שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דונאטס

משתמש רשום
שתי שאלות:
1. איך אני משנה את כתובת המייל שלי בחשבון?
חפרתי באזור האישי ולא מצאתי את האופציה...
2. אני רוצה להזמין גומיוןת בסגנון הזה:
הרב מגיע במארזים של 2-5 גומיות,
האם אין גם בבודדים?
האם אפשר לבקש שינוי בצבעים שישימו לי?
רגילה לאליאקספרס שאפשר לשלוט בדיוק על הפריטים שקונים בהערות למוכר...

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
למי יש המלצה על נעל נוחה וטובה שנראית מוצלחת בשיין?
לנשים, משהו שמתאים גם לחורף...
תודה

הנשר הגדול

משתמש צעיר
אתם יודעים שבשיין יש תנאי עבדות לעובדים 18 שעות ברצף יום חופש אחד בחודש הפחתת משכורת על הספק נמוך מהמצופה ועוד

הק

משתמש פעיל
אתם יודעים שבשיין יש תנאי עבדות לעובדים 18 שעות ברצף יום חופש אחד בחודש הפחתת משכורת על הספק נמוך מהמצופה ועוד
בכל החברות זה ככה, שלא יספרו לכם סיפורים
כל מוצר שמיוצר בסין התנאי העסקה הם אותו דבר
גם נקסט וכו

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
גם לכם שיין עושה בעיות להיכנס לפרופיל שלכם?
1666704364342.png

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה היקף ההזמנה שאפשר לעשות?
האם אפשר גם באלף ש"ח?
וכמה זמן עד שזה מגיע?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מה היקף ההזמנה שאפשר לעשות?
האם אפשר גם באלף ש"ח?
וכמה זמן עד שזה מגיע?
אפשר, חברות שלי ממליצות בקניות גבוהות לקנות שובר מתנה,ואז את יכולה לחסוך כמה מאות שקלים!!, בקניה ב1000 זה עד הבית,מגיע מהר תוך שבוע!

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר, חברות שלי ממליצות בקניות גבוהות לקנות שובר מתנה,ואז את יכולה לחסוך כמה מאות שקלים!!, בקניה ב1000 זה עד הבית,מגיע מהר תוך שבוע!
אם אני קונה כרטיס מתנה אני יכולה גם להכיל אחוזי הנחה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה