קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא קניתי עדין באלי אקספרס הזה. ושאלה לי אליכן- מה אתן עושות עםזה שאין שם שיטת תשלום של פייפל? איך אפשר לסמוך עליהם בבטיחות ולהפקיד בידיהים את פרטי כרטיס האשראי שלי?

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י TIP X;2453013:
לא קניתי עדין באלי אקספרס הזה. ושאלה לי אליכן- מה אתן עושות עםזה שאין שם שיטת תשלום של פייפל? איך אפשר לסמוך עליהם בבטיחות ולהפקיד בידיהים את פרטי כרטיס האשראי שלי?

על מה יש ביטוח?

m3

משתמש מקצוען
היי,

אולי מישהי הזמינה במקרה אלבום תמונות איכותי ' כזה שילדים יכולים לראות בזה בלי שאני.....'
של 300+ תמונות???

אשמח מאד אם יש מישהי שתוכל לשלוח לי קישור !
תודה תודה !!!!

hasuy

משתמש רשום
אודה לעזרתכן

אני דווקא צרכנית אלי אקספרס לא קטנה, ודבר כזה עוד לא קרה לי..

הזמנתי ב11.11 תיק מקסים (חורפי) וטרם קבלתי אותו..

קבלתי הודעה בתחילת ינואר שהתיק הגיע לישראל אך מפאת גודלו יועבר ליחידה הקרובה למקום מגורי לצורך מסירתו..
המתנתי בסבלנות, נגשתי מידי פעם לסניף ותמיד נעניתי - עוד לא פתחנו את החבילות...:rolleyes:

בסוף, אחרי שפניתי לאחראי דוורים ולשירות לקוחות,
קבלתי מכתב הביתה שהחבילה אבדה, והאחריות הבין לאומית היא על השולח :eek::eek:

א ב ל, הזמן עבר חלף לו.:mad: (בקשתי הארכה אך גם היא הסתיימה..)
מה אני יכולה לעשות????

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אם זה נשלח בדואר רשום, עד כמה שאני יודעת יש ביטוח של הדואר, כך אמרה לי נציגת הדואר כשהתלבטתי אם לשלוח חבילה ברשום או רגיל.

hasuy

משתמש רשום
נכתב ע"י מתוק מדבש;2460042:
אם זה נשלח בדואר רשום, עד כמה שאני יודעת יש ביטוח של הדואר, כך אמרה לי נציגת הדואר כשהתלבטתי אם לשלוח חבילה ברשום או רגיל.

איך אפשר לדעת אם זה דואר רשום?

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hasuy;2460046:
איך אפשר לדעת אם זה דואר רשום?

אם יש לך מספר מעקב שמכיל 2 אותיות בהתחלה ו2 אותיות בסוף, וכשאת מזינה אותו באתר של דואר ישראל הוא נותן תוצאה כלשהי.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה לכל המעלות קישורים, זה יעיל מאד

כמה קניות מוצלחות מהזמן האחרון:

לגו - מכונית, נראה איכותי מאד ומתחבר מצוין
צריך לשים לב כי יש הפרשים גדולים מאד בין המוכרים
https://he.aliexpress.com/item/163-...32641761501.html?spm=2114.13010608.0.0.bJiS4k

שעון הלו-קיטי לבת
https://he.aliexpress.com/item/Hell...32564681722.html?spm=2114.13010608.0.0.fnx2Mq

שקית למשחקים באמבטיה
https://he.aliexpress.com/item/Free...32664122730.html?spm=2114.13010608.0.0.bJiS4k

בגד לתינוקת (עד שנתיים) 3 חלקים
נראה מדהים!
https://he.aliexpress.com/item/Baby...32330332467.html?spm=2114.13010608.0.0.bJiS4k

אני1000

משתמש מקצוען
ספירלה, האם כבר קיבלת את ההזמנה?
חשוב לי לדעת לגבי הבגד המתוק לתינוקת, איך הבד והמידות. ותוך כמה זמן קיבלת אותו?
תודה!

סגול2

משתמש רשום
כבר 3 פעמים קרה לנו אותו דבר:
קיבלנו במתנה שעון שהוזמן מסין דגם geneva והוא הפסיק ללכת באותו יום.
זה קרה אחרי שמשכנו את הצ'ופצ'יק שמכוון את השעה וכשהחזרנו אותו פנימה, השעון הפסיק ללכת. משכנו והחזרנו שוב ולא עזר - השעון לא הולך.
אולי למישהו יש פתרון ?

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י אני1000;2460224:
ספירלה, האם כבר קיבלת את ההזמנה?
חשוב לי לדעת לגבי הבגד המתוק לתינוקת, איך הבד והמידות. ותוך כמה זמן קיבלת אותו?
תודה!

קיבלתי והלבשתי :)
הבגד מהמם, נראה יקר הרבה יותר ממחירו ;)
הבד לא עבה, לכן לדעתי זה עדין רלונטי
המכנס והחולצה טריקו, השכפץ פרווה (שעשויה מ"פרחים")
לקח חודש בערך
לקחתי את המידה הכי גדולה לילדה בת כמעט שנתיים, גבוהה, וזה עומד עליה מעולה

חי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני קניתי מהמוכר הזה את אותו הבגד
https://he.aliexpress.com/item/Drop...32350188143.html?spm=2114.13010608.0.0.K7KSuR
החולצה והמכנסים מקסימים-רק שהגוון של הפרחים היה אדום בורדו והטייץ הגיע בצבע ורוד פוקסיה וארוך מאד מבד פשוט-לא תואם למידה -18-12m (לילדה בת שנתיים-המידות גדולות)
אז קניתי טייץ בורדו אדום זמש בקידישיק והילדה נראית חתיכה מהממת
וגם החלפתי את הסרטים שעל השכפץ לאדום
והמשלוח לקח כמעט חודשיים

לפני חצי שנה קניתי אצל מוכר אחר -12m והגיע לגודל שנתיים+ וכן היה בגווני ורוד לכן פעם שניה הזמנתי 12-18m
כל מוכר שם מידות שונות וצבעים שונים אפילו שהתמונה אצל כולם אותו דבר

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש מישהי הזמינה מזרן לעגלה באליאקספרס?
אשמח לקישורים מוצלחים.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לגבי הצבע - אצלי גם הגיע הטייץ ורוד והחולצה בגוון קצת אחר, חשבתי להחליף מכנס אבל אחרי שהלבשתי ראיתי שזה הולך יפה, אז נשארתי בזה
לגבי האורך - הבת שלי גבוהה וזה עומד עליה מעולה.
אבל הזמנתי בנוסף את אותו בגד במידה הקטנה ביותר, זה הגיע כמעט באותו גודל כמו הגדול והמוכר החזיר לי את רוב הכסף (אבל נראה לי שבאמת היתה לו טעות והוא פשוט שלח מידה אחרת)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה