משנת יוסף קניה נבונה במשנת יוסף

כוח עזר

משתמש מקצוען
דבר נוסף שמאוד מעצבן למי שלא מחזיק מייל בבית,
צורת הזיכויים מאוד מעצבנת!
צריך לחכות אחרי (כל, כמעט) מכירה בתור לזיכויים...
גם אם אומרים "זיכוי כללי" על מוצר שכלל לא הגיע למכירה, זה לא תמיד מתבצע.

צריך לעשות מערכת החזרות אוטומטית בטלפון לפי קוד מוצר וקוד החזרה בצורה פשוטה,
אלא אם יש להם מטרה להקשות על ההחזרות...

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
בלתק
בכרמיאל הייתי מכור למשנת יוסף, הכל מסודר מאורגן, מזכים בלי ויכוחים על סחורה פגומה, שירות לעילא ולעילא, התחושה הייתה שמנהל התחנה לוקח את המכירה כשליחות בגלל שאין סופר מהדרין בעיר, במיוחד בשמיטה.
כיום בחריש, לאחר כמה וכמה ניסיונות אני לא מסוגל לקנות שם, מכירה בשעות הצהריים הרותחות, שום דבר לא מסודר, כל המוצרים אחד בתוך השני בלי שום הקשר, חוסרים מזעזעים, והכי גרוע שירות מזעזע של בעל התחנה שרק מחפש להרוויח עוד כמה שקלים, אני לא מושכנע שזה תפקיד התנדבותי בעיקרון, על כל פנים הוא לא מוכן לשחרר את זה למישהו אחר.
במחילה.
אם יש לך טענות על משנת יוסף זה משהו אחד.
מנהל התחנה? אתה משלם לו 3 ש"ח לשבוע!!!!!
ומקבל שירות של 3 ש"ח לשבוע!!!

ומנהל התחנה בכרמיאל? כל הכבוד על עבודתו לשם שמים לרווחת הציבור, וכמו שציינת:
התחושה הייתה שמנהל התחנה לוקח את המכירה כשליחות

יאנקאלע

משתמש מקצוען
כל הסיפור מתחיל מזה שבטוחים
שהדבר הכי יקר הוא כסף וזה ממש לא נכון
זמן ומאמץ שווה הרבה יותר
ויעידו כל אלו שמשלמים לעובדים שלהם בכסף כדי לקבל מאמץ וזמן
חבל מאוד בזמן שמשקיעם בהזמנות איסוף תלונות זיכוי ועוד אפשר לעבוד ולהרויח קצת יותר כסף

לא לפרסום

משתמש פעיל
במחילה.
ומקבל שירות של 3 ש"ח לשבוע!!
במחילה ממך...
המנהל התחנה לא עובד שלי...
משנת יוסף חייבים להעמיד מנהל תחנה ולדאוג שהמכירה תהיה נורמלית...
זה שאני צריך לשלם ע"ז גם 3 ש"ח זה בונוס...
לפי שיטתך אני לא צריך לבא בטענות על מלצר שהביא שירות גרוע כי לא שילמתי לו...[רק טיפ]

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
משנת יוסף זה עסק מוצלח ולא ארגון חסד!
מצד שני, מכיון שלציבור חשוב החיסכון, גם במחיר איסוף ברחוב -
זה חסד עצום לפתוח כזה עסק! [מה כוונתם זה בינם לבו"ע]
אך זה ברור שהם מרוויחים כמו רשת מכובדת (או ענקית)..

אבל לדעתי יש לזה תנאי.
מכיון שאנשים בסוף משלמים על זה מחיר גדול מאוד!
ששום אוכלוסיה מכובדת לא היו מוכנים לשלם אותו!
מחיר של: חוסר נוחות עצומה! שכרוכה באיסוף - מכל הבחינות, תקלות, היצע, תכנון קניה, ועוד
ומוכנים לשלם על זה מסיבה אחת בלבד! - כדי לחסוך כמה שקלים!
מצופה מהם בהחלט שיעשו מאמץ גדול מאוד לתת את התמורה:
א.
המחיר - לשמור עליו הכי נמוך שניתן, ולא רק ככסות עיניים אחרי הורדת פערי שכירות ארנונה משכורות וכו', כידוע [הפרשי ענק]. וראוי מאוד אף יותר מכך! סו"ס הציבור משלם ונותן אימון - על המחיר, ולא רק על חיסכון השכירות. וגם על הרצון הטוב (שכנראה קיים) להביא חיסכון אמיתי, וע"כ הוא מתאמץ. (ואני לא מתמצא כדי לדון בהפרשים).
ב. תנאי המכירה - ומאותם סיבות. הציבור נותן אימון, מתאמץ, ובסוף "מכירת חסד" זה לא.. וראוי לעשות כל מאמץ במסגרת האפשרית לתנאי חלוקה הוגנים, שזה כולל: שטח גדול ומרווח, ולא שדורכים א' על השני ומרסקים ירקות וביצים.. (ובעיות צניעות), סידור חכם ונגיש של המוצרים, מרווחים ולפי סדר, מקום למעברים ועגלות, הצללה ביום ותאורה בלילה, ורצפה מסודרת, בודאי לא בשטח עפר - כמתואר לעיל.
כנראה שרוב מזה שייך ותלוי במנהלי התחנות, אבל כידוע מה שחשוב למנהל מתבצע בשטח, בודאי לבדוק שמנהל התחנה מתפקד, אך גם לתת הוראות ועזרה מתאימה.
אז אני לא בעד השקעות כספיות ושהלקוחות ישלמו עוד כמה שקלים, לא - כי מי שבא לכאן עפ"י רוב בא בשביל לחסוך את הכמה שקלים הללו, אבל בודאי כל מה שניתן לעשות במסגרת שירות אנושי.

שירות לקוחות. היה כאן מקומו, אך יאמר לשבחם (מנסיוני הדל) שהוא מעולה ואיכפתי!
נקודת זכות נוספת - אחר הסתייגות של קניה ללא צורך אמיתי שעלתה כאן לדיון, בסופו של דבר ישנם משפחות שהסל שלהם התרחב בזכות משנת יוסף, והילדים מקבלים יותר שפע ומשחקים משמחי לב שלא קנו קודם, ויתכן שהמחיר הסופי אינו עולה מידי על קניה בסופר, וששון ושמחה ליהודים.
1. חלק מהמיקומים של התחנות זה בגלל דרישה של האנשים
ז"א כיום יש אנשים שמבקשים ממשנת יוסף שיעשו תחנה ליד הבית שלהם
ומשנת יוסף פותחת את התחנה בתיאום איתם
כמו ברמות שברגע שהיה בלגן עם העיריה הם סגרו את התחנות ,
אם יש לכם שטח בלי בוץ, אבק וכו' תבקשו מהמנהל והם יזיזו את התחנה.
2. סל המחירים שלהם זול בצורה משמעותית (לא חושב שזה בגלל השכירות כי המחירים של ברכל יקרים בלי קשר לגודל החנות ומיקום השכירות)
3. אני מסכים שעליהם לדאוג לתאורה נורמלית, צוות מספק במידת הצורך ,
4. רוב רובם של המשפחות שולחים את הילדים לעשות את המכירה, זה חוסך בזמן. מה שכן, מחייב את ההוים לעקוב מיד כשמגיעים הבייתה האם יש חוסרים.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
משנת יוסף זה עסק מוצלח ולא ארגון חסד!
מצד שני, מכיון שלציבור חשוב החיסכון, גם במחיר איסוף ברחוב -
זה חסד עצום לפתוח כזה עסק! [מה כוונתם זה בינם לבו"ע]
אך זה ברור שהם מרוויחים כמו רשת מכובדת (או ענקית)..

אבל לדעתי יש לזה תנאי.
מכיון שאנשים בסוף משלמים על זה מחיר גדול מאוד!
ששום אוכלוסיה מכובדת לא היו מוכנים לשלם אותו!
מחיר של: חוסר נוחות עצומה! שכרוכה באיסוף - מכל הבחינות, תקלות, היצע, תכנון קניה, ועוד
ומוכנים לשלם על זה מסיבה אחת בלבד! - כדי לחסוך כמה שקלים!
מצופה מהם בהחלט שיעשו מאמץ גדול מאוד לתת את התמורה:
א.
המחיר - לשמור עליו הכי נמוך שניתן, ולא רק ככסות עיניים אחרי הורדת פערי שכירות ארנונה משכורות וכו', כידוע [הפרשי ענק]. וראוי מאוד אף יותר מכך! סו"ס הציבור משלם ונותן אימון - על המחיר, ולא רק על חיסכון השכירות. וגם על הרצון הטוב (שכנראה קיים) להביא חיסכון אמיתי, וע"כ הוא מתאמץ. (ואני לא מתמצא כדי לדון בהפרשים).
ב. תנאי המכירה - ומאותם סיבות. הציבור נותן אימון, מתאמץ, ובסוף "מכירת חסד" זה לא.. וראוי לעשות כל מאמץ במסגרת האפשרית לתנאי חלוקה הוגנים, שזה כולל: שטח גדול ומרווח, ולא שדורכים א' על השני ומרסקים ירקות וביצים.. (ובעיות צניעות), סידור חכם ונגיש של המוצרים, מרווחים ולפי סדר, מקום למעברים ועגלות, הצללה ביום ותאורה בלילה, ורצפה מסודרת, בודאי לא בשטח עפר - כמתואר לעיל.
כנראה שרוב מזה שייך ותלוי במנהלי התחנות, אבל כידוע מה שחשוב למנהל מתבצע בשטח, בודאי לבדוק שמנהל התחנה מתפקד, אך גם לתת הוראות ועזרה מתאימה.
אז אני לא בעד השקעות כספיות ושהלקוחות ישלמו עוד כמה שקלים, לא - כי מי שבא לכאן עפ"י רוב בא בשביל לחסוך את הכמה שקלים הללו, אבל בודאי כל מה שניתן לעשות במסגרת שירות אנושי.

שירות לקוחות. היה כאן מקומו, אך יאמר לשבחם (מנסיוני הדל) שהוא מעולה ואיכפתי!
נקודת זכות נוספת - אחר הסתייגות של קניה ללא צורך אמיתי שעלתה כאן לדיון, בסופו של דבר ישנם משפחות שהסל שלהם התרחב בזכות משנת יוסף, והילדים מקבלים יותר שפע ומשחקים משמחי לב שלא קנו קודם, ויתכן שהמחיר הסופי אינו עולה מידי על קניה בסופר, וששון ושמחה ליהודים.
אהיה קטנונית, אבל הגביה של 3 ש"ח להחזקת התחנה מקוממת בהחלט. תשלום לא מובן.
לא ידעתי .למי שיש מייל יכול לעשות .דרך זה?
הם קבוע מדגישים בתקליט בהמתנה לשרות לקוחות שחייבים למלאות טופס בתחנה.
אני רק במייל. כך גם הזיכוי מגיע מהר יותר.
וחייבים לעקוב!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
במחילה.
ומקבל שירות של 3 ש"ח לשבוע!!!

ומנהל התחנה בכרמיאל? כל הכבוד על עבודתו לשם שמים לרווחת הציבור, וכמו שציינת:
בסופר לא משלמים לאחראי בקופה הראשית שקל

סבא ישראל

משתמש מקצוען
ועוד לא הזכירו את ה"יתכן ויגיע בצבע שחור/ כחול / אפור / טורקיז / אדמה וכו' וכו'
או יתכן ויגיע בדוגמאות שונות

למען השם, מי קונה מכנסיים או כל דבר אחר בלי לדעת איזה צבע / דוגמה יגיע
בתור אחד שלא כ"כ קונה במשנת יוסף דווקא מכנסים אני רוצה לקנות ואני מחכה למכירה של מכנסים
ההפרש בין משנת יוסף לחנויות הוא בערך 80 שקל!
ואיך אני יודע איך זה יראה כי אני רואה את זה על אברכים בכולל שאלתי אותם אם הם איכותיות וכו' ואמרו לי שכן

לארג'

משתמש מקצוען
בתור אחד שלא כ"כ קונה במשנת יוסף דווקא מכנסים אני רוצה לקנות ואני מחכה למכירה של מכנסים
ואיך אני יודע איך זה יראה כי אני רואה את זה על אברכים בכולל שאלתי אותם אם הם איכותיות וכו' ואמרו לי שכן
חברה?

לא לפרסום

משתמש פעיל
הטרחת אותי לחזות בפלא של מחיר המכנסיים במשנת יוסף[68]
מכנסיים באקסוס 95 עודפים כ50...
קבוע יש עונת המבצעים 2 ב...[לא רק באקסוס וזה לפחות פעמיים בשנה בד"כ לפני עונה חדשה קיץ חורף]
אתה גם יודע איזה חברה.וגם איזה צבע.ולבונוס אתה יכול לבדוק איך עומד עליך...

סבא ישראל

משתמש מקצוען
הטרחת אותי לחזות בפלא של מחיר המכנסיים במשנת יוסף[68]
מכנסיים באקסוס 95 עודפים כ50...
קבוע יש עונת המבצעים 2 ב...[לא רק באקסוס וזה לפחות פעמיים בשנה בד"כ לפני עונה חדשה קיץ חורף]
אתה גם יודע איזה חברה.וגם איזה צבע.ולבונוס אתה יכול לבדוק איך עומד עליך...
אני הייתי קונה מכנסים של אקסוס 110 שקל מכנסים שלא מחזיקות מעמד הרבה זמן
לפעמים הם מפרסים 3 ב200
אני נוסע לאקסוס בציפיה ומגלה מכנסים עם פסים של זברה או מכנסים במידות ענקיות כך שהפרסומת היא רק טריק למשוך לקוחות להגיע לחנות בעיני זה היה ממש הגזמה

לא לפרסום

משתמש פעיל
אני הייתי קונה מכנסים של אקסוס 110 שקל מכנסים שלא מחזיקות מעמד הרבה זמן
לפעמים הם מפרסים 3 ב200
אני נוסע לאקסוס בציפיה ומגלה מכנסים עם פסים של זברה או מכנסים במידות ענקיות כך שהפרסומת היא רק טריק למשוך לקוחות להגיע לחנות בעיני זה היה ממש הגזמה
אני מכיר מציאות קצת שונה...
אבל אם לטענתך זה המציאות...
טיב במשנת יוסף ביררת וזה טוב .אני גם יברך אותך שזה יעמוד טוב[לי אין הכרות עם זה]
בהצלחה...

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אני מכיר מציאות קצת שונה...
אבל אם לטענתך זה המציאות...
טיב במשנת יוסף ביררת וזה טוב .אני גם יברך אותך שזה יעמוד טוב[לי אין הכרות עם זה]
בהצלחה...
אדרבה אני לא קניתי ואם קנית ואתה יודע משהו שונה זה יועיל לי (אני עוצר פה כדי לא להסיט את נושא האשכול)

ניק 4339

משתמש פעיל
אני מתגורר בשכונה בעלת רוב חילוני,
ויש תופעה שמעניין אם היא קיימת בתחנות אחרות הממוקמות באזור חילוני,
פעמים רבות מגיעים אנשים (בדרך כלל לא טיפוסים נורמטיביים....) ומתחילים ללקט מוצרים מבין הארגזים.....,
הם בטוחים שהמכירה היא חלוקת אוכל חינם לנזקקים!..., בעיקר בגלל הצורה בה היא נעשית...
וכך חושבים גם עוברי האורח שנקלעים למקום, ומסתכלים בעין מרחמת על כל החרדים המסכנים...
ובקיצור הצורה בה נעשית המכירה היא משפילה ומבזה!!
נכון המחירים זולים, והשירות לקוחות מעולה, אבל אולי אפשר להשקיע קצת יותר בהגשה...
דוגמא לבעיה שאפשר בקלות (יחסית) לפתור,
אצלנו כמעט מידי שבוע, המוצרים מגיעים לרחבת החלוקה בשעת צהריים מוקדמת, ולעיתים גם בשעת בוקר מאוחרת, זאת כאשר המכירה היא בשעות הערב.
זאת אומרת שמוצרים כמו ביצים, חלב, ירקות, עומדים שעות ארוכות בשמש הקופחת.
האם היא אפשר לפתור את הבעיה בהצבת סככה בעלות כמה מאות שקלים בכל תחנה??
שיגבו באופן חד פעמי חמישה שקלים מכל לקוח ויעשו את השירות המועיל הזה!!
אפשר לדאוג שתחנות החלוקה לא יהיו (כמו אצלנו) על שטח אדמה לא מרוצף ולא מזופת, שבכל שבוע כל הקונים חוזרים לביתם מאובקים מכף רגל עד ראש....
ועדיין עם כל התלונות נמשיך כמובן כולנו לקנות במשנת יוסף...
למה באמת??
אין תשובה.
אנחנו גם בעיר מעורבת,ופתחו את התחנה ברחוב הכי חרדי-שהוא בני ברק בקטן...
רק חרדים גרים שם,מסתובבים שם,וכו'
עשו בשכל...

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אני מתגורר בשכונה בעלת רוב חילוני,
ויש תופעה שמעניין אם היא קיימת בתחנות אחרות הממוקמות באזור חילוני,
פעמים רבות מגיעים אנשים (בדרך כלל לא טיפוסים נורמטיביים....) ומתחילים ללקט מוצרים מבין הארגזים.....,
הם בטוחים שהמכירה היא חלוקת אוכל חינם לנזקקים!..., בעיקר בגלל הצורה בה היא נעשית...
וכך חושבים גם עוברי האורח שנקלעים למקום, ומסתכלים בעין מרחמת על כל החרדים המסכנים...
כך זה היה גם אצלנו עד שהאחראי תלה שלטים ואמר לאנשים לשים לב שלא לוקחים (בפרט בלחם שהיה מגיע בבוקר ובאותו מקום יש באמת חלוקת לחם של שלח לחמך)
לדעתי עדיין אנשים לוקחים מחוסר ידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה