קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י אני1000;2460394:
הבת שלי בת שנה ארוכה וקצת שמנמנה. איזה מידה כדאי? 13-18 ??

נראה לי שכן

מרים 1

משתמש רשום
הזמנתי תחפושת בעליאקספרס
ראיתי במעקב הזמנה שעלה היום לטיסה
מנסיונכם- יש סיכוי שיגיע אלי לפני פורים?

מרים 1

משתמש רשום
במעקב פריט מ-aliexpress כתוב לי:
Security check success
2017-02-17 14:02:51

יש סיכוי שזה כבר מחכה בדואר למרות שבמעקב בדואר ישראל עדיין אין מידע על הפריט?

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מרים 1;2470029:
במעקב פריט מ-aliexpress כתוב לי:
Security check success
2017-02-17 14:02:51

יש סיכוי שזה כבר מחכה בדואר למרות שבמעקב בדואר ישראל עדיין אין מידע על הפריט?

מצטרפת לשאלה!

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איפה מופיע לי מספר מעקב שאפשר להזין באתר של דואר ישראל?
קניתי באיביי ושילמתי דרך פייפאל

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איפה מופיע לי מספר מעקב שאפשר להזין באתר של דואר ישראל?
קניתי באיביי ושילמתי דרך פייפאל

קרוקודיל

משתמש רשום
תלוי,
אם זה פריט עם מספר מעקב כולל אותיות, פחות סביר שמחכה בדואר,
אם זה מספר מעקב ספרות בלבד, המעקב של עלי אקספרס הוא רק עד ישראל,
וצריך לחכות לדף מהדואר,

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לגשת לדואר ולשאול אותם.בד"כ כשאני לוקחת חבילה הם בודקים במחשב לפי ת"ז אם יש עוד חבילות בשבילי שלא קיבלתי עדיין הודעה. וכבר כמה פעמים שנתנו לי עוד חבילה ויותר

מרים 1

משתמש רשום
נכתב ע"י קרוקודיל;2470426:
תלוי,
אם זה פריט עם מספר מעקב כולל אותיות, פחות סביר שמחכה בדואר,
אם זה מספר מעקב ספרות בלבד, המעקב של עלי אקספרס הוא רק עד ישראל,
וצריך לחכות לדף מהדואר,

זה מה שמופיע לי באתר של עלי אקספרס:
China Post Registered Air Mail RF535281282CN

ובאתר של דואר ישראל:

מידע על פריט דואר רשום: RF535281282CN

אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו RF535281282CN

מה זה אומר?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מרים 1;2470595:
זה מה שמופיע לי באתר של עלי אקספרס:
China Post Registered Air Mail RF535281282CN

ובאתר של דואר ישראל:

מידע על פריט דואר רשום: RF535281282CN

אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו RF535281282CN

מה זה אומר?

שזה עדיין לא הגיע לארץ

שולמית2000

משתמש חדש
יש עכשיו אתר של בגדי ילדים חרדי חדש ברשת
קניתי שם חולצות ואפודות ואני מאד מרוצה
חולצות זהות ממש לחולצות של אוהה כיבסתי מלא פעמים וזה כמו חדש
הם פרסמו עכשיו הטבות לחברי מועדון בהודעה פה gls style

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שולמית2000;2471563:
יש עכשיו אתר של בגדי ילדים חרדי חדש ברשת
קניתי שם חולצות ואפודות ואני מאד מרוצה
חולצות זהות ממש לחולצות של אוהה כיבסתי מלא פעמים וזה כמו חדש
הם פרסמו עכשיו הטבות לחברי מועדון בהודעה פה gls style

יש לך קישור לאתר?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה