דרוש מידע קיבלתי הודעה שחסרים מסמכים לוועדת קבלה. איך אדע מה?

ענבים טעימים

משתמש רשום
אני לצערי נמנית עם קבוצת ההורים שלא נשלח להם הודעה על חוסר במסמכים לאחר רישום לועדת קבלה- ולכן קבלנו תשובה שלילית, לאחר הערעור שהגשנו ובירור התקלה שקרתה לעוד הורים רבים - התמת "ברוב טובם" אפשרו לנו להשלים את המסמך לפני כשבוע אבל עכשיו קבלנו שוב תשובה שלילית "הבקשה נדחתה בהתאם להחלטת ועדת קבלה"
אין שום סיבה בעולם שבקשתנו תדחה, במשך השנים הקודמות תמיד עברנו ועדות קבלה ואנחנו זכאים מבחינת כל התנאים...
האם יכול להיות שהאפשרות להשלמת מסמכים היא רק כביכול לצאת "הוגנים"? אבל אין להם שום רצון וכח להתחיל לשנות סדרי רישום שכבר נסגרו?
האם מישהו כן קבל תשובה חיובית לאחר ערעור? (שמעתי מהמנהלת מעון שכמעט אף פעם זה לא קורה..)
והאם יש סיכוי להזיז משהו אצלם לאחר החלטה ?( להפוך שם שולחנות וכו'..)

חמנ

משתמש רשום
האם מישהו כן קבל תשובה חיובית לאחר ערעור? (שמעתי מהמנהלת מעון שכמעט אף פעם זה לא קורה..)
והאם יש סיכוי להזיז משהו אצלם לאחר החלטה ?( להפוך שם שולחנות וכו'..)
אנחנו באותו מצב בדיוק,
אין שום סיבה שלא עברנו וועדת קבלה.
אשמח לשמוע גם האם יש כאלו שכן התקבלו עכשיו והאם יש מה לעשות בנידון?
וא"ל מה אני אמורה לעשות שכל הגנים הפרטיים מפוצצים כבר מכסלו? אני אמורה להישאר עם הילד בבית בשנה הבאה?

ענבים טעימים

משתמש רשום
פתחתי עכשיו תלונה אצל מבקר המדינה- לא שאני בונה על זה יותר מדי, אבל בשביל הסיכוי הקלוש
אין לי כרגע משהו יותר טוב לעשות,
הרישום בכל האזור סגור מזמןןןן
הבו עצות ורעיונות בדחיפותתת

הבת שלי ילדה ממשיכה
וגם אצלי היה אותו סיפור עם השלמת המסמכים וכל מי שהייתה צריכה הגשת מסמכים והגישה ערעור -נדחתה .......

לדעתי כמו שכתבו למעלה -זה היה נטו להראות חוקיים וזהו......

אם יש למישהי פתרון -אשמח ממש לשמוע!

האש והמים

משתמש רשום
זה ברור שההתנהלות של התמת היא לא תקינה,
אין דרך להשיג אותם בטלפון, זה לחכות שעות על הקו ואז מתנתק..
האתר לא ברור, אין שום דרך לדעת איזה מסמכים צריך, מה נשלח אליהם ומה לא.
ולשלוח תשובה שהילד לא התקבל בגלל מסמכים חסרים זאת לא סיבה, אם חסרים מסמכים, שישלחו הודעה שחסר ונשלים...
אני רשמתי השנה 2 בנות שאחת מהן היא ילדה מממשיכה ושתיהן נדחו.
הגשתי תלונה למבקר המדינה וחזרו אלי שתלונתי נמצאה מוצדקת.
אחרי כמה ימים חזרו אלי ממשרד התמת (למרות שאני לא חושבת שזה קשור לתלונה שהגשתי כי שמעתי מכמה שחזרו אליהם...) ואמרו שהיתה להם תקלה טכנית במערכת והסבירו לי בדיוק מה חסר ומה צריך לצרף.
אתמול ב"ה קיבלנו תשובה שהתקבלנו.
אבל למה התהליך צריך להיות כ"כ הזוי?? אם המדינה רוצה לעודד תעסוקה, מינימום שיקבלו בקלות את הילד למעון ולא שיצטרכו את הבירוקרטיה המטורפת הזאת.. אפשר לחשוב שזו אוניברסיטה..
אני מציעה שאולי אם הרבה הורים יגישו למבקר המדינה על ההתנהלות הכושלת של הם אולי זה יזיז משהו...

ענבים טעימים

משתמש רשום
זה ברור שההתנהלות של התמת היא לא תקינה,
אין דרך להשיג אותם בטלפון, זה לחכות שעות על הקו ואז מתנתק..
האתר לא ברור, אין שום דרך לדעת איזה מסמכים צריך, מה נשלח אליהם ומה לא.
ולשלוח תשובה שהילד לא התקבל בגלל מסמכים חסרים זאת לא סיבה, אם חסרים מסמכים, שישלחו הודעה שחסר ונשלים...
אני רשמתי השנה 2 בנות שאחת מהן היא ילדה מממשיכה ושתיהן נדחו.
הגשתי תלונה למבקר המדינה וחזרו אלי שתלונתי נמצאה מוצדקת.
אחרי כמה ימים חזרו אלי ממשרד התמת (למרות שאני לא חושבת שזה קשור לתלונה שהגשתי כי שמעתי מכמה שחזרו אליהם...) ואמרו שהיתה להם תקלה טכנית במערכת והסבירו לי בדיוק מה חסר ומה צריך לצרף.
אתמול ב"ה קיבלנו תשובה שהתקבלנו.
אבל למה התהליך צריך להיות כ"כ הזוי?? אם המדינה רוצה לעודד תעסוקה, מינימום שיקבלו בקלות את הילד למעון ולא שיצטרכו את הבירוקרטיה המטורפת הזאת.. אפשר לחשוב שזו אוניברסיטה..
אני מציעה שאולי אם הרבה הורים יגישו למבקר המדינה על ההתנהלות הכושלת של הם אולי זה יזיז משהו...
אז ברוך ה' הצליח לך,
אני עברתי בדיוק את אותו תהליך, אמנם עם ילד חדש אבל האחים הגדולים שלו למדו בשנים הקודמות באותו מעון,
וגם לאחר בירור התקלה הטכנית התשובה היא----שלילית!!!!

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אנחנו התקבלנו כבר לפני כמה שבועות
אבל בסוף אין רישום במעון
ואין שום הבדל בין מי שהתקבל למי שלא

בסוף המעון מחכה לתשובות
ומורחים אותנו כבר כמה שבועות...

דינה טוטיאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני מצטרפת להורים שמשרד התמ"ת מערבב אותם במשך חודשים בבלנדר מטורף ויש לי כמה שאלות
מה הקריטריונים של וועדת הקבלה?
מי הם הנשיאים החשובים שמקבלים את ההחלטות בוועדה?
למה אין שירות לקוחות הגיוני ואנחנו לקוחות שמשלמים הרבה מאוד כל חודש?
כל ההתנהלות שלהם היא חוקית בכלל????
כל כך הרבה קושי וכאב ראש, בירוקרטיה פרימיטיבית במיטבה,
אני בקשר עם שתי מנהלות, לשתיהן יש מקום אבל הן מחכות שיפתחו להם ברוב טובם את האפשרות להכניס עוד ילדים,
הן אפילו לא יודעות מתי פותחים, מנהלת אחת אומרת לי שכל יום היא נכנס כמה פעמים לבדוק אם פתחו לה אפשרות לרשום עוד ילדים שממתינים בקוצר רוח,
למי טוב כל המריחה הזו? קולה מעון, לא אוניברסיטה,
אני כמה שבועות בטלפונים נואשים למעונות ומשפחתונים,
התנהלות בריונים ובלתי הוגנת שלא ברור למה זה מתנהל באופן כזה ומשנה לשנה זה נהייה קשה יותר,
בתקווה לבשורות טובות עבור כולם, אמן

מה תכלס עושים????
המנהלת של המעון אמרה לי שאתקשר אליה היום לשמוע תשובה-והיא כמובן לא עונה......

נשארים עם הילדים בבית???.
אין גנון שמקבל עכשיו
ואין מעון באיזור שלי שיש מקומות---

דינה טוטיאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני אישית,
הרבה תפילה, קבלות בצניעות, מתן צדקה וציפייה לגאולה :sneaky:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה