פונט קובץ מלפני 20 שנה של ספר לימוד צריך לרדת שוב לדפוס. חייבת את הפונט הזה:

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
NarkisTamConMF-Light A

אודה לכל המסייעים. אשתמש בו רק ליום ולענין הזה.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אאל"ט נרקיס יצא מחזקת מאסטרפונט בחזרה אל בעליו.
בכל אופן יש כאן -

• תודה
Reactions: od

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אז זהו שמותקן לי הפונט ובכל זאת לא סוגר פי די אף. בגלל הערה הזו:
יש מה לעשות?

NarkisTamConMF-Light A: This font could not be embedded due to licensing restrictions in the font. A substitute font will be used if it supports the glyphs used in the restricted font. The PDF will not be created if the glyphs cannot be represented. Failed to Export the PDF file.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אז זהו שמותקן לי הפונט ובכל זאת לא סוגר פי די אף. בגלל הערה הזו:
יש מה לעשות?

NarkisTamConMF-Light A: This font could not be embedded due to licensing restrictions in the font. A substitute font will be used if it supports the glyphs used in the restricted font. The PDF will not be created if the glyphs cannot be represented. Failed to Export the PDF file.
אם קניתם את הפונט ממאסטרפונט תוכלו לפנות אליהם ולבקש תמיכה. דווח בעבר בפורום על בעיות בפונטים שלהם.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואם לא?
זה לא היה אני באופן אישי...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ואם לא?
זה לא היה אני באופן אישי...
אם אין לכם רשיון לפונט שלהם כדאי לכם לא להשתמש בו, יש להם רקורד מרשים של תביעות על שימוש לא חוקי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה