דרוש מידע פרוייקט בבניה ברמת אברהם, בית שמש

גנצי

משתמש רשום
איזה שטויות!!!!
זה שיש ב3 בנינים 2 משפחות ששוכרות דירה ועוד זוג שקנה לא אומר שזה מתחסד...
והחסידים לא מרגישים בנוף צורים בנוח בכלל!!!
אגב ברור שזה מתחסד
אם לפני שנה לא היו שם בכלל חסידים, עכשיו כבר יש שם הרבה חסידים מגור, בעלזא, ויזניץ ועוד כשאפילו החתן של הרב אולמן רב השכונה החסידי גר שם.
ובפרט שבשבוע הקרוב אמור להיות התפתחות מסויימת בעלילה שרק יוסיף את המגמה בענק!!!

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אגב ברור שזה מתחסד
שטויות בטונה!!!!
יש 2 משפחות גור ומשפחה אחת בעלז שלא מוציאים את מקומם!!!! והם רק בשכירות ומשוועים למצוא למטה דירות גדולות לשכירות!!!
והחתן של הרב בא לנוף צורים להיות טיפה רחוק מהרב, זהו!!!
אין שום עלילה נוספת!!!

../

משתמש חדש
על סמך מה מבוסס השמועות? פעם ראשונה שאני שומע את זה,
להיפך למיטב ידיעתי בניגוד לרוב השכונה שבנוייה בנייה טרומית עם ריצוף 60*60 לדוגמא שם זה בניה איכותית עם מפרט בסטנדרט גבוה יחסית, עם יחידות הורים ברוב הדירות [שבשכונה אין] ככה שאשמח להסבר על מה בדיוק אתה מדבר
ראיתי כמה וכמה תוכניות של דירות בהגיגים באף אחת לא היה יחידת הורים וגם המטבחים שם מתחת לכל ביקורת והמון מהקונים היו מוכרחים לעשות מטבח חדש מה שהעלה את המחיר במינימום-50K ש"ח (שזה כולל דמי שינוי, הזזת קירות, המטבח עצמו וכו')

גנצי

משתמש רשום
ראיתי כמה וכמה תוכניות של דירות בהגיגים באף אחת לא היה יחידת הורים
תבדוק שוב
בדירות 4 ו-5 חדרים שלהם יש יחידת הורים
היה להם [רק בשלב א] סוג אחד של דירות עם מחסן דירתי צמוד ומחובר לדירה שרק שם לא היה יחידת הורים, אבל ברוב הדירות בהחלט יש

../

משתמש חדש
תבדוק שוב
בדירות 4 ו-5 חדרים שלהם יש יחידת הורים
היה להם [רק בשלב א] סוג אחד של דירות עם מחסן דירתי צמוד ומחובר לדירה שרק שם לא היה יחידת הורים, אבל ברוב הדירות בהחלט יש
אני באמת דיברתי על 3 חדרים
ונראה לי רוב דירות ה4 חדרים זה בעצם מחסן דירתי צמוד

גנצי

משתמש רשום
אני באמת דיברתי על 3 חדרים
ונראה לי רוב דירות ה4 חדרים זה בעצם מחסן דירתי צמוד
בשלב א היו בדיוק 4 דירות של 3 חדרים
וממש לא רוב הדירות היו עם מחסן דירתי צמוד, הרבה פחות מחצי!

ובשלב ב אין בכלל את הדירות האלו עם המחסן הצמוד

../

משתמש חדש
בשלב א היו בדיוק 4 דירות של 3 חדרים
וממש לא רוב הדירות היו עם מחסן דירתי צמוד, הרבה פחות מחצי!

ובשלב ב אין בכלל את הדירות האלו עם המחסן הצמוד
כנס לתוכניות מכר ותראה כמה דירות הם 3 חדרים וכמה מתוך ה4 הם מחסן דירתי... יש הרבה מאוד

חי בן ראם

משתמש צעיר
שטויות בטונה!!!!
יש 2 משפחות גור ומשפחה אחת בעלז שלא מוציאים את מקומם!!!! והם רק בשכירות ומשוועים למצוא למטה דירות גדולות לשכירות!!!
אין שום עלילה נוספת!!!
מה קרה? על מה הקצף?
נראה לי שמעורב חסידי ליטאי יש בזה משהו יותר מוצלח מבנפרד כמו שאפשר לראות באדלשטיין, לא?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שטויות בטונה!!!!
אין שום עלילה נוספת!!!
אתה בעצמך אומר שבעבר לא היה כלום וכיום יש כמה בודדים אז שינוי מהותי מאוד בכ"מ, שינוי של מאות אחוזים...
זה נכון שכרגע הם במיעוט ואולי גם מרגישים לא בנוח אבל זה הולך ומשתפר עם הגעת עוד משפחות.
ובלי לזלזל, כל הנתונים שכתבת פה בנוגע למשפחות החסידיות לא מדויקות בעליל, לא בכמות (יותר משפחות ממה שציינת) ולא בסוג המגורים (חלקם קנו שם).
זה עניין של זמן עד שזה יתאזן.

גנצי

משתמש רשום
כנס לתוכניות מכר ותראה כמה דירות הם 3 חדרים וכמה מתוך ה4 הם מחסן דירתי... יש הרבה מאוד
ממש לא
1. תראה לפי המספרי דירות שם, שזה רק חלק קטן מהתוכניות, רוב התוכניות הם בלי מחסן דירתי!!
2. לא היה שם בכל ה-5 בנינים יותר מ-5 דירות 3 חדרים!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה