קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

מעניינת

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מעניין/הזוי!
רק היום התחילו לבודד את הבאים מחו"ל!!!!!
דבר ראשון! לסגור להשמיץ ולבודד את החרדים שהם מפיצים..
ולא את המדביקים האמיתיים - השבים מחו"ל!

אבל בסוף ההסתה חוזרת להם לפרצוף!
והיום פורסם שהערבים טוענים שהיהודים מפיצים את זה..
ומחטאים ברש"פ כל מקום שהיו חיילים!

נערך לאחרונה ב:

שרי ו

משתמש סופר מקצוען
להלן ציטוט של שיחה עם משרד הבריאות
אברך: שלום, רציתי לדעת האם האפשרות ליציאת 100 מ' עדיין בתוקף
משרד הבריאות (משה"ב) : כן.
אברך: האם זה מוגבל לזמן?
משה"ב: לא
אברך:ואם יש עוד אנשים שיצאו להתאוורר ב 100' שלי זה מגביל אותי?
משה"ב: לא. רק לשמור על מרחק 2 מ' אחד מהשני.
אברך: ואני יכול לקיים תפילה בהתאם לנתונים הנ"ל ?
משה"ב: לא. לא לא לא לא זה לא!!!!
כל מילה נוספת מיותרת.

(אשכול מקביל בפרוג).
אני לא יודעת מה משרד הבריאות,
אבל העובדה שרבנים אסרו, זה בטח לא כי מנין זה לא חשוב מאד, חלילה,
אלא כי בפועל זה גורם למצב של פיקוח נפש ממשי.
ההבדל הוא בפועל. באופן טבעי כשאדם יוצא להסתובב ליד הבית שלו, הוא לא יפגוש כל כך הרבה אנשים. ואם כן, אז אם יש לו מודעות, הוא לא ימשיך להסתובב בחוץ לידם.
ובתפילה זה זמן ממושך יותר, וקשה שלא תקרינה תקלות. המציאות מראה ששני המטרים לא באמת נשמרים.
באמת מוזר שזה עוד בדיון.
גם רבנים אמרו במפורש את דעתם, ויותר מפעם אחת.
גם השכל הישר מחייב.
ומדובר פה על פיקוח נפש ממשי, שאי שאפשר לתקן.
כמו שכתב הגר"ג אדלשטיין - לעיין בהלכות רציחה.
כי זה מה שזה.
אז מה שייך להקל בדיני רציחה?

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
ח"כ אורי מקלב ב׳ערוץ 13׳ נגד חלוקת השכונות בירושלים: ״הסגר לא מדתי, השכונות בבירה פרבריות, אין מרכזי קניות ותשתיות יפלו בסופו של דבר על המרכזים השכונתיים, דבר שיכול להגדיל את מקדם ההדבקה בשכונות״.
כל רגע.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
בשורות טובות: במצבו של אפיק סויסה, הצעיר בן ה- 22 שנדבק בנגיף הקורונה ואושפז במצב קשה ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב בתל אביב, חל שיפור נוסף. מבית החולים נמסר הערב (ראשון), כי הוא חזר להכרה מלאה ומתקשר עם הסביבה.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
אבל איך אני מגיעה לשידור ישיר?
פתוח בנטפרי לצפייה.
כעת בשידור חי.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
IMG-20200411-WA0026.jpg
שידור חי קול חי כולל וידיאו

חיים ישראל ישי לפידות חנן בר סלע.

ot!

משתמש מקצוען
להלן ציטוט של שיחה עם משרד הבריאות
אברך: שלום, רציתי לדעת האם האפשרות ליציאת 100 מ' עדיין בתוקף
משרד הבריאות (משה"ב) : כן.
אברך: האם זה מוגבל לזמן?
משה"ב: לא
אברך:ואם יש עוד אנשים שיצאו להתאוורר ב 100 ' שלי זה מגביל אותי?
משה"ב: לא. רק לשמור על מרחק 2 מ' אחד מהשני.
אברך: ואני יכול לקיים תפילה בהתאם לנתונים הנ"ל ?
משה"ב: לא. לא לא לא לא זה לא!!!!
כל מילה נוספת מיותרת.

(אשכול מקביל בפרוג).
ועדיין משרד הבריאות צודק
כי באף מניין לא מצליחים לשמור על ההנחיות, מנסיון בזמן שעוד היה מותר,
ובכל מקרה גם אם מבחינתם מותר לצאת להתאורר אני משתדל להמנע כמה שיותר מלצאת החוצה כדי שלא לרצוח!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
רשת ב׳: חשש במשרד הבריאות: 60%-50% מהאוכלוסייה יעלו בין 7-5 ק"ג בזמן הסגר עקב אכילת יתר, אכילת מזון תעשייתי, ממתקים וחטיפים ופחות אוכל בריא. מה שיוביל להשמנת יתר שתגרום למחלות כרוניות. כבר יש דיווחים ראשונים על עלייה במשקל.

ותוסיפו על זה עוד 5 קילו של חג רגיל

וחנויות הבגדים עומדים לכסות על נזקי ערב חג.

נראה לי שהרבה שלחוצים כ"כ לצאת מהבית
התביישו לצאת עם המראה החדש :rolleyes:

זהירות - שימו לב!
רשת ב׳: חשש במשרד הבריאות: 60%-50% מהאוכלוסייה יעלו בין 7-5 ק"ג בזמן הסגר עקב אכילת יתר, אכילת מזון תעשייתי, ממתקים וחטיפים ופחות אוכל בריא. מה שיוביל להשמנת יתר שתגרום למחלות כרוניות. כבר יש דיווחים ראשונים על עלייה במשקל.

יו"ר ישראל ביתנו הפר את הנחיות משרד הבריאות לליל הסדר ואירח בנו וכלתו שאינם מתגוררים בביתו למרות ההנחיה האוסרת על כך. הוא סירב להתייחס לנושא בצורה עניינית וטען: "המסקנה היא שנתניהו בעצמו לא מאמין בשיטות בהן הוא נוקט"
אחרי הדיווחים על ראש הממשלה והנשיא, היום (ראשון) מתברר כי גם יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן הפר את הנחיות משרד הבריאות לליל הסדר. ב'חדשות 12' נחשף כי שר הביטחון לשעבר אירח בליל הסדר את בנו וכלתו שאינם מתגוררים בביתו, למרות ההנחיה האוסרת על כך – וסירב להתייחס לנושא בצורה עניינית כשהתבקש להגיב.

בתגובה הלא עניינית שהעירה לשכת ליברמן נאמר כי, "ההחלטה של נתניהו וליצמן על סגר כללי על כלל האזרחים בערב חג הפסח, כפתרון למחדל הבדיקות המתמשך מצד אחד ובתקווה לרצות את החרדים מצד שני, היא שערורייה. המסקנה הברורה מליל הסדר בבלפור היא שנתניהו בעצמו לא מאמין בשיטות בהן הוא נוקט".

כזכור, נשיא המדינה ראובן ריבלין חגג את ליל הסדר עם בתו בבית הנשיא, בניגוד להנחיות משרד הבריאות שאסרו על עריכת ליל הסדר עם מי שאינו מתגורר תחת אותה קורת גג – כך דווח היום (שישי) ב'כאן חדשות'. לפי הדיווח, בתו של הנשיא ומשפחתה הגיעו לביתו ביום שלישי בצהריים, כשהמשפחה שהתה בנפרד ביחידת האירוח בבית הנשיא ואילו בתו שהתה עם הנשיא בביתו.

ריבלין פרסם התנצלות וכתב כי, "בטרם תכנס השבת אני מבקש להתנצל. אני קורא את התגובות הקשות לכך שבתי מלווה אותי במהלך החג ואני מבין את רובן. מאז הלכה נחמה ילדיי מסייעים לי רבות בענייני האישיים, וגם במענה הנדרש בענייני עבודה כאנשי קשר במהלך החגים וסופי השבוע, כשלשכתי אינה מאוישת. אני מבין כי אם לא מכירים את סדר יומי כנשיא, קשה להבין זאת ואני מצר על כך. מועדים לשמחה ושבת שלום לכולכם".

מבית הנשיא נמסר מוקדם יותר בתגובה: "את הנשיא ליוותה ותלווה במהלך החג ביתו לאחר שעברה בדיקת קורונה ונמצאה שלילית. מאז שנפטרה נחמה, שוהה לצד הנשיא בשבתות וחגים ובטיסות לחו״ל אחד מבני משפחתו באופן קבוע וזאת בעיקר על מנת לסייע לו בצרכיו האישיים ולאפשר לו לעמוד בקשר עם גורמים רלוונטיים הנוגעים לעבודתו בעת הצורך".

במהלך החג התחוללה סערה לאחר שאבנר נתניהו צולם לצד אביו בקטע וידאו ששודר במסגרת משדר החג של קשת 12, ראש הממשלה בנימין נתניהו, במעון הרשמי בירושלים, שכן אבנר אינו מתגורר בבית ברחוב בלפור. רבים ברשתות תהו כיצד נתניהו קורא לציבור שלא להביא לארוחת ליל הסדר בבית בני משפחה שאינם גרים בו – ובאותה העת בנו אבנר חוגג את הסדר ביחד עמו.

מסביבת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "בחודש האחרון אבנר שוהה כל יום, במשך שעות רבות, במעון רה"מ ולן בדירתו שנמצאת בצמוד למעון רה"מ, בתוך המתחם המאובטח. אבנר פועל על פי הכללים של משרד הבריאות ואינו יוצא לשום מקום". על פי חלק מהדיווחים, הקטע צולם ביום שלישי בערב, כשנתניהו עוד היה מחיוב לשהות בבידוד עד יום רביעי בבוקר.

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה באמת נכון-אז בא לי לצרוחחחחחח.
ואם זה לא נכון (וגם אם זה נכון) לא תסלח לעצמך שכתבת את זה פה!
אני חושבת שראוי למחוק בהקדם
מפני כבוד הנפטרת וכבוד המשפחה
וזה לא משנה מה היה שם בדיוק
מעורר שאט נפש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה