מצב
הנושא נעול.

ot!

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם יש שינוי בהנחיות למקוואות
אתמול מישהו הביא ציטוט שהיום אמורה להתקבל החלטה

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תזכורת - היום אנחנו שבועיים מליל הסדר.
נשמע שיש קצת עלייה באחוזים ביחס הפוך מהירידה בימים האחרונים.
זה רק מראה דוגמית של מה שיכל לקרות אם לא היו הגבלות.
אז כל אלה שלמרות הקושי הגדול נשארו בבית - יש שכר לעמלכם.
זה לא בדיוק נכון, כי שבועיים זה רק ליתר ביטחון, רוב ההדבקויות קורות כבר קודם.

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
קיבלתי (מיזם מציל חיים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏> )

אח/חות יקר/ה,

קראת את המונולוג המזעזע במיוחד של רובשקין, מצו"ב.

אתה רוצה למנוע מקרים כאלה כאן בארץ?

הצטרף גם אתה ועכשיו בפניה אישית לסגן שר הבריאות וראשי המשרד שיאשרו ומיד מיזם מציל חיים.

הידעת, רוב חולי ה'קורונה' אינם מתים ממחלת ה'קורונה', אלא מהזנחה פושעת של רעב וצמא גם יחד.

אתה סבור שזה רק בחו"ל,

לא ולא, גם כאן בארץ המצב אותו דבר בדיוק, תברר קצת ותקבל חרדה מהקורה.

המציאות בבתי החולים בארץ שחולי הקורונה מאושפזים במחלקות או יחידות כת"ר

אין שם כוחות עזר, ואין כוחות סיעוד.

הסיבה: פחד מוות כפשוטו של הצוות כי המיגון לא בטיחותי ב-100%.

לכן, החולים המאושפזים בבדידות אומללה, אם הם לא יכולים לשרת את עצמם,

הם הופכים להיות בני ערובה – עד למוות מרעב, צמא, והיעדר טיפול או יחס.

הפיתרון:

כפי שכתב הרב פירר במכתבו, מי שחלה ב'קורונה' והחלים פיתח מוגנות נגד המחלה והוא יותר מוגן,

לכן, יש להקים ומייד, מיזם מציל חיים,

אלה שחלו והחלימו, ומוכנים להתנדב לסייע לחולים המאושפזים בבתי החולים השונים, ימוגנו ע"י בתי החולים בלבוש חוסם כמו הרופאים,

ויסייעו בהגשת אוכל ושתיה לחולים וסיוע בדברים הכרחיים וכך יצילו חיים!!!

כמו כן

המשפחות שיקיריהם מאושפזים עוברות גיהינום מוחלט, כי הם מנותקי קשר

המחלקות והצוותים הרפואיים – לא לקחו בחשבון על איש צוות שתפקידו יהיה לתת עידכונים שוטפים למשפחות.

יקבלו ממתנדבים שיתודרכו ע"י הרופאים ואנשי הצוות מידע מעודכן על יקיריהם.

ארגוני החסד כמו "עזר מציון" "מגן לחולה" ועוד מעונינים להקים מיזם זה, אך ממתינים לקבלת אישור ממשרד הבריאות שמתמהמה...

רוצה להציל חיים,

שלח עכשיו בקשה אישית לסגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן ולמנכ"ל המשרד בכתובות:

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שיאשרו מיד להפעיל את המיזם.

העבר/י מכתב זה לעוד 20 חברים שלכם.

מי אמר שכל מי שהחלים מחוסן?
הבנתי מחברה במשרד הבריאות שבבדיקות נוגדנים רואים שלא כך :(

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
פחד גדול ממה שיקרה שבוע הבא
אחרי השבוע הזה שהסגר רופף
מפחיד מאד
יצא לי לשמוע את פרופסור גרוטו. הוא מסייג את הפחד מההקלות ואומר שעכ"פ אינו דומה ללפני הגל הראשון שאז פחות נזהרו ממרחק וגם הלכו בלי מסכות. עד כאן דבריו.
מצד שני המפחידים תפקידם ושכרם בצידם כי זה מוסיף לזהירות.
צריך להוסיף שלפני הגל הראשון הציבור היה קשה לו להתרגל לשגרה חדשה הן טכנית הן נפשית אבל עכשיו הוא כבר רגיל למושגים שנוצרו. עם כל זה צריך מידי פעם לעקוב שהכללים לא התרופפו. אבל עד לפחד בסגנון סינגפור המקום רחוק. מישהו פגש בחודש האחרון אחד שלוחץ ידיים ? שמדבר פנים לפנים ? אז יוצאים יותר מהבית וזה שובר קצת את האווירה של ההפחדה שנוצרה כאילו שברגע שאתה יוצא מהבית אתה מת לא משנה אם יש אנשים או לא ובאיזה שעה. אבל זה היה בשביל האווירה הכללית. עכשיו אדרבה צריך ללמוד שאפשר לצאת לדברים חיוניים עם שמירה על כל הכללים. (ומידי פעם יפחיד מי שיפחיד וגם זה לפעמים חלק ממה שצריך כנ"ל)

אלימלך וולו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כדאי גם לזכור שכלכלה זה בגדר פיקוח נפש.
בגמרא בתענית כתוב שאם בזמן רעב האוכל יקר, אין מתריעין מיד אלא לפי כללים מסויימים.
אך אם אין לאנשים כסף אפילו שהאוכל בזול מתריעין על כך מיד.

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
‏אפליקציית מגן של משרד הבריאות, עוברת תהליך שדרוג - כך שתוכל לזהות מגע עם חולי קורונה גם בתוך מבנים.
מישל רוז, כבדת שמיעה בת 22, מספרת ביומן הצהריים: "אחת ההנחיות היא שחובה לשים מסכות שמכסות בין היתר את הפה, וככה התקשורת שלנו עם שאר העולם נעשית בלתי אפשרית. אנחנו לא יכולים לקרוא את השפתיים כשאנשים מדברים".
הפרופ' יורם לס, לשעבר מנכ"ל משרד הבריאות, בגל"צ: "אם אני בתפקיד - אני פותח מחר את בתי הספר. ימותו יותר באבטלה מאשר מהקורונה".
עוד מפרופ' סיגל סדצקי ל'כאן': "ברור שעברנו גל ראשון ועברנו אותו מצוין בגלל שעשינו צעדים מוקדמים וקשים. אי אפשר לסיים את המלחמה הזאת כל זמן שהנגיף לא יילך. אני לא יודעת מה יהיה הגל הבא, ואם הוא יהיה יותר גדול או קטן".
פרופ' סיגל סדצקי ל'כאן' על הטענה שבדידות ודיכאון יכולים לגרום לתמותה מקורונה: "לא רק שאני יודעת אני גם מסכימה איתם. הבדידות והדיכאון מאוד קשים ואני אומרת את זה בקול חנוק. אבל בדבר אחד אני בטוחה – אם נאבד שליטה, המצב יהיה הרבה יותר גרוע".
עוד מהפרופ' איתמר גרוטו: "פתיחה מלאה של המשק בעוד שבועיים לא מקובלת עלינו. פתיחת מערכת החינוך תעלה בחיי אדם".
עוד מפרופ' איתמר גרוטו: "צריכים לקצר את זמן מתן תוצאות הבדיקות, אבל אי אפשר לצפות שהיערכות מהירה לא תבוא על חשבון האיכות, יש לנו כמה עשרות אנשים שנבדקו ויצטרכו להיבדק שוב. זיהינו את התקלה מיד".
בעקבות ארוחות סדר מרובות עם אורחים של 2 משפחות, בעיר נתיבות התגלו 15 חולי קורונה. העירייה מביעה דאגה כי בהמשך יוכרז סגר על העיר וכי ישנם מקרים נוספים שיאובחנו בהמשך.
המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הפרופ' איתמר גרוטו, בגל"צ: "רוב הסיכויים שיהיה גל שני, גדול יותר מהגל הראשון, גם אצלנו, רואים סיכוי לאלפי מונשמים בגל השני".
מניין הנדבקים בקורונה עלה ל-14,592, בהם 107 מונשמים. 5,334 החלימו מהנגיף, מס' המתים עומד על 191.
מנכ"ל משרד הבריאות משב בר סימן טוב משיב בגל"צ על הדיווח לפיו מידע חיוני על הקורונה לא זמין לציבור, לשרים ולאנשי משרדו: "כל נתון שיש לנו מפורסם לכל מי שצריך לראות אותו. דוחה את הטענה שאנחנו מסתירים מידע כדי למנוע פרשנויות".
קשיש בן 86 שקיבל הודעה שהחלים, לאחר שעבר שתי בדיקות שליליות, אושפז שוב במרכז הרפואי פדה-פוריה כשהוא במצב קשה. הצוות הרפואי החליט להרדימו ולהנשימו.
גל"צ: ‏במשרד הבריאות יורו לקופות החולים לבצע עשרות עד מאות בדיקות חוזרות לכל מי שנדגם באמצעות המטושים הפגומים.
ויסברג ב'בחדרי' על הכוונה לחזור לישיבות: הגרמ"ה הירש התבטא כי גם אם כל הרבנים וכל ראשי ישיבות יורו לפתוח ישיבת סלבודקה לא תפתח כל זמן שיש צל של פיקוח נפש.
הרב קנייבסקי במכתב חיזוק בעקבות נגיף הקורונה: "אין אנחנו יודעים, על מה עשה זאת אלוקים לנו. ואולי המחלה הזאת קרויה בשם אסכרה שבאה בעוון ביטול תורה. לקראת תחילת זמן קיץ, להתחזק מאוד בתורה שהיא מגנא ומצלא".
איתי גדסי: ‏ראש ישיבת סלבודקא ר' דב לנדו למקורביו: לעת הזאת אסור בשום פנים ואופן לפתוח את הישיבות הקדושות והת"תים, ואין כן המקום להקל כלל ובזכות לימוד התורה הק' בבית. ובקיום מצות ונשמרתם מאוד לנפשותיכם נזכה לגאולה שלמה.
משרד הבריאות: מניין המתים מקורונה עלה ל-189, מספר החולים עומד על 14,498.
‏פרופסור סדצקי ל'כאן': אנחנו רוצים לבצע הקלות, אבל לא רוצים להגיע למצב שכמות החולים תעלה.
עמליה דואק בחדשות 12: השנה יתקיימו במירון רק שתי הדלקות בל"ג בעומר, אחת לאשכנזים ואחת לספרדים. ההדלקות יתקיימו בנוכחות עשרה בני אדם בלבד תוך שמירת מרחק של 2 מטר בין המשתתפים.
ה‏קורונה בארה"ב: ביממה החולפת מתו בניו יורק 474 בני אדם מהנגיף - המספר הנמוך ביותר מתחילת החודש.
‏יו"ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן ב'כאן': "שערורייה שמקומות שאינם חיוניים דוגמת איקאה נפתחים, ורק השווקים מופלים לרעה. החלטנו לשים סוף לביזיון ולאפליה. החל מראשון הקרוב, אנו וכל השווקים בישראל נפתח לציבור, על אפם וחמתם של כל המנותקים".
נגיף הקורונה: ‏חנה וייזר, ניצולת שואה בת 98 שנדבקה בקורונה, נפטרה בבית חולים שערי צדק בירושלים.
השר בנט במענה לשאלת יששכר זלמנוביץ מ'חדשות JDN': "אני חושב שאחרי יום העצמאות ובהינתן שהציבור הישראלי מקיים את כללי הריחוק החברתי כמו שדרוש, צריך לפתוח מחדש את הישיבות וכל מערכת החינוך".
חדשות 12: ‏בגלל תקלה במטושים - מד"א הפסיק לגמרי את בדיקות הקורונה בכל הארץ.
‏הממשלה אישרה פה אחד את תקנות שעת החירום לימי הזיכרון והעצמאות ולתקופת הרמדאן.
יעקב מלמד ב'חדשות JDN': ראש הישיבה הגרי''ג אדלשטיין שליט''א עתיד למסור שידור חי מיוחד ממעונו שם יכריע כיצד יש לנהוג לגבי פתיחת הזמן בהיכלי הישיבות, השיחה תימסר בימים הקרובים לאחר שיקבל את חוו''ד של גורמי הרפואה.
הרב ישראל גליס בטור ב'כיכר השבת': ריבוי ההדלקות במירון השנה הוא שערורייה שאין כמותה. יפה עשו בחסידות קרלין שביטלו את ההדלקה.
תינוקת נפטרה לפנות בוקר במרכז הרפואי פדה-פוריה: בשבוע שעבר, יולדת חולת קורונה במצב קל, ילדה תאומות פגיות, שנשארו לאשפוז בפגיה בשל מצבן ומשקל גופן הנמוך. תינוקות נבדקו לקורונה פעמיים ולא נמצאו חולות בקורונה. לפנות בוקר נפטרה אחת התינוקות, לאחר שאתמול חלה הרעה במצבה.
איגוד ערים כינרת באזהרה למטיילים: יחולקו דוחות כספיים למפירי ההוראות משרד הבריאות לכל הבאים לחופי הכינרת שלא על פי ההנחיות. הודעה זאת יצאה לאור ריבוי מקרים בשבוע האחרון של אנשים המגיעים לחופים לנפוש ולדוג.
הקורונה בעולם -סין: חדרי הכושר בבייגי'ינג נסגרים מחדש, לאחר שבשבוע שעבר דווח על חולה שנדבק לאחר ששב מלימודים במיאמי בארה"ב – הסטודנט החוזר שהה 14 ימים בבידוד כנדרש אך רק יומיים לאחר סיום הבידוד נחשף כי נדבק בקורונה, ומכיוון שכבר יצא מהבידוד הדביק גם את בני משפחתו.
'כיכר' בפרסום ראשון: פגישה במשרד הבריאות בין מנכ"ל המשרד בר סימן טוב לחרדים בנושא פתיחת הישיבות הסתיימה ללא הסכמה. בפגישה השתתפו יו"ר וועד הישיבות הרב קאופמן, הגר"ב סולובייצ'יק ושמואל ליטוב. בר סימן טוב מתנגד לפתיחה של הישיבות בקרוב. הוקם צוות שיבחן את הנושא.
ד״ר זאב פלדמן, יו״ר ארגון רופאי המדינה בתגובה להנחיה של בר סימן טוב: ״לא יעלה על הדעת שמנכ״ל משרד הבריאות יהפוך באבחת קולמוס את כל מנהלי בתי החולים המובילים את המלחמה בנגיף הקורונה לעבריינים ויאיים עליהם בצעדים פליליים ע״פ פקודת בריאות העם. הטלת ספק בשיקול דעתם לא ראויה״.
יעקב מלמד ב'חדשות JDN': אבל בחסידות סאטמאר שבקרית יואל בפטירת הרה''ח ר' אהרן דניאל מאלח ז''ל מראשי השוחטים ובודקים בהתאחדות הרבנים בארה''ב, זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בן 60.
פרופ' סיגל סדצקי, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות ל'כאן': "אני חוששת שיהיה גל שני של תחלואה בחודש מאי. אי אפשר לדאוג שאנשים לא יידבקו אם לא שומרים על ריחוק חברתי. כולם צריכים להבין שאם נעדיף תחלופה אחרת יהיה מחיר – בתחלואה או בריחוק ובידוד".
‏בית החולים 'מעיני הישועה׳: גבר כבן 79, עם מחלות רקע נפטר מנגיף הקורונה.
נשיא איחוד הצלה אלי ביר שחלה בקורונה ל'כאן' על האשפוז שלו בארצות הברית: "חשבתי שיש לי דלקת גרון, וזה תוקף אותך במהירות. התעוררתי אחרי חודש מההרדמה. הקושי הנפשי יותר גדול מהקושי הרפואי".
קורונה בעולם - ארה"ב: אוניברסיטת ג'ונס הופקינס: מספר הנדבקים המאומתים עבר את ה-800 אלף.
חולת קורונה בת 52 שסבלה ממחלות רקע נפטרה בביה"ח שערי צדק.
נשיא איחוד הצלה אלי ביר שאושפז במצב קשה בארה"ב אחרי שחלה בקורונה ל'כאן' אחרי שובו לארץ: "הייתי בטוח שאצא משם בארון. בדרך לשדה התעופה מאות אנשים חיכו לי - התחלתי לבכות וחשבתי אם זו הייתה ההלווייה שלי. כשהגעתי לארץ וראיתי אלפי מתנדבים, התרגשתי".
ח״כ יעקב אשר ל'קול ברמה': ״ב"ה חל שיפור בנתוני ההדבקה בבני ברק וצריך לברך על הפעולות שנעשו, אבל חייבים לזכור שהמחלה קיימת ועלולה להתפרץ בעוצמה שוב. אני רואה שרחובות העיר מתמלאים ואני מרגיש חובה להתריע, אסור שתהיה שאננות ואופוריה״.
משרד הבריאות: מניין החולים עלה ל 14,326, ומניין המתים מהנגיף עלה ל 187.
חולת קורונה בת 95 נפטרה במהלך הלילה בבית החולים סורוקה בבאר שבע. לאחר שסבלה ממחלות רקע רבות.
הפרופ' רן בליצר, חבר בצוות טיפול במגפות של משרד הבריאות, מגיב בגל"צ: "כבר היו מקרים של חולי קורונה שלא פיתחו נוגדנים".
בני משפחות של מטופלים בבתי חולים ובמחלקות לבריאות הנפש מתריעים: ניכרת התדרדרות במצבם הנפשי כיוון שנאסר עליהם לקבל מבקרים בשל משבר קורונה. בארגון בזכות פנו בדחיפות למשרד הבריאות בדרישה לאפשר מיידית את הביקורים. גורם בכיר במשרד הבריאות אמר שהנושא נשקל.
בשל משבר הקורונה: שר הפנים דרעי חתם על התקנות שיאפשרו מתן פטור מתשלום ארנונה לעסקים ל-3 חודשים.
נגיף הקורונה: מס' החולים בישראל עלה ל 13,942 ומס' המתים עומד על 184.
נגיף הקורונה: לא יתאפשר למשפחות השכולות להגיע לבית העלמין ביום הזיכרון. וכן יום העצמאות יהיה בסגר כללי כמו בחג ראשון של פסח.
נגיף הקורונה: פיקוד העורף החל בקמפיין הסברה לחברה הערבית על קיום מנהגי הרמדאן בצל הקורונה: במסגרת הקמפיין יחולקו שלטי הסברה לרשויות המקומיות ויחולקו 270,000 עלונים ומדבקות בשפה הערבית הכוללים טיפים והנחיות.
איציק אוחנה בתיעוד ב'כיכר': בן האדמו"ר מגור, הרה"צ שלמה צבי אלתר שחלה בקורונה והחלים, הגיע הערב לבנק הדם של מד"א בביה"ח תל השומר ותרם פלאסמה להצלת חולי הקורונה.
משרד הבריאות: נתוני החולים והמתים שיצאו בעדכון האחרון, שגויים. תיכף תצא עדכון חדש.
ארה"ב: מניין הקורבנות מנגיף הקורונה חצה את ה-40 אלף ועומד על 42,946 מקרי מוות; מספר הנדבקים עבר את ה-800 אלף בני אדם.
גל"צ: ‏משרד הרווחה יאפשר ביקורי משפחות במסגרות לאנשים עם מוגבלויות. הביקורים יתקיימו במתחם מבודד בתיאום מראש, ורק ביקור של אדם אחד אחרי חתימה על הצהרת בריאות.
יעקב מלמד ב'חדשות JDN': בשל מתווה ההדלקות במירון, מסתמן כי בחסידות תולדות אהרן יוותרו השנה על ההדלקה זאת בשל התנגדות החסידות לכך שהחסידים יצפו בשידור חי.
ישראל כהן: ‏חסידות קרלין החליטה לבטל את מעמד ההדלקה במירון כדי לצמצם סכנת נפשות וחשש להדבקה בקורונה.
נגיף הקורונה: עד כה חולקו 45,475 דו"חות בגין הפרה של תקנות שעת חרום והנחיות משרד הבריאות.
‏התפרצות נוספת בבית אבות בבני ברק: 13 דיירים מהמחלקה הסיעודית ושבעה אנשי צוות מבית האבות שלמה המלך נמצאו חיוביים לקורונה. הדיירים פונו לבית חולים ייעודי בנס ציונה.
‏בשל תמונת מצב חיובית בבני ברק: אלוף במיל' רוני נומה וצוותו צפויים לסיים את תפקידם בניהול משבר קורונה בעיר, ולהחזיר את הטיפול לעירייה. צוותים של פיקוד העורף ימשיכו עדיין לשהות בעיר ולסייע.
צביקה קליין ב'מקור ראשון': מספר של הנפטרים היהודיים היום בבריטניה מהנגיף זינק ל-300.
השרים אישרו את הארכת התקנות לשליחת חולי קורונה לבידוד מטעם המדינה במקום לבידוד ביתי עד ל-6 במאי.
שלומי הלר: חלק מחולי הקורונה בירושלים מסרבים להתפנות לבידוד בבתי מלון ומעמידים שורת דרישות איתם מתמודדים בחמ"ל העירוני. כך למשל, אישה אשר הסכימה להתפנות לבית מלון חזרה בה לאחר שהבינה כי אין במלון מקווה נשים. תושבת אחרת הודיעה כי לא מתאים לה ללכת לבית מלון ללא ספא.
אהרן רבינוביץ': 13 דיירים ושבעה אנשי צוות בבית האבות "שלמה המלך" בב"ב נמצאו חיוביים לקורונה לאחר בדיקה לכ-270 דיירים ואנשי צוות. מפורים המקום היה תחת הסגר והדיירים ככל הנראה נדבקו מאנשי צוות. עם זאת, אף אחד לא הראה תסמינים, ובבית האבות מעלים אפשרות שהתוצאות שגויות.
הקורונה בעולם - ספרד: ביממה האחרונה נוספו 430 מקרי מוות מניין המתים עלה ל-21,282.
השרים מתבקשים לאשר את הארכת התקנות המאפשרות לשלוח לבידוד מטעם המדינה במקום לבידוד ביתי עד ל-6 במאי.
נפטרת נוספת ממחלת הקורונה: בת 100 שאושפזה בביה"ח קפלן.
אסטרטגיית היציאה בעולם - דנמרק: יותרו התכנסויות של עד 500 אנשים החל מה-10 במאי.
אהרן רבינוביץ': ירידה נוספת במספר החולים בפועל בב"ב (36), בניכוי מחלימים ונפטרים. קצב ההחלמה ממשיך לעלות על קצב ההדבקה. מספר החולים החדשים עומד על בין 30 ל-50 ליום, כלומר הנגיף עדיין מתרוצץ בעיר. מדובר במספרים לא קטנים והמצב שברירי. בלי שמירה תהיה התפרצות נוספת.
נשיא איחוד הצלה מר אלי ביר, שהיה מאושפז במיאמי לאחר שחלה בקורונה והתאושש, המריא הבוקר לישראל, ואמר: "חיי ניצלו וכעת אני שב לישראל להציל חיים".
הרב שמואל דוב שווארץ ז"ל עבר את השואה האיומה ולאחר מכן הגיע לקנדה, היה ממקימי היהדות החרדית במונטריאול, בנובמבר 2017 עשה עליה לארץ. נפטר בשיבה טובה בגיל 95 ביום הזכרון לשואה והגבורה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה.
עלה ל-181 מניין המתים מקורונה בישראל. מספר החולים עלה ל-13,883. מספר המונשמים עומד על 113.

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
תשמעו מילה שלי, בר סימן טוב, עתיד להיכנס לפוליטיקה.
יש לו כשרונות גדולים והוא יממש אותם בפוליטיקה.
גזרו ושמרו.
זה נכון, אבל מסיבה אחרת.
האיש עשוי משילוב של ברזל ופלסטיק קשיח, וזה זן מאד נדיר, ודאי בין מקבלי ההחלטות.

avi media

משתמש מקצוען
מכתב שנשלח לעוזרו של ליצמן, אני צינזרתי את השמות והטלפונים מטעמים מובנים
ניתן לקבל אצלי את הפרטים ליצירת קשר עם כותב המכתב.
נא לא לעשות ליצנות, אם לא יועיל לא יזיק, ומדובר כאן בהצלת נפשות!

לכבוד שר הבריאות הרב הזריז ומהיר במלאכתו ששמו הולך לפני ו
הרב החסיד החשוב יעקב ליצמן שליט"א
אנא אל תזלזל במה שאני כותב לך, כי הכל אמת!, ואנני מחפש כאן לא כבוד ולא כסף ולא כלום. רק לגלות לך
תופעה מדהימה שמחובתכם כממונים ואחראיים על בריאותינו לבדוק ולטפל בז ה!!!. וכמובן עומד מאחורי זה
הצלת נפשות, שאין למעלה מזה. והעלמת עין מהעובדות המובאות כאן דומה לשפיכות דמים ממש!! !
שמי ------------ טל: ------------------ {אינני רופא. אני גר בבני ברק. מלמד בחידר,....'}
הנני פונה אילך במכתב קצר וחם בו אני מתאר בפניך עובדות מוחשיות שראיתי במו עיני בקשר ליעילותו של עץ
מרפא ידוע ששמו 'שרף עץ הלבונה ' במיגור תסמיני הקורונה מאנשים {תוך 24 עד 48 שעות} , ובניקוי הגוף
מקורונה {להיות שלילי בבדיקה} תוך כשבוע וחצי .
ובכן הכל התחיל כשבועיים לפני חג הפס ח בתחילת חדש ניסן.
נודע לי על אשה מבית שמש בשם רבקה שרגל {טל': 0548538564} המתמחה קלינית בצמחי מרפא עם ניסיון
של עשרות שנים שהית ה משתמשת בשרף עץ הלבונה לרפא תוך יום אחד שפעת , וירוסים וחידקים. ונודע לי
שהיא נתנה את גרגירי השרף הזה למשפחת ------------ שנדבקו בקורונה והיו במצב קשה, הכולל חום ושיעול כבד.
ולבעל היה גם סכרת נעורים [שהטלפון שלהם : ----------- ושל הבעל ----------------]. האשה שם היתה
חלשה שבועיים אחרי לידה. ולא יאומן שאחרי יומיים שלקחו את גרגירי הלבונה – הבריאו לגמרי! בלי תסמינים
כלל. וכעבור שבוע היו שלילי לקורונה . ההוראה היתה: לוקחים 8 גרגירים שזה כ 400 מיליגרם ארבע פעמים
ביום! לועסים כמו מסטיק רבע שעה ובולעים .
אחרי ששמעתי את זה , נסעתי לקחת ממנה) בחינם! ! (150 מנות של גרגירי לבונה כדי לחלק בבני ברק וגם
לאחותי ואחיינית שלי [העובדת ב----------------] שהיו חיוביים לקורונה עם חום וכאבים בגרון וקושי נשימתי .
לתדהמתי לא היה גבול כאשר אחותי ואחיינית שלי התקשרו תוך 24 שעות לספר שעברו להם כל התסמינים,
הם מסוגלים לעמוד ולתפקד רגיל! [ושבוע וחצי אחרי זה קבלו כבר בפעם השנייה תשובה שלילית לקורונה] .
עבדתי כמו מטורף, להתחיל לחלק לאנשים חולים את גרגירי הלבונה שהיו ברשותי.
התחלתי במעגל המשפחתי הקרוב אלי: שכנים, מכרים, תושבים הסמוכים אלי ברחוב, ואף התקשרתי לכמה
קווי טלפון שידעתי שיש שם מאזינים רבים, וספרתי על ההצלחה המופלאה בלקיחת גרגירי שרף הלבונה הנקרא
בלעז בוסוויליה קריטי. לאחר שנגמר לי הגרגרים, אמרתי לאנשים שיחפשו בחנויות טבע ויקחו כמה פעמים ביום.
התגובות שזרמו אלי, גרמו לי רעדה! מדובר בהצלחה של מאה אחוז - פשוטו כמשמעו!!! !
שני השכנים שגרים מעלי[רחוב ----------] שהיו להם תסמינים מובהקים של קורונה וחלקם הובחנו כחיוביים:
משפחת ----------, ומשפחת ------------, התרפאו מידית. אחד השכנים שנאבד לו חוש הטעם המשיך לקחת עוד כמה
ימים וגם זה חזר לו. כל שכן המשיך להפיץ את ההצלחה הלאה. כתוצאה מזה הגיע אלי הרב ------------------ שגר
בסמוך אלי ברחוב ---------------- - שאשתו אושפזה עם דלקת ראות ועם תסמיני קורונה, והוא מיד הביא לה את
הלבונה, לאחר יומיים שחררו אותה מאשפוז לביתה. הוא התקשר אלי ואמר שאת הנס הרפואי הזה זוקף רק
לזכות הלבונה, לא יאומן כי יסופר .
באותו יום התקשר אלי זמר ידוע מבני ברק בשם אבי בן ישראל [טלפון: 0547580058] ובקש דחוף לבונה לו
ולאשתו שהיא עם תסמינים קשים מאד, שוכבת במיטה בלא כח לזוז. הבאתי לו לבונה ובקשתי שאם רואה
שיפור שיודיע לי ויפרסם את הנס! לאחר יומיים התקשר וסיפר לי בהתלהבות שהוא מקיים את הבטחתו, אשתו
קמה לתחיה ממש וגם הוא החלים לגמרי. הוא דיבר על כך ברדיו קו ל-ברמה ומאז התרבו הפניות והבקשות
ללבונה בקצב מסחרר... ופתחנו כארבעים מוקדים בארץ לחלוקת לבונה [הטלפונים והכתובות של כל המפיצים
בארץ ניתן לשלוח לכם בכל רגע שתבקשו]. תוך יומיים קנינו כמות של כשבעים קילו לבונה [כאשר מנה המרפא
לאדם אחד זה פחות מ 10 גרם].
אשה אחת מבוגרת מבית אבות ויזניץ בני ברק חילקה למספר לא מבוטל של מבוגרים שהיו להם תסמינים ועוד
לא פונו למלוניות כי עוד לא הגיעו להם תשובות מהבדיקות. וראה פלא פלאות המבוגרות שלקחו מהלבונה –
חזרו אליה וספרו לה שהרבה יותר קל להם לנשום ותוך יום וחצי הרגישו שיפור אדיר במצבם .
קיצרתי מאד בסיפור כי העיקר זה התכלס!!! תנו לנו רשות להכניס את זה לבתי אבות!! לבתי חולים!!!
תבדקו את זה!!! אני לא רופא, אבל יש לי עובדות בשטח!! הכל חינם אין כסף!!! הלבונה עולה פרוטות!! !
להוכחה על אמיתות דברי אני מצרף לכם במכתבי זה שמות של חולים מכל רחבי הארץ עם טלפונים שלהם
שלקחו מהלבונה לפי ההוראות: 4 פעמים ביום 8 גרגירים קטנטנים כל פעם, ולועס בפה רבע שעה - ובולע!!
האנשים הללו ראו שינוי ומהפך לאחר יום או מקסימום יומיים – נעלמו להם תסמיני הקורונה. ורבים מהם שהיו
חיוביים, קבלו תשובה שלישית אחרי שבוע וחצי .
אנא תתקשר ותברר, ותראה בעצמך את האמת הזועקת!! הנה השמות המספרים:
------------ – ---------------------------
---------------------- – ---------------------
--------------------- – -------------------------
----------------------- – -----------------------
משפחת ------------[החולה שם היה גם עם אסטמה] - -------------------
----------- – --------------------
------------------ [עם סכרת נעורים] - -----------------
-------------------------- – ----------------------
-------------------- [היה לו גם דלקות בגוף] - --------------------
--------------------- – ------------------------
------------------- – --------------------
------------------- ומשפחתה [הבריאו לגמרי גם שלושת ילדיהם] – ----------------------
-------------------- – --------------------
------------------------ [כולל 10 ילדיה שהובחנו חיובי והבריאו כליל במהירות] – -----------------------
יש עוד הרבה טלפונים... וזה רק על קצה המזלג מי שחזר וסיפר מה עבר עליו וכיצד ניצל .
החותם ועומד מאחורי המכתב
-------------------. טלפון – --------------------------- כתובת מייל: -------
--------------------

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה