמנתי אמרתי שאני מהמרת ב10 ש"ח שווה להמר מקסימום זה יחזיק חצי שנה ואז נקנה אחר...;)

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה