עזרה צהרונים - בואו להיות חלק בשינוי !

אם הבנים שמחה

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אצלנו בת"ת סיימו אתמול ב12 (התחילו ב9....) ולא עלה בקצה דעתם להפעיל צהרון, ולו לשעתים!
הצהרון מטעם פתחיה, אבל מאמינה שזה החלטה של הת"ת לתת חופש למלמדים. ואין פוצה פה
נכון. הם צמים. אבל גם אני צמה ועובדת ועוד צריכה למצוא סידור לילדים!
הגיוני?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אצלינו יש גננת ב7.30
שמעתי שיש מקומות ש7.45
אצלינו הסיעת לפעמים באה ברבע ל8, וזו אחת מ3 גנים.
זה אומר שאם אני מביאה ברבע ל8 , לפעמים אני צריכה לחכות עד 8 , ולפעמים גם לשמור על הדרך על כל הילדות המקדימות...

הדעה 15.45 היא חוקית
הסיבה שהתחילו עם 15.30
בגלל שבחילוני זה רק שעתים 14.00 עד 16.00
אז גם בחרדי התחילו שעתיים
ולמה ? כי ההורים צעקו!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נשאר למתוקים האלה 3 שעות ביום של בית!
למה לחפש כל הזדמנות לקצץ להם?
למה??
כי אין לנו כח אליהם!!
אנחנו רוצות לצאת לקניות, ולאכול משהו במסעדה,
לחזור הביתה מוקדם אחרי כל הבילויים האלו זה ממש קשה!!! ועוד לשמור עליהם ? נורא!

SN

משתמש מקצוען
מה תאמרו שאצלנו בביה"ס החליטו באופן שרירותי למדי שארבע פעמים בשבוע הצהרון יסתיים ב-15:30 ויום אחד ב-16:00.
ואין פוצה פה ומצפצף...

גם אצלנו שלחו הודעה מוזרה כזאת על יום אחד עד 16 והשאר 15-30
ובפתק אחר כתבו עד 15-45
תכלס לא הבנתי כלום
כל יום משהו אחר..

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
דווקא לי עושה הרגשה טובה שהילדה עד 3.45,ולא מוזנחת עד 4...:rolleyes:
זה נשמע יותר טוב פסיכולוגית
האמת שהייתי שמחה שלא היו צהרונים בכלל, היינו לומדים להסתדר עם הילדים
בטח בגילאי בית הספר, שמסכנות יושבות עוד 3 שעות על כסא פלסטיק ואוכלות מחמגשית...
אל תעשי את זה ככה...
אני לא הייתי שלוחת לצהרונים לולא בנותי (גן תת חובה וכתה א') התחננו על נפשנו שהן רוצות להישאר בצהרון (כי כולן נשארות) ויש מלאאא משחקים ואוכל טעים....
ואני עם יד על הדופק, כל יום מתעניינת מה אכלו ומה שיחקו ואיך היה ונשמע ומרגיש שממש לא רע להם (אולי רע לנו כהורים שאנו מתענגים על הדובשניות שלנו רק 3-4 שעות בערב)

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
באלעד מסיימים צהרון בבי"ס בשעה 16:00
ובגנים בשעה 15:45
כמו"כ יש משהי שיודעת מה הדרישה של משרד החינוך לגבי חוגים, האם אמורים להתקיים חוגים בצהרונים?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני בהלם מהמחירים שאתן כותבות.
למה אצלנו, צהרונים ששייכים לבית יעקב, דורשים 350 ש"ח לחודש?
האם הגיוני כזה פער בגלל דרוג סוציואקונומי של העיר?
איפה רשום את הדרגות הללו? מי מחליט אותן? כל כמה זמן מדרגים עיר? לפי מה?

דגש חזק

משתמש פעיל
כי אין לנו כח אליהם!!
אנחנו רוצות לצאת לקניות, ולאכול משהו במסעדה,
לחזור הביתה מוקדם אחרי כל הבילויים האלו זה ממש קשה!!! ועוד לשמור עליהם ? נורא!
את כותבת באירוניה, אבל כן, בלי להגיד במפורש את המילים האלה, זו הגישה היום כלפי הילדים.

בואי נניח דברים על השולחן: לצאת לעבודה היום זה לא רק להביא לחם לפי הטף... אפשרויות הקידום קורצות לנו והפיתוי אכן גדול!

אז אולי הגיע הזמן לקצץ קצת בשעות העבודה שלנו, (גם אם נשלם על כך מחיר אישי) ולהשקיע בדבר האמיתי שבשבילו באנו לכאן - "עמלנו אלו הבנים", לתת לילדים שלנו את מה שעד לא מזמן היה הדבר הכי בסיסי שלהם - הבית!!!

ואני כותבת זאת בכאב, כאם לילדים מדהימים העובדת שעות רבות מחוץ לבית, אולם רואה בהם את הייעוד והתכלית, ומחפשת כל הזדמנות לחוות איתם את השנים היפות הללו!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לצאת לעבודה היום זה לא רק להביא לחם לפי הטף
צודקת , זה לחם ,קצת מוצרי חלב, שכירות, ארנונה, חשמל , מים , ועד בית ובערך זהו.

(ועכשיו אני בכלל לא צינית, אולי אנחנו חיות ביקום מקביל)

נערך לאחרונה ב:

חחח

משתמש סופר מקצוען
את כותבת באירוניה, אבל כן, בלי להגיד במפורש את המילים האלה, זו הגישה היום כלפי הילדים.

בואי נניח דברים על השולחן: לצאת לעבודה היום זה לא רק להביא לחם לפי הטף... אפשרויות הקידום קורצות לנו והפיתוי אכן גדול!

אז אולי הגיע הזמן לקצץ קצת בשעות העבודה שלנו, (גם אם נשלם על כך מחיר אישי) ולהשקיע בדבר האמיתי שבשבילו באנו לכאן - "עמלנו אלו הבנים", לתת לילדים שלנו את מה שעד לא מזמן היה הדבר הכי בסיסי שלהם - הבית!!!

ואני כותבת זאת בכאב, כאם לילדים מדהימים העובדת שעות רבות מחוץ לבית, אולם רואה בהם את הייעוד והתכלית, ומחפשת כל הזדמנות לחוות איתם את השנים היפות הללו!
ממש לא הגישה.
סתם לגרום לאמהות של היום שקורעות את הצורה כפשוטו לנקיפות מצפון נוספות.
באמת נראה לך שיש אמא שהילדים בשבילה הם רק סוג של שעשוע לשעה שעתיים ביום וזהו?
גם אם קיים אז לא בצורה גורפת!!!!!!!!!
וחבל, פשוט חבל ללכלך ככה על דור שלם!!

חחח

משתמש סופר מקצוען

סוג של תענוג לשבת בעבודה 8.5 שעות ביום.
חבל שלא נותנים לנו יותר.... אם רק הייתה לנו האפשרות-היינו מכפילות את זמן השהייה שלנו בעבודה!!

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
סוג של תענוג לשבת בעבודה 8.5 שעות ביום.
חבל שלא נותנים לנו יותר.... אם רק הייתה לנו האפשרות-היינו מכפילות את זמן השהייה שלנו בעבודה!!

ומשאירות את הילדים בתינוקיה של בית החולים.

חחח

משתמש סופר מקצוען
קיים!
אינני בייקום מקביל, בתוך עמי אנוכי יושבת!
וכנראה לא מספיק מבינה את הנתונים שסביבך...
סליחה על ההתבטאות בחודש תשרי. אבל זה פשוט מקומם אותי!!!
יש לך אפשרות לחזור קודם? תהני, כן תהני מעוד רבע שעה מהילדים שלך. כי אני וחברותי מגיעות לאסוף את הילדים עם הנשמה ביד אחרי שיצאנו בבוקר ב-6 (ויש כאלו שקודם..) ועזבנו הכי מאוחר שיכלנו (כי צריכים לעשות את המינימום המינימלי בעבודה מבחינת הבוס) ופעם בכמה שבועות צריך לדאוג לבייביסיטר כי צריך להשלים שעות. (ולא, הבוס לא מוותר!! )
ואין לנו אפשרות למצוא מקום אחר.
אז אין לנו ברירה אלא להילחם שמוסדות הלימוד יפתחו הכי מוקדם ששייך כי הבעל צריך להתפלל באיזשהוא שלב וגם שיסגרו בשעה מותאמת באיזור 4 שאז רובנו מסיימות.
אה, שכחתי וכבונוס לשמוע שאנחנו מתעניינות בקריירה במקום בילדים...
מי יתן ונוכל לעבוד 5/6 שעות ביום ולקבל את אותה משכורת (או לא לעבוד בכלל) תופתעי כשזה יקרה כמה נשים נהנות עם הילדים שלהן ויש להן סבלנות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
להקצין זו לא חכמה!
זו בריחה!
יש שטח תימרון גדול מאד באמצע, ועליו דיברתי.
תתפלאי לשמוע, שלהרבה מאד נשים השטח הזה פשוט לא קיים!!!
אז בזמן שכן נשאר להן להיות עם הילדים הן מתמרנות ומנסות לתת את המקסימום.

דגש חזק

משתמש פעיל
שטח התימרון הזה קיים! אבל הוא דורש לעיתים מחיר כבד!
וכן, את צודקת, רוב רובינו לא רוצות לשלם אותו בעבור הילדים שלנו!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שטח התימרון הזה קיים! אבל הוא דורש לעיתים מחיר כבד!
וכן, את צודקת, רוב רובינו לא רוצות לשלם אותו בעבור הילדים שלנו!
אישית , אני לא אוהבת לשלם מחירים כבדים , וקל וחומר לא להרגיש שצריך לעשות את זה.
אני מתחברת מאד לרעיון להיות עם הילדים הרבה שעות בבית, זה נשמע לי כיף, אם כי בטוחה שלא קל.
אם אני אעשה את זה זה יהיה רק ממקום של רצון פנימי.
ואף פעם לא ממקום של חובה, ומחיר, וצריך

אני לא מאמינה שדבר טוב יכול לצאת מ"צריך " ומלשלם מחירים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה