פתיחת קובץ וורד מאקסס

ארי4791

משתמש צעיר
מישהו יודע מה הקוד כדי לפתוח קובץ וורד מאקסס.
וגם האם יש קוד שיעשה מיזוג דואר באותו קובץ לפי נתונים מהטופס שדרכו פותחים.
אני רוצה לעשות פקודה לפתוח קובץ וורד כדי לשלוח מכתב לאותו אדם שעליו הטופס פתוח.
תודה רבה מאוד.

דב פליי

משתמש פעיל
תחפש בקוד 613 יש שם דוגמא בשיתופייה למיזוג דואר מאקסס אולי יעזור לך

אם לא תמצא העלה לך בל"נ

ארי4791

משתמש צעיר
כתוב לי שם שהפורום נסגר.
יש מצב שאתה תעלה כאן משהו?
תודה רבה מאוד.

קצת סדר...

משתמש פעיל
אם אתה עובד בעצמך על האקסס ואתה לא מחפש משהו אוטומטית...
באופן כללי אתה יכול לבוא מהכיון הפוך לפתוח וורד ולקשר אותו לאקסס ובטבלה[משאילתה זה עושה לפעמים בעיות ע"כ טוב אם החומר נמצא על השאילתה להעבירו לטבלה חדשה המיוחדת רק למיזוג לדואר ע"י שאילתת צור טבלה או באמצעות שאילתת מחיקה והוספה מה שנוח,] שאתה מוציא את הנתונים ואחרי זה כל פעם שאתה גומר עם העידכונים והוספות ואתה רוצה למזה אתה פשוט פותח אותו וורד שקישרת [מספיק לקשור אותו פעם אחד והוא שומר על הקישור] ולבצע מיזוג ובתוך הוורד

ארי4791

משתמש צעיר
אין דרך בלי לפתוח את הוורד?
זה מיועד גם לעובדים שלי, ואני לא רוצה שהם יפתחו תיקיות במחשב.

דב פליי

משתמש פעיל
בבקשה מצ"ב
מקווה שזה יעזור לך

נלקח מקוד 613 הקובץ הועלה שם ע"י המשתמש clickone
עד כמה שידוע לי פורום קוד 613 התמזג לתוך פורום תחומים [למרות שממה שהבנתי הם פורום בפני עצמו]

קבצים מצורפים

• מיזוג דואר באמצעות קוד.zip
    KB 66.1 · צפיות: 20

ארי4791

משתמש צעיר
קודם כל תודה רבה על העזרה.
יש לך קוד לאפשר לזה לעבוד גם על 64 סיביות? הוא כותב לי שגיאה על זה.
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה