דרוש מידע קוד שגיאה בקנבה- מי יכול לעזור לי?

ח. מימוני

משתמש צעיר
יש לי תמונה שאני רוצה לעצב באפליקציית enimeify בקנבה

העליתי את התמונה ובחרתי בהפעלה של האפליקציה אבל זה מביא לי את השגיאה הזו:

ADKq_NYUte5CH2R6QCOzRAMgqwAwfkWI36ilCyCyH0XkxtzOS_cW2sNI_mS90zFBnPBLF8CE5q5GUhYW8L_swdQLDdkbRZt22XKNPW5xhwAqnxGvar4QuxmT1BjjFa0nZ5mMG83jqGJsaQ93qSzleNFVPOj3m7Ti5Szsx7E=s0-d-e1-ft
1708803457323.png

איך אפשר לפתור את זה?

נערך לאחרונה ב:

קילא

משתמש מקצוען
אצלי עובד מצוין (בדקתי עכשיו). מציעה לפנות דרך האתר לשירות לקוחות של קאנבה יש להם מענה יעיל ממש.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את בחברת חסימה?
זה נראה כמו שגיאה אצלך בחברת החסימה או בתשתית האינטרנט,
תנסי דרך גלישה בסתר

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי עכשיו בגלישה בסתר.. גם לא עובד

אולי אני לא יודעת להשתמש באפליקציה הזו?
לא זה לא משהו שעשית בטוח
אני אנסה להסביר - כמובן שזה לא הסבר מדויק כי זה מושגים מורכבים.
תחשבי שכל כפתור או פעולה שאת עושה באתר את בעצם גורמת לשליחה של בקשה לשרת והוא אחראי לבצע דברים ולהחזיר תשובה
כשהוא לא מצליח משום מה הוא מחזיר שהוא לא הצליח ומצרף קוד כדי לעזור להבין מה קרה ולמה הוא לא הצליח
412 אומר שניסו לגשת למקור שאסור. זה יכול להיות באג בקנבה שהבקשה שנשלחה לא בצורה נכונה, בגלל שקשה להאמין שיש להם באג כנראה זה קשור לחסימה שהיא בעצם "מתערבת" בכל הבקשות שעוברות לשרת וגם בתשובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה