דרוש מידע צינתוקים - אין מחילה!

מצב
הנושא נעול.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עוברים לגור בסדום
סליחה, אבל כשמתקשרים מפלאפון רגיל!!!!!! עם צלצול ארוך!!!!!! בערב חג לפני 5 דקות למשל פעמיים- כל אחד מישהו אחר- זה רשעות!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יש הלכה של כופין על הצדקה,
ואני שמח שאני בצד של הנותנים ולא בצד של המקבלים.
אין קשר בין ההלכה להטרדה הנוראית.
שום קשר, אפילו לא קלוש.
אין הלכה שמצדיקה את הצנתוקים האלו, ואין חובה הלכתית (בקושי יש זכות) לתרום לארגונים הללו.
די לעוות את ההלכה בשביל להצדיק התנהגויות ברבריות, של יצורים רעים לבריות, חסרי בינה והשכל!

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
כשאתם מגלים מה הפתרון, עדכנו אותי, פליזזזזזזזזזזזזזזזז
אין פתרון, תתחילו להתרגל.
לא לכל בעיה יש פתרון.
וכשמתרגלים מבינים כמה זו היתה בעיה קטנה.
יש הלכה של כופין על הצדקה,
ואני שמח שאני בצד של הנותנים ולא בצד של המקבלים.
אתה בצד של הנותנים עקב טלפונים?
או בצד של המקבלים טלפונים?

אגב, כופין כדינו אתה גם מסכים? למשכן על הצדקה?
הרי ברור שלא, כיון שאף אחד לא מינה אותם בדוקא ולא כקופה של עיר או תמחוי שהיה אחד.
וא"כ הדרא קושיא לדוכתא.

אותו דבר

משתמש צעיר
באמת מעניין אותי אם עושה חשק למישהו לתרום לעמותות האלו...
לי אישית זה עושה אנטי אחד גדול, למה לי לתרום למי שמטריד אותי??
הכי אנטי השימוש בצרות ובבעיות הכלליות והפרטיות של הציבור
בריאות, ילדים זווג וכו'...

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
פעם הייתה אפשרות להוציא את המספר מרשימת התפוצה.
על פי עצה שקיבלתי ממישהו כאן בפרוג, לא זוכר מי, עבדתי במשך כמה שבועות להוציא את עצמי מרשימות התפוצה של כל הארגונים, וכך - היה לי שקט ארוך טווח.
לצערי הרב, לאחרונה עניתי בשגגה לשיחה מאת קו מסוים, שמבחינתו - מירון היא מרכז העולם, והוא טורח לעדכן אותי בוקר צהריים וערב על המתרחש שם, תוך כדי שהוא מזמר להנאתו ועוד דברים משונים.
להפתעתי, לא הצלחתי להסיר את עצמי מרשימת התפוצה. האופציה כבר לא קיימת.
אם יש אפשרות לעשות את זה בכל זאת - אשמח לשמוע.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה