עזרה צהרונים - בואו להיות חלק בשינוי !

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שטח התימרון הזה קיים! אבל הוא דורש לעיתים מחיר כבד!
וכן, את צודקת, רוב רובינו לא רוצות לשלם אותו בעבור הילדים שלנו!

וואו, איזו שיפוטיות.

את מודעת לכך שלפעמים המחיר הכבד הוא קורת גג בספק?
את מודעת לכך שהמחיר הכבד לפעמים הוא שאלה על תזונה בסיסית מספקת ?
ובגד ללבוש ולחם לאכול?

את יכולה לנסות לעורר מחשבה בנושא.
אבל עם טיפת כבוד לנשים שמתאמצות על להביא פת לחם לביתן.
ואין לך באמת מושג מה עובר על מי שמאחורי המסך.

אמא שטרודה מאיפה היא מאכילה מחר את הילדים ואיך היא משלמת שכירות/ משכנתא, היא ממש שוהה עם הילדים באידיליה פסטורלית. לקנא.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני כותבת כסיעת בצהרון
חשבתם פעם כמה קשה להתמודד בצום עם עשרים ילדות בגיל 5?
כותבת כגננת צהרון ל25 ילדות בגיל 4...:p:p:p
זה נכון אבל עדיין

לי לא היה לב לעשות את זה להורים לכולנו קשה בצום אין שום סיבה לנצל אותם
ואם כבר מדברים...
הורים חושבים שלא יקרה כלום אם יאחרו בכמה דקות מכל סיבה שהיא מוצדקת ככל שתהיה
תחשבו על הגננת והסיעת שגם להם יש בית והם לא מקבלות שקל יותר אחרי רבע לארבע...
100%
מי שיאחר חסר לו...אבל זה לא קשור... אולי כן
אם הגננת חושבת שהיא יכולה לעשות מה באלה וקשה לה...ומה יקרה אם יחזרו יום אחד ב2
אז מה יקרה אם תחזור יום אחד ב4 ודקה
(שלא תחשבי אצלי איחורים זה הדבר הכי גרוע ובדר"כ אין אותם)
סתם לא קשור בכלל לאשכול אבל שנה שעברה ביררתי עם משרד החינוך את החוק אחרי 4 מותר לך להוציא את הילד מהגן (איתך כמובן ולא במקום מסוכן) אז פשוט קחי אותו הביתה או לתחנה...
כן.
בצום גדליה בגנים בבני ברק סיימו ב12.30
זה לא חוקי!!!! ויש להורים זכות לדרוש על היום הזה....

I can do it

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
צודק

שירי12

משתמש סופר מקצוען
שטח התימרון הזה קיים! אבל הוא דורש לעיתים מחיר כבד!
איזה מחיר כבד?
לגור ברחוב?
להוציא את הבעל מהכולל שהוא אוהב ומצליח בו?
לשלוח אותם לבית ספר כדי לא לשלם שכר לימוד גבוה של חיידר?
לעבור דירה לירוחם ולטלטל אותם לקצה הארץ?
לא להרשות להם לשתות יותר מרבע כוס חלב ליום?

מתפללת מדי יום שאוכל להוריד שעות בעבודה ולהתפרנס ברווח.
בינתיים כשניסיתי לעבוד פחות, זה ממש לא עבד.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תעשו סדר בדברים
לשלוח מיילים לרשת בית יעקב - זה פשוט מגוחך.

יש נהלים של משרד החינוך
במוסדות מוכר שאינו רשמי- שרב גני הילדים החרדיים נמנים עליהם- יום הלימודים מסתיים ב-13.30.
לפי ההנחיות. לא כי גונבים אתכם. לא כי מישהו עושה עליכם סיבוב ולא משום סיבה אחרת.
זה הנהלים.
הצהרון הוא 2.25 שעות בלבד.
זו החלטה של משרד החינוך ולא של אף אחד אחר.

יש אפשרות לגבות מההורים תוספת תשלום עבור תוספת זמן, ואז ההורים משלמים 50 ש"ח נוספים עבור הרבע שעה הזאת. רב ההורים לא מעוניינים בזה- לכן רובם לא מוסיפים את התוספת הזאת.

אבל אני מנחשת שאם היו גובים ממכם את התוספת הצעקה לא היתה שקטה יותר.
די מגוחך לעשות עצומות על דברים שאנחנו החלטנו שרוצים שיהיה בלי קשר למה שמגיע לנו.

טלי 20

משתמש צעיר
בפתח תקווה משלמים השנה 870 ש"ח לחודש!!!! ללא סיבסוד כלל!הזוי!

טיגר

משתמש מקצוען
בעיקרון גני ילדים אמורים להיפתח בשעה וחצי.
גם בקטע הזה בית יעקב עושים מה בא להם ולא פותחים לפני רבע לשמונה

אני וביתי

משתמש מקצוען
לא עברתי על כל ההודעות אבל חיבת לספר משהו שיעזור אותי! לפני תקופה דיברתי עם חברה שחזרה לעבודה מחופשת לידה ולתומי אמרתי לה מסכנה זהו מהיום עד 4 אין חיים.
יש לציין שהיא עובדת עד 4
אז מה היא אומרת לי לי אין חיים עכשיו מתחיל לי החיים חוזרים בארבע כולם (בלי עין הרע 7 נפשות יש תאומים)
ישר מקלחות ארוחב ערב בדרך הביתה הבית נשאר נקי
אין סירים רק משבת לשבת
ועוד אומרת לי (אני מסיימת בשתיים ואמא לבנים שחוזרים לארוחת צהרים ובחזרה לחיידר או בבית תלוי בגיל ) את מסכנה צריכה לבשל כל יום להעסיק את הילדים להשתגע אני באה מאוחר רק מתקתקת למיטות, והבית נשאר מצוחצח
בקיצור אם תמיד ריחמתי עליכם מאותה שיחה הבנתי שיש כאלו לצערנו שלא יודעות מה הם מפסיבות כמובן לא כולם! ! ואותה אמא צריכה להיות בעבודה בשעה 8 אבל את הילדים 7 וחצי בדיוק במוסדות עד שהיא מתארגגגנננת היא לא לפני תשע חצי בעבודה ותמיד יש לה טענות על צהרונים שיש אין וכ בקיצור המתלוננות הם לא באופן כולל אבל לא תמיד באמת מסכנות.

דגש חזק

משתמש פעיל
איזה מחיר כבד?
לגור ברחוב?
להוציא את הבעל מהכולל שהוא אוהב ומצליח בו?
לשלוח אותם לבית ספר כדי לא לשלם שכר לימוד גבוה של חיידר?
לעבור דירה לירוחם ולטלטל אותם לקצה הארץ?
לא להרשות להם לשתות יותר מרבע כוס חלב ליום?

מתפללת מדי יום שאוכל להוריד שעות בעבודה ולהתפרנס ברווח.
בינתיים כשניסיתי לעבוד פחות, זה ממש לא עבד.
אכן, בלתי אפשרי וגם לא חכם להכליל משום שלכל אחד תנאי החיים שלו.

אך אין זה סוד כי עולם התעסוקה העכשווי, בנוסף להיותו צינור לפרנסה, הוא במידה מסויימת קובע את מעמדינו החברתי, הוא תחרותי, מעצים וממילא... שואב...

לאלה שעבורם העבודה היא יותר מאשר להביא פרנסה, ורק לאלה - היו מכוונים דבריי, אותם אעלה שוב :
אולי במהלך המרוץ הזה כדאי לנו לעצור מדי פעם ולעשות חושבים. ו...כן, אפילו לשלם מחיר אישי כדי לתת עוד קצת בית ליקרים לנו מכל!

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
לא עברתי על כל ההודעות אבל חיבת לספר משהו שיעזור אותי! לפני תקופה דיברתי עם חברה שחזרה לעבודה מחופשת לידה ולתומי אמרתי לה מסכנה זהו מהיום עד 4 אין חיים.
יש לציין שהיא עובדת עד 4
אז מה היא אומרת לי לי אין חיים עכשיו מתחיל לי החיים חוזרים בארבע כולם (בלי עין הרע 7 נפשות יש תאומים)
ישר מקלחות ארוחב ערב בדרך הביתה הבית נשאר נקי
אין סירים רק משבת לשבת
ועוד אומרת לי (אני מסיימת בשתיים ואמא לבנים שחוזרים לארוחת צהרים ובחזרה לחיידר או בבית תלוי בגיל ) את מסכנה צריכה לבשל כל יום להעסיק את הילדים להשתגע אני באה מאוחר רק מתקתקת למיטות, והבית נשאר מצוחצח
בקיצור אם תמיד ריחמתי עליכם מאותה שיחה הבנתי שיש כאלו לצערנו שלא יודעות מה הם מפסיבות כמובן לא כולם! ! ואותה אמא צריכה להיות בעבודה בשעה 8 אבל את הילדים 7 וחצי בדיוק במוסדות עד שהיא מתארגגגנננת היא לא לפני תשע חצי בעבודה ותמיד יש לה טענות על צהרונים שיש אין וכ בקיצור המתלוננות הם לא באופן כולל אבל לא תמיד באמת מסכנות.
איזה פספוס, מסכנה:(

edemar

משתמש מקצוען
אני עובדת בצהרון ממ"ד במרכז הארץ ומתחילים ב 14:00 ומסימיים ב 17:00 אם אחד ההורים לא מאחר

חביבה

משתמש מקצוען
אני בהלם מהמחירים שאתן כותבות.
למה אצלנו, צהרונים ששייכים לבית יעקב, דורשים 350 ש"ח לחודש?
האם הגיוני כזה פער בגלל דרוג סוציואקונומי של העיר?
איפה רשום את הדרגות הללו? מי מחליט אותן? כל כמה זמן מדרגים עיר? לפי מה?
כנראה שאת אשדודית, נכון?
עבדו קשה כדי להגיע ל-350 ש"ח...ולא להשאר במחיר 450.
מה לעשות שהעיר שלכם מדורגת בדרגה גבוהה ברמה הסוציואקונומית.

ומה תגידי על חיפה, שכרגע אין בכלל צהרונים?

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בוקר טוב,

החינוך החרדי והחינוך המוכר אינו מעוגן בהסדר "אופק חדש", היינו, לימודים עד שעה 14:00 והוא אף לא מתוקצב על כך ולכן גנים בחינוך החרדי והמוכר מסתיימים ב13:30.

על פי הוראת משרד החינוך צהרון יפעל 2.25 שעות משעת סיום הגן .

להלן אסמכתאות:

1. באתר משרד החינוך שאלות ותשובות, שאלה מס' 19:
קישור לאתר: http://cms.education.gov.il/Educati...eaelotVeTshuvot/SheaelotVeTshuvotNefotzot.htm

1

1. מייל מחיים הלפרין:

1

לפיכך ובהתאם לאמור בזאת, גנים המסיימים ב 13:30 הצהרון יימשך עד 15:45

(במגזר הכללי הלימודים מסתיימים ב 14:00 לכן הצהרון מסתיים מאוחר יותר)

בירושלים, בהתאם להוראת הרשות ולתוספת תשלום מצד ההורים, הצהרונים מסתיימים ב16:00 בהתאם לנוהל.

בשאר הערים הלימודים בצהרון מסתיימים ב15:45 בהתאם לנ"ל.

תוכנית ציל"ה לא רלוונטית לעניין (שימו לב, הפרסום מ2015)

התוכנית שפועלת כיום היא ניצנים בהתאם להוראות משרד החינוך.

בברכה,

טובי רוקר

מנהלת לשכת מנכ"ל

טל': 02-6268860

פקס: 02-5381125

דוא"ל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ת.ד 956 ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה