קורס חובשים והתנדבות במד"א-ארגון הצלה

צבי2

משתמש פעיל
בד"כ בקורסים האלו מתחייבים לשנתיים התנדבות ומשלמים תשלום סמלי, בין כמה עשרות עד 300 שח, תנאים נשוי מעל 21 עדיף עם רכב וגר באזור רלונטי

רפי י.

משתמש רשום
עכשיו בגלל התקופה המון קורסים נדחו והתבטלו, אבל כרגע יש הרשמה לקורס של 'הצלה גלבוע' בעפולה, לגברים בלבד כמובן.
מי שרוצה לשמוע פרטים מוזמן להתקשר: 0527150702

חבל שלא עושים קורס בבני ברק
(או לפחות מפרסמים על קורסים - כי שמעתי שעשו בויזניץ ע"י 'הצלה-מד"א' עם 30 מתנדבים חדשים, ואם רק הייתי יודע שיש כזה קורס - הייתי מבקש להצטרף)
עכ"פ אם יש למישהו מידע, אשמח לדעת

רפי י.

משתמש רשום
חבל שלא עושים קורס בבני ברק
(או לפחות מפרסמים על קורסים - כי שמעתי שעשו בויזניץ ע"י 'הצלה-מד"א' עם 30 מתנדבים חדשים, ואם רק הייתי יודע שיש כזה קורס - הייתי מבקש להצטרף)
עכ"פ אם יש למישהו מידע, אשמח לדעת
מפרסמים, והרבה, פשוט צריך לעקוב אחרי הפרסומים, יש במייל יש בוואטסאפ וברשת קבוצות שנקראות 'פרסום קורסי עזרה ראשונה' שם מפרסמים הכל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה