דרוש מידע קיבלתם דתות??

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

A052

משתמש סופר מקצוען
החודש זה החודש הראשון בשנת 24, לא הגיע עדיין כלום,
והפרשים בדר"כ אם יש זה לקראת סוף השנה.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מישהו יודע אם כבר הגיע על חודש 12?

אביגדור חיים

משתמש רשום
אני החודש [01] עדיין לא קיבלתי את הדתות וסוף חודש קודם קיבלתי330 שח
שנראה לי שזה שאריות מהתקציב של 23 ואני מקבל בדרכ 640 לא מתקרב לסכומים שדוברו פה....

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני החודש [01] עדיין לא קיבלתי את הדתות וסוף חודש קודם קיבלתי330 שח
שנראה לי שזה שאריות מהתקציב של 23 ואני מקבל בדרכ 640 לא מתקרב לסכומים שדוברו פה....
הכל טוב, מישהו אצלך נהנה מאוד מהאחוזים….

אביגדור חיים

משתמש רשום
אנליודע להסביר למה זה כזה קצת אבל יש אצלי בכולל עוד אברכים שרשומים במסגרת של דתות
אחרת והם גם מקבלים את אותו סכום פלוס מינוס ,זה מוזר אולי יש קטיריונים לפי גיל או לפי מס ילדים או משהו בסגנון

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

A052

משתמש סופר מקצוען
רק היום נכנס למוסדות, יכניסו לאברכים בימים הקרובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה