נספח לאתגר צל של חלום נספח לאתגר 96

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם מצפים שהציור יהיה דוקא צל שחור על הקיר, או השתקפות של תמונה על הקיר אפי' צבעוני?

הדסה♥

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
האם מצפים שהציור יהיה דוקא צל שחור על הקיר, או השתקפות של תמונה על הקיר אפי' צבעוני?
צל שחור על הקיר

@הדסה♥

יש מצב לפרומפט של אחת התמונות?
הפרומפט לתמונה של הפרפר-"Amazing, hyper-realistic, one amazing and colorful butterfly, its wings are closed, and it is standing on the ground, looking forward, and next to it is a peeled and opened cocoon. It stares at the wall in front of it, the white wall in front of it, and on the wall you can only see a dark shadow of a flying butterfly with wings , in the background a dark and gloomy room, dark mood, happy and full of hope, detailed, professional, amazing, reverse view"

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
כמובן הפרומפט, אני מדבר לקירות... והבינה ממש חולמת....
הפרומפט הבסיסי שלי הוא
a [cat], on the wall against him is its shadow. the [cat] is looking at the shadow with longing. the shadow looks like a [lion].
כמובן שידרגתי עם כל מיני תיאורים

קבצים מצורפים

• הורדה (2).jpg
    הורדה (2).jpg
    KB 318.7 · צפיות: 4

אוריה קדוש

משתמש רשום
תגידו!!! למה הבינה לא מבינה אותי???? אני מנסה מלאאאא פעמים במלאאאאא סגנונות וניסוחים שונים וזה פשוט לא הולך!!!

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אמאל'ה!!! אני מלאאאאא זמן מנסה ליצור משהו דומה ולא מצליחה!!! הוא ממש הסתבך לי!!! מעניין אותי לדעת מה כתבת לו!! ואיזה כלי השתמשת
אני בדיזיינר, אולי זה הבדל, למדתי איך לכתוב לו כדי ש(לפעמים) יבין

הילד בכסא גלגלים כתבתי:
a little boy in a wheelchair across from a white wall, on the wall against him is his shadow. the shadow looks like a boy running happily with arms flailing in the air. the boy is looking at the shadow with wide eyes and anticipation

לצייר:
a little boy standing and holding a paper with a childish drawing, on the wall against him is his shadow. the shadow looks like an adult artist with a beret and a professional paint palate painting on a canvas.

ולילד שמביט על רכב:
a little boy riding on a small tricycle across from a white wall, on the wall against him is his shadow. the shadow looks like an adult man in a large Lamborghini. the boy is looking at the shadow with wide eyes and anticipation

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אמאל'ה!!! אני מלאאאאא זמן מנסה ליצור משהו דומה ולא מצליחה!!! הוא ממש הסתבך לי!!! מעניין אותי לדעת מה כתבת לו!! ואיזה כלי השתמשת
מצטרפת!!! 😢😢😢
יוצא לי קרניים מכל כיוון לא אפשרי... (תרתי משמע... גם לי וגם לתמונה שהבינה יוצרת לי)
נראה לי אני יעשה תמונה של עצמי מסתכלת על צל של תמונה שעשיתי בAI 😏

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
בדיוק היום הגענו למסקנה שדיזיינר מנצח...

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה