קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא...
זה אפילו לא בוטקמפ - מדובר על ״פרקטיקום״ לא מטעם חברה מסוימת אלא ישירות בקמאטק בלבד
לכן מענין אותי מה זה אומר ? זה סגנון קורסים יותר ? מי המנטור שמדריך ? איך ההתנהלות המקצועית ? יש משהו שעובר על הקוד - מכון לכתיבת קוד ברמה ? איך זה מבחינת השעות לימודים עצמם ?
אין מישהו שידע לענות לך חוץ ממי שעברה את זה במסלול חורף
בחורף הזה זה היה פעם ראשונה

י.ז.

משתמש מקצוען
א
זה אפילו לא בוטקמפ - מדובר על ״פרקטיקום״ לא מטעם חברה מסוימת אלא ישירות בקמאטק בלבד
לכן מענין אותי מה זה אומר ? זה סגנון קורסים יותר ? מי המנטור שמדריך ? איך ההתנהלות המקצועית ? יש משהו שעובר על הקוד - מכון לכתיבת קוד ברמה ? איך זה מבחינת השעות לימודים עצמם ?
אני עשיתי את הפרקטיקום של פול סטאק וזה לא קורסים אלה עבודה מעשית,ההתנהלות אצלינו הייתה לא משהו אבל דיברו על זה שבגלל שזה פעם ראשונה הם לומדים מטעויות ויעשו שינויים לקראת הפרקטיקום הבא,בעקרון יש ראש צוות שעוברת על כל שינוי שמעלים לגיט ונותנת הערות ומתקנת,מבחינת השעות היינו יום במשרד שמונה שעות ועוד יומיים בשבוע ארבע שעות מהבית שזה גמיש
מה שכן צריך המון משמעת עצמית,כל אחת בוחרת איזה מטלות היא עושה ואין כמעט אכיפה גם על הנוכחות וגם על המטלות
אבל זה בפול סטאק יכול להיות שבאמבדד זה שונה
בהצלחה

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
א

אני עשיתי את הפרקטיקום של פול סטאק וזה לא קורסים אלה עבודה מעשית,ההתנהלות אצלינו הייתה לא משהו אבל דיברו על זה שבגלל שזה פעם ראשונה הם לומדים מטעויות ויעשו שינויים לקראת הפרקטיקום הבא,בעקרון יש ראש צוות שעוברת על כל שינוי שמעלים לגיט ונותנת הערות ומתקנת,מבחינת השעות היינו יום במשרד שמונה שעות ועוד יומיים בשבוע ארבע שעות מהבית שזה גמיש
מה שכן צריך המון משמעת עצמית,כל אחת בוחרת איזה מטלות היא עושה ואין כמעט אכיפה גם על הנוכחות וגם על המטלות
אבל זה בפול סטאק יכול להיות שבאמבדד זה שונה
בהצלחה
זה היה מטעם קמאטק ?
איך זה תרם לך לראיונות עבודה ?
יודעת שהשוק קשה מאד עכשיו ... :(

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
כן מטעם קמאטק
גמרנו השבוע...
אז עוד לא היה לי ראיונות מאז
מה שכן זה הוסיף בטחון וידע וכלים מעשיים
טוב לשמוע!
הר״צ מה היה הרקע הנסיוני שלה ? [מענין אותי אם היא מעודכנת במה שחדש בהיטק ...]
ומה זה אומר שעבדתם יום מהמשרד ? של קמאטק ?

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
טוב לשמוע!
אם היא סיימה שבוע שעבר אני יכולה לענות לך ספציפית על הר"צ שלה
אבל זה לא רלוונטי לשום קבוצה אחרת כי היא לא מתכננת ללוות קבוצות נוספות בזמן הקרוב
בכל מקרה, היא עם 8+ שנות נסיון, עובדת כמתכנתת סניור בחברה מקצועית מאוד, מורה לתכנות, ויש לי עוד הרבה לומר עליה כחברה מדהימה למקצוע, אבל לא אכתוב את זה כאן, שוב כי זה לא רלוונטי.
וגם המקבילה שלה בפולסטאק, עם 6+ בפיתוח, מורה לתכנות בשפות וטכנולוגיות מתקדמות, וכו'
לא יודעת לומר מי היתה המלווה של אמבדד חורף, ולא מה הולך להיות בקיץ (חוץ מזה שישתנה מאוד)

י.ז.

משתמש מקצוען
טוב לשמוע!
היא הייתה מאוד מקצועית
מה שגרם לזה שהיא הייתה גם מאוד עסוקה,ולא היה לה כ"כ זמן אלינו
והיינו במשרדים של קמא טק בבסר בבני ברק

י.ז.

משתמש מקצוען
אבל זה לא רלוונטי לשום קבוצה אחרת כי היא לא מתכננת ללוות קבוצות נוספות בזמן הקרוב
בכל מקרה, היא עם 8+ שנות נסיון, עובדת כמתכנתת סניור בחברה מקצועית מאוד, ויש לי עוד הרבה לומר עליה כחברה מדהימה למקצוע, אבל לא אכתוב את זה כאן, שוב כי זה לא רלוונטי.
היה שתי קבוצות של FS אז לא בטוח שאנחנו מדברות על אותה אחת

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
בכל מקרה, היא עם 8+ שנות נסיון, עובדת כמתכנתת סניור בחברה מקצועית מאוד, מורה לתכנות, ויש לי עוד הרבה לומר עליה כחברה מדהימה למקצוע, אבל לא אכתוב את זה כאן, שוב כי זה לא רלוונטי.
וגם המקבילה שלה בפולסטאק, עם 6+ בפיתוח, מורה לתכנות בשפות וטכנולוגיות מתקדמות, וכו'
לא יודעת לומר מי היתה המלווה של אמבדד חורף, ולא מה הולך להיות בקיץ (חוץ מזה שישתנה מאוד)
מענין, מאיפה את מביאה את זה שזה ישתנה מאד ?

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מה יותר עדיף??
פרונט או בינה?
ובפרונט יש מצב שהבת לא תהיה בקבוצה בה יש קמאטק
ללימודים?
עדיף בינה.
אני למדתי בינה ויצאנו יודעות יותר טוב פולסטאק מבנות שלמדו את זה במגמה, כי בנו יותר השקיעו---
לדעתי שיקול..

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
היה שתי קבוצות של FS אז לא בטוח שאנחנו מדברות על אותה אחת
דבר ראשון כתבתי על שתיהן ולא רק עליה
דבר שני, הקבוצה השניה ממשיכה השבוע לסגור פינות ומשימות, ולכן ידעתי שאת מFS2
מענין, מאיפה את מביאה את זה שזה ישתנה מאד ?
היתה תוכנית לא מוצלחת בחורף, וביצעו שינוי שבעז"ה יתחיל בקבוצות של הקיץ

י.ז.

משתמש מקצוען
דבר ראשון כתבתי על שתיהן ולא רק עליה
עכשיו ראיתי
א
דבר שני, הקבוצה השניה ממשיכה השבוע לסגור פינות ומשימות, ולכן ידעתי שאת מFS2
אני מFS1,כתבתי שסיימנו בגלל שאין עוד ימים מהמשרד, ולסגור פינות זה נשאר ממש בקטנה

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מה יש לך לאמר בכללי על פרונט בלי קמטק?
תודה!
פרונט זה משהו יותר קלאסי שהמון מתחברות לנישה הזו.
אני חושבת שאם זה בת שמסוגלת לבינה זה בלי השוואה!!
גם אתגר בלימודים וגם לצאת עם עוד דברים בידיים.
וקמאטק מוסיף המון!!
בבינה בשנה הראשונה יש המון חשבון שזה לא כולן אוהבות.
לא משנה מה תבחרו שיהיה בהצלחה!!!

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לגבי פרונט מול בינה
אם זו בת שמסוגלת לבינה, שתעשה את זה
זה לא באמת מוריד מהלמידה של פרונט, אלא גם וגם
התלמידות שיוצאות מבינה הן בלי השוואה לפרונט
גם מבחינת הידע וגם מבחינת כישורים שנרכשו

שולחן וכיסא

משתמש מקצוען
לגבי פרונט מול בינה
אם זו בת שמסוגלת לבינה, שתעשה את זה
זה לא באמת מוריד מהלמידה של פרונט, אלא גם וגם
התלמידות שיוצאות מבינה הן בלי השוואה לפרונט
גם מבחינת הידע וגם מבחינת כישורים שנרכשו
כאילו כמה פרונט זה גרוע?

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כאילו כמה פרונט זה גרוע?
זה לא גרוע,
אבל זה נישה יותר קלה.
שנלמדת מצוין גם בקבוצות יותר גבוהות.
שבהן את מרוויחה עוד נישה.
בת שיוצאת מבינה תוכל לעבוד בבינה ובפרונט,
ובת שיוצאת מפרונט תוכל לעבוד רק בפרונט.
כך שאם היא מסוגלת ליותר זה שווה באמת!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה