קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תגידו, גם אצלכם האתר נהיה בעברית?

A4105050

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ז'ולי

בעקבות הפורום כאן, נכנסתי לאתר של <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אני לא מצליחה להשתמש באתר כי הם מבקשים ממני ססמא ואין לי מושג מה הם רוצים ואיך לקבוע לעצמי סיסמא וחוצמיזה, הם מפציצים לי את מייל בהודעות ואני לא מצליחה להוריד אותם ממני, מישהי יודעת איך מתפטרים מהאתר הדביק הזה? לא מצאתי בדף הבית שום לינק שאני יכולה ללחוץ עליו אם אני רוצה לצאת מרשימת הדיוור...

לובי

משתמש צעיר
נכתב ע"י GRN;1454784:
תגידו, גם אצלכם האתר נהיה בעברית?

יש להם אתר גם בעברית שאז תראי את הקטגורויות בצד ימין של המחשב ויש להם אתר באנגלית שיש אפשרות לתרגם אותו לעברית שאז הקטגוריות בצד שמאל

תלא

משתמש צעיר
נכתב ע"י tehia;1455033:
בעקבות הפורום כאן, נכנסתי לאתר של <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אני לא מצליחה להשתמש באתר כי הם מבקשים ממני ססמא ואין לי מושג מה הם רוצים ואיך לקבוע לעצמי סיסמא וחוצמיזה, הם מפציצים לי את מייל בהודעות ואני לא מצליחה להוריד אותם ממני, מישהי יודעת איך מתפטרים מהאתר הדביק הזה? לא מצאתי בדף הבית שום לינק שאני יכולה ללחוץ עליו אם אני רוצה לצאת מרשימת הדיוור...

את הסיסמא את בוחרת בשימוש הראשון.
נראה שיש להם דברים איכותיים.
אך גם אני לא הסתדרתי עם ההודעות למייל כל יום.
תסתכלי בתחתית ההודעות שהם שולחים לך למייל, ישנה אפשרות הסרה מרשימת התפוצה.
צירפתי צילום מסך, תלחצי על הקישור: "unsubscribe here". יפתח לך העמוד הבא שצירפתי לך, תוכלי לבחור את תכיפות ההודעות למייל (אחת ליום/ לשבוע/ זמנים מיוחדים/ רק הודעות הקשורות למכירות).

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 66 · צפיות: 12
  • לכידה1.PNG
    KB 14 · צפיות: 15

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני קניתי את זה ב11.11 הגיע תוך שבוע וחצי
קניתי את המידה הגדולה ביותר מ50% הנחה.
מאדד מאדד מרוצה-אפילו שזה לא מחיר בריצפה . בשביל האיכות והנעימות של הבד בכל מקום אחר היה עולה לי הרבה הרבה יותר. (למידות של המיטה שלי צריך הזמנה מיוחדת פה בארץ מה שמאד מייקר..)

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-Silk-cotton-satin-jacquard-smooth-bedding-set-FY011/129871_1875744682.html

bekki

משתמש מקצוען
חגיגות סוף שנה לועזית, מתוכננות הנחות שוות?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עדיין מחכה לדברים מה-11/11 וגם מהרבה לפני כן
גם מאליאקספרס וגם מאיביי

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רוב הדברים שהזמנתי ב 11/11 הגיעו והזמנתי די הרבה.
הם מודיעים שיקח יותר זמן מהרגיל בגלל העומס אבל במציאות הגיע לי הרבה יותר מהר מאשר ברגיל.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי בן שימול;1457371:
רוב הדברים שהזמנתי ב 11/11 הגיעו והזמנתי די הרבה.
הם מודיעים שיקח יותר זמן מהרגיל בגלל העומס אבל במציאות הגיע לי הרבה יותר מהר מאשר ברגיל.

גם לי רוב הדברים כבר הגיעו. ממש מהר! זה היה מפתיע!
כנראה דווקא בגלל כמות המכירות הצטברו להם מיד כמויות למשלוח גם מאזורים פחות מרכזיים...

7880

משתמש פעיל
אני קניתי בערך 15 פריטים ב11 ל11 וכלום עוד לא הגיע

bekki

משתמש מקצוען
מתחיל להגיע בטפטופים.

יש הנחות לקראת סוף שנה לועזית?

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משהי יודעת מה זה אומר?

RI229159672CN 2014 NULL CAN IL 20141207 2025

מה זה NULL ? לפי התרגום זה נשמע בוטל.
יכול להיות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה