אטרקציה קופונים לירכא

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה לגבי שאר המתחמים שם - מציאות מדומה, החלקרח וכו' - איך זה הולך מבחינת המחירים?
מציאות מדומה לא בדקתי מחירים, יש כל מיני סוגים במחירים שונים
החלקה על הקרח עולה 65 שקלים-נקודות בכרטיס

chani2006

משתמש מקצוען
יש שם בי גאמפ שזה טרמפולינות וקיר טיפוס שהכניסה עולה 35 לאחד וזה צריך בתפיסת תור ומילוי הצהרת בריאות שם ע"ג טאבלטים. זה אטרקציה נעימה לכל המשפחה יחד וכדאי לתפוס תור מיד שמגיעים ותוך כדי לטייל במתחם.
יש בארגון המורים הנחות למתחם בשם free jump. האם זה אותו מתחם?
זו התמונה:
n_yarkajump1.png

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
1. איך מגיעים מבניברק לירכא בתחבורה ציבורית
2. אחרי שמכבי שלחו לי את המסמכים במייל לרישום לאפ אפ וחתמתי מה אני אמור לעשות הלאה,
להתקשר שוב למכבי לבקש קוד קופון?
תודה רבה

אינסוף

משתמש מקצוען
שואלת גם-
כמה נקודות בערך צריך לקנות לכל ילד?
קשה להשיב על שאלות אלו
תלוי מאד ברמה אליה ילדיכם רגילים
אנסה לכתוב סדר גודל של מחירים:
מתקנים כמו רכבת הרים סימולטור קרוסלה וכדו' עולים 15-20 לאחד
לבוגרים יש מתקנים אטרקטיבים יותר ב25 ש"ח רובם
חוץ מזה ישנם הרבה משחקי תחרויות בכ5 ש"ח
ולקטנטנים יש גם משחקים ב3-5 ש"ח
וגם אפשרות לגימבורי מוצלח במיוחד שמעסיק זמן ארוך במיוחד את גילאי1-5 ב35 ש"ח
מקווה שעזרתי.
בהנאה!

אינסוף

משתמש מקצוען
בשעות החמות זה המקום ההכי נעים בצפון לכן גם עמוס
פריצות לא נתקלתי אף פעם\

הנחות בביחד בשבילך ופועלים וונדר משלמים 60 מקבלים 150 משלמים 120 מקבלים 300
מקרובי משפחה שהיו ביום שישי האחרון
היה די פרוץ ולא מתאים לבחורי ישיבה להסתובב שם
(כנראה שביום שישי יש פחות חרדים ויותר חילונים...)

zahav1

משתמש מקצוען
מבני ברק אפשר לסוע ברכבת ולרדת בתחנה בעכו.משם יש אוטובוס ישיר.
לגבי מכבי. צריך להתקשר שוב בכדי שיבאו את הקוד.
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
1. איך מגיעים מבניברק לירכא בתחבורה ציבורית
2. אחרי שמכבי שלחו לי את המסמכים במייל לרישום לאפ אפ וחתמתי מה אני אמור לעשות הלאה,
להתקשר שוב למכבי לבקש קוד קופון?
תודה רבה

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אני לא הצלחת להוציא ממכבי אז הגעתי לקופה ואני רואה את כולם שם עם קודים מקודים שונים.
שאלתי אישה לידי מה זה הקוד שלך היא אמרה לי זה ממועדון מצדיעים (של מי שעושה מילואים)
בקיצור שילמתי לה 120 שח וקיבלתי 300 ש"ח.
לי ל- 2 ילדים זה היה די ויותר ... והם עשו בכל מתקן כמה וכמה פעמים.
והיו שם 99% חרדים

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
המחירים שם שונים יש שם רכבת הרים ב25 נקודות, שולחנות הוקי אוויר ב5 נקודות ל2 שחקנים, לפעוטות יש סוסים מסתובבים ב5 נקודות ל2/4 ילדים יחד. יש מעלית שעולה לגובה ב35 נקודות, ויש החלקה על קרח ב65 נקודות ל50 דק', מכוניות מתנגשות ב25 נק' ל3 דק' ועוד ועעוד...
בי גאמפ שזה טרמפולינות וקיר טיפוס 35 נקודות לשעה (כדאי ללכת מיד כשמגיעים לבדוק את מצב התורות ואת שעות הכניסה למתחם כי צריך למלאות טופס הסרת אחריות שלהם וגם להמתין בתור להיכנס וזה לוקח זמן , ואם הכניסה היא בשעה 15:45 ואתם מגיעים ב15:30 לא תצליחו להיכנס עד 15:55 וחבל להפסיד זמן , ויש שם טאבלט בצד לרשום את פרטי הילדים (ניתן לקשקש ולהמציא וכו' וכו' העיקר שיהיה מספר ילדים שאתם רוצים להכניס) וגם צריך לקנות לכל קופץ גרביים נגד החלקה ב5 שח במזומן או להביא מהבית)
עמוס מאד בבין הזמנים נראה כמו שוק ארבעת המינים , עמוס בהמוני חרדים אבל גם מלא ערביות.. יש שם כאלה שלבושים בצורה שאינה נראית בערים חרדיות.
יש שם מניני מנחה ומעריב כל הזמן
ומי שרוצה לקנות שם באזור מוצרי אוכל בזול יש את החנות מרכזה שנמצאת כ100 מ' ליד וזה סופר ענק ויש שם גם את כל המוצרים שצריכים בהכשרים מצוינים ומחירים הוגנים. (אם אתם נכנסים עם מוצרי אוכל תראו לשומר שלא תסתבכו אח"כ, יש שם שמירה טובה כי בסוף זה )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה