חוו"ד פתרון מעשי לבעיית הרב טקסט בוורד

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
כידוע לכל מעמד ועורך חומרים תורניים, מהמתחילים הצעירים עד הותיקים בתחום, הקושי הרב בשימוש עם וורד לטקסט עם מפרשים. בשדה הספר התורני מצוי מאוד כמה סוגי הערות שוליים. ואילו וורד אינה מאפשרת יותר מזרם אחד של הערות שוליים. עד כה לא ידוע לי שום פתרון מעשי וסופי לבעיה. השנים עוברות ומייקרוסופט משחררת עדכונים, והסבל ממשיך ולא נהיה יותר טוב.
כרגע אני מעוניין להשקיע הון אצל מפתחים אקדמאים, בעלי תארים אוניברסיטאיים בתחום הפיתוח ב- c#, על מנת ליצור פתרון סופי עבור הציבור התורני באמצעות תוסף לוורד.
תפקיד התוכנה בקצרה הוא להוסיף אפשרות למשתמש ליצור עוד זרם / זרמים (סדרות, קבוצות) של הערות שוליים שיופיעו כל הזרמים באותו עמוד עם הטקסט, כל זרם במדור נפרד, אחד מעל השני.
דא עקא, שהתענוג מסתכם בסכומי כסף גבוהים, וכלל לא בטוח שהוא יהיה משתלם כלכלית, ולכן אני מברר מראש האם הציבור יהיה מעוניין לרכוש את התוכנה הזו כאשר היא תצא לאור.
מי שיש לו דעה בעניין אשמח אם יוכל לשתף את חוות דעתו.

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1. שאפו על היוזמה.

2. יוזמות כאלו עלו בעבר כמה פעמים. בינתיים אף אחד לא הביא פתרון מושלם בוורד.

3. עד שאתה עובד למצוא פתרון ל'רב טקסט', האם מצאת פתרון לעימוד תורני סטנדרטי בוורד?

אם בכל זאת החלטת להשקיע את כספך בתחום הזה, יש לי רעיון יותר טוב. ועם יותר סיכויים להרוויח. פרטים באישי.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
1. שאפו על היוזמה.

2. יוזמות כאלו עלו בעבר כמה פעמים. בינתיים אף אחד לא הביא פתרון מושלם בוורד.

3. עד שאתה עובד למצוא פתרון ל'רב טקסט', האם מצאת פתרון לעימוד תורני סטנדרטי בוורד?

אם בכל זאת החלטת להשקיע את כספך בתחום הזה, יש לי רעיון יותר טוב. ועם
יותר סיכויים להרוויח. פרטים באישי.
יש כאלה שמעמדים יפה בוורד. אצלינו ספציפית העימוד הוא בתג - בכל מקרה את הטקסטים לפני העימוד מכינים בוורד, וזה מה שמכביד, כשא"א לערוך ולהגיה באופן הנכון. מנסיון אישי.
חלומות שווא ידברו
הרבה ניסו ולא עלתה בידם
אני נותן עוד הזדמנות למתכנת סי שארפ בעל שני תארים במדעי המחשב.

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
נראה לי יותר מהר וזול, לשכנע את אופיס להפוך את וורד לתוכנת עימוד.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ראית לאיפה קישרתי?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב אם כבר העלו כאן בעקיפין גם את הנושא של השימוש בוורד יש לשים לב כי ישנם כאלה שאין באפשרותם לרכוש תוכנות יקרות, ואין הם אמורים להתייאש מראש מלעמד בוורד.
ניקח לדוגמה ספר בעל טקסט אחד או שניים, יש תוצאות מצויינות בשוק. משום שהרמה של העימוד תלויה בהרבה קריטריונים, כמו פונטים, רווחים, כניסות, חלונות, השוואת טורים, כותרות, מספור עמודים תוכן עניינים - ואפשר להגיע לתוצאות יפות עם מומחיות ומאמץ והשקעה.
אפשר לראות לדוגמה את הסרטונים של ידידי הרב מכון כתר תורה על עימוד בוורד - המלמד יפה את רזי המקצוע.
אגב הנ"ל סיפר לי שלאחרונה הגיע אליו לקוח מתעניין בתוספים שלו, דרך מספר טלפון שהוא השאיר באיזה ספר שהוא עימד, ומזה הבין הלקוח שניתן להגיע לעימוד יפה גם בוורד.
ודיברתי גם עם הלקוח שעשה דרכו את העימוד ואמר לי שנהנה מאוד מהעבודה.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אז תאכלס אתה בודק לחבר שלך אם זה ילך לא?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אז תאכלס אתה בודק לחבר שלך אם זה ילך לא?
זה אני המשקיע וזה מתכנת מחו"ל, אך יתכן מאוד כי אשתמש במותג של חברי הנ"ל. הוא ג"כ מתכנת אבל לא המתכנת שאני במו"מ איתו כרגע.
אני בעיקר צריך את התוכנה לעצמי ורוצה לדעת שאני לא מפסיד כאן כסף אמיתי על ידי השתתפות המשתמשים, עדיין לא מדובר על כיסוי שכר טירחה וכיו"ב.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אם אתה נהנה לעמד בוורד ומוכן להשקיע רק לך שיבושם לך
אבל לא נראה שתבוא לך ישועה מהמשתמשים כאן
אמרתי כבר הרבה ניסו

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
היכן שאני עובד מעמדים בתג והשימוש בוורד הוא רק לעריכת והכנת הטקסטים.
והתוסף הזה כל עוד שלא ישתנה משהו אמור לשמש אותי להגהה ועריכה במצב רב טקסט לפני העימוד או יצוא טיוטות במצב רב טקסט. אבל בלי ספק שהמעמדים בוורד יוכלו ליהנות מזה הרבה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
חבל על המאמץ והכסף
אם כבר תשקיע את הכסף בפיתוח התוכנה החדשה של רחמים יעקובוב שלא מבוססת על וורד

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם כבר השקעה, אז על פבלישר (publisher) שבתוך אופיס ולא על וורד.
הוורד לא מתאים לעימוד אבל הפבלישר היא תוכנת עימוד לכל דבר ועניין, רק צריך לקדם אותה הלאה.
אם תשקיע בה את ההשקעה המדוברת אני בטוח שתהיה לך תוכנת עימוד חזקה ביותר!
(לכל מי שיש אופיס במחשב יש גם את פבלישר).

נערך לאחרונה ב:

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הפבלישר היא תוכנת עימוד לכל דבר ועניין
היא יותר גרועה מוורד, אפילו הערות שוליים אין.
ולא חשבו אפילו על צרכים סטנדרטיים של תוכנות כאלו, למשל: אין אפשרות של סימני חיתוך.

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כנראה שאתה לא מספיק מכיר את התוכנה, הרי גם בתג "אין הערות שוליים"...
יש הכל רק צריך לדעת איך לעבוד איתה.
ואגב, יש גם יש סימוני חיתוך / בליד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה