כלי נגינה צליל יפה בקלרינט

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כל ההקלטות והנגינה מצוינות , אבל אתה חייב פשוט חייב ללמוד קנייטשים וקרעכצים , אתה לא תסתדר בלי זה , גם טרילים , קח שיעור אצל בלטי בנושא זה

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שלום וברכה.
לאחר שהשעם של הקריסטל שלי נקרע ואין לי קריסטל, ואני מנסה לנגן איכשהו עם הפייה המקורית של הקלרינט הסיני שלי. הגעתי למסקנה:
דיי !!!!
הגיע הזמן להשתדרג.
תנו הצעות לקלרינט/פיה טובים במחיר שפוי

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה.
לאחר שהשעם של הקריסטל שלי נקרע ואין לי קריסטל, ואני מנסה לנגן איכשהו עם הפייה המקורית של הקלרינט הסיני שלי. הגעתי למסקנה:
דיי !!!!
הגיע הזמן להשתדרג.
תנו הצעות לקלרינט/פיה טובים במחיר שפוי
לא חשבת על האופציה לתקן? עולה פחות ממאה ש"ח!

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אפשר גם לתקן לבד, להזמין שעם מעלי ולהדביק לבד.
ככה גם תיקנתי את כל הפדים.
אבל עדיין, בגבוהים הקלרינט חורק כמו דלת ישנה... השאלה עם זה בעיה בגוף הקלרינט? בפיה? או שמה בכלל בפה שלי???
לא חשבת על האופציה לתקן? עולה פחות ממאה ש"ח!

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בקלרינט ללא שום ספק , הגיע הזמן להשתדרג בקלרינט שינוי פיה ללא ספק ישפיע וכדאי לקנות פיית וונדורן M30 , אבל אתה חייב קלרינט חדש , או PRODIGE או E11/E12/E13 , הצליל בגבוהים תמיד קשור לקלרינט , מניסיון

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בקלרינט ללא שום ספק , הגיע הזמן להשתדרג בקלרינט שינוי פיה ללא ספק ישפיע וכדאי לקנות פיית וונדורן M30 , אבל אתה חייב קלרינט חדש , או PRODIGE או E11/E12/E13 , הצליל בגבוהים תמיד קשור לקלרינט , מניסיון
והיכן אני משיג קלרינט הנ"ל, גם יד 2 בסדר מבחינתי
אבל חייב להתנסות עליו קודם.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם אני לא טועה בלטי בכבודו עצמו משתמש בה לפעמים
עם מה הוא משתמש ברגיל?
הכלי שלך במצב פיקוח נפש כפשוטו , רוץ לתקנו או לקנות כלי חדש
החלפתי שעם (לא בצורה מושלמת, אבל)
שצליל פשוט השתנה וגם עד עכשיו היה רעש של בריחת אויר שעכשיו נעלם!

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בלטי משתמש ברגיל בפיית קריסטל של גיורא פיידמן , זו פיה שניתן להשיג אצלו והיא לא נמכרת בשום חנות

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ביצוע מיוחד לחמול של וויז'ניץ
קלידים מנדי קלצקין
קלרינט אברהמי קלצקין
גיטרה שרוליק קלצקין

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מנגן מדהים. לדעתי תעבוד על צלילים ארוכים לשיפור יציבות הצליל 4 שניות כל צליל ומדו הגבוה 8 שניות . תחשוב לנגן כמו מוסיקה קלאסית רק בשביל שיפור הצליל. עזוב את הקישוטים עוד מוקדם מדיי, אומנם אתה עושב אותם נחמד אבל נשמע לפעמים קצת מלאכותי. עדיך לגדולות ללא ספק אתה מתקדם כנראה מאוד מהר. וכמו שאמרו לפניי אל תשווק את עצמך עם ריקו. שמור אותם לילדים שלך

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@yonatan gafri ברוך הבא לאשכולנו הנחמד!
ראיתי אותך באשכולות אחרים ונשמע שאתה נגן מנוסה, אולי תספר לנו קצת עליך? תעלה קטעים להשראה?
נשמח מאוד.

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אכן , ברוך הבא לאשכול , אם אני זוכר נכון אתה מנגן קלרינט B12/E12 עם פיית וונדורן כלשהי , מנגן סקסופון עם פיית JOODY JAZZ , תקן אותי אם אני טועה

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מנגן מדהים. לדעתי תעבוד על צלילים ארוכים לשיפור יציבות הצליל 4 שניות כל צליל ומדו הגבוה 8 שניות . תחשוב לנגן כמו מוסיקה קלאסית רק בשביל שיפור הצליל. עזוב את הקישוטים עוד מוקדם מדיי, אומנם אתה עושב אותם נחמד אבל נשמע לפעמים קצת מלאכותי. עדיך לגדולות ללא ספק אתה מתקדם כנראה מאוד מהר. וכמו שאמרו לפניי אל תשווק את עצמך עם ריקו. שמור אותם לילדים שלך
בעד מה שאמרת על הקלאסי , אבל לא מוקדם מידי אף פעם ללמוד קישוטים , זה משהו נצרך בנגינת קלרינט , טרילים-קניצ'ים-קרעכצים , כל מורה טוב בכלייזמר יכול להסביר לך אותם(נחמן צוקר-אברהם בלטי-נחמן דיאמנט) , אגב בניגון רבי יוחנן הסנדלר חסר דחוף נקישות לשון , וגם קרעכצים

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@yonatan gafri
@16תווים
קצת התבלבלתי למי היו מיועדות התגובות?
בהתחלה חשבתי שיונתן מגיב על הנגינה של 16תווים ואז 16תווים הזכיר את ר' יוחנן הסנדלר שאני ניגנתי
מי דיבר על מה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה