מידע שימושי פקח נחמד באוטובוס

מצב
הנושא נעול.

קצרה

משתמש מקצוען
והיום אפשר להטעים את הרב קו כמעט בכל מכולת/ קיוסק/ מאפייה/ כל סניף של ברכל וכן הלאה כך שלא זאת הבעיה

וגם אם הוא החליט לא לעבוד היה לי 4 מקומות בדרך לתחנה להטעין את הרב קו
כיף לכם שזה המצב בעיר מגוריכם

אני בדרך לאוטובוס היומי הן בדרך הלוך והן בדרך חזור - יש 0 מקומות להטענת רב קו
פעם עליתי לאוטובוס והרב קו היה ריק - שכחתי מזה. קורה.
ירדתי מיד מהאוטובוס.
הלכתי לאורך הרחוב(ראשי. מרכזי. יש בו חנויות רבות) עברתי 3 תחנות נוספות ולא מצאתי עמדת הטענה או חנות להטעין אפילו אחת !!!
שלא לדבר על הדרך חזור. עיר חילונית. 0 אפשרויות הטענה.

sk1203

משתמש מקצוען
ואו. איזו הגזמה.
פשוט הגזמה.
לאיזה כיוון?
בא תשכנע אנשים במקומי שהם לא צריכים להפוך את העולם לגמרי כדי להטעין את הרב קו, כמו במקרה הזה למשל:
כיף לכם שזה המצב בעיר מגוריכם

אני בדרך לאוטובוס היומי הן בדרך הלוך והן בדרך חזור - יש 0 מקומות להטענת רב קו
פעם עליתי לאוטובוס והרב קו היה ריק - שכחתי מזה. קורה.
ירדתי מיד מהאוטובוס.
הלכתי לאורך הרחוב(ראשי. מרכזי. יש בו חנויות רבות) עברתי 3 תחנות נוספות ולא מצאתי עמדת הטענה או חנות להטעין אפילו אחת !!!
שלא לדבר על הדרך חזור. עיר חילונית. 0 אפשרויות הטענה.
להעלות צילומסך מתל אביב, רמת גן או נס ציונה?

ד. מ.

משתמש פעיל
אצלי גם בן 15 אפשר לשאול אותו כמה כסף נשאר ברב קו אחרי נסיעה
הוא חושב.. נראה לי היה כתוב 20.. נו באמת.. היה שם 5...
והוא נסע בדן שהמכשיר משמיע צפצוף כתום בסכום נמוך מ-12...
מכיון שלכל (או לפחות רוב) מי שכותב בפרוג יש אינטרנט בבית, לא כ"כ מופקע לקנות את הקורא כרטיסים של הרב קו, ומידי פעם לבדוק כמה כסף יש, ולדאוג שיהיה תמיד בשפע (הכסף לא הולך לאיבוד ולא מסתבר שילדים יבזבזו אותו על נסיעות מיותרות).
חוץ מזה שעם הקורא כרטיסים לא צריך לחפש קיוסקים להטעין......

קצרה

משתמש מקצוען
אם יודעים שגזל מחברת האוטובוסים חמור לא פחות מגזל משאול במכולת למטה או מכהן השכנים ליד מתנהגים בהתאם
יודעים את זה.
ובכל זאת -
שאול במכולת נותן לנו איך לשלם לו באופן פשוט / מתאים לבני תמותה אנושיים.

וחברת האוטובוסים - לא.
אז קורה לנו "פדיחות". כי אנחנו בני אדם אנושיים בעליל.

ואגב לא מכירה את שאול שלכם,
אבל שאול שלנו אומר לילד בכיף ובלי להכיר אותו גם - קח את המצרכים ותשלם לי את היתרה החסרה אחר כך..

ד. מ.

משתמש פעיל
אבל שאול שלנו אומר לילד בכיף ובלי להכיר אותו גם - קח את המצרכים ותשלם לי את היתרה החסרה אחר כך..
משום מה נשמע לי שהמכולת שלכם היא החריגה, ורוב האנשים שהולכים לקנות ומגלים שאין להם כסף פשוט חוזרים הביתה להביא כסף (וממילא לא שוכחים יותר...)

CPA 7

משתמש צעיר
אני כל בוקר רואה 4 אחים עולים יחד לאוטובוס ומעולם לא משלמים במכוון.
כשעולה פקח הם מהר יורדים.
יום אחד לא הספיקו לרדת הבת התקשרה לאמא ואמרה לה אנחנו עם פקח בתוך האוטובוס.. למזלם הצליחו לרדת בתחנה שאחרי בלי שבדק אותם.
מאז אני עוקבת כל בוקר ואין הם לא מתקפים
וסתם שאלה, אם כל כך חשוב לך המעשים של הזולת
לא טרחת כל התקופה הזאת לברר מול הקופת צדקה הקהילתית מה המצב שם?
לא מצדיקה כזאת התנהגות (אני מהסוג שילך שעה ברגל ולא יעלה בלי כסף ברב קו)
אבל משפחה שלא משלמת במודע של ההורים כזאת תקופה ארוכה אומרת דרשני

ד. מ.

משתמש פעיל
וסתם שאלה, אם כל כך חשוב לך המעשים של הזולת
לא טרחת כל התקופה הזאת לברר מול הקופת צדקה הקהילתית מה המצב שם?
לא מצדיקה כזאת התנהגות (אני מהסוג שילך שעה ברגל ולא יעלה בלי כסף ברב קו)
אבל משפחה שלא משלמת במודע של ההורים כזאת תקופה ארוכה אומרת דרשני
משום מה מהאשכול כאן נראה שלא רק מצוקה כספית גורמת לאנשים לא לשלם באוטובוס, נראה שיש כאלה שחושבים שזה סתם בזבוז כסף:(:(:(

קצרה

משתמש מקצוען
מכיון שלכל (או לפחות רוב) מי שכותב בפרוג יש אינטרנט בבית, לא כ"כ מופקע לקנות את הקורא כרטיסים של הרב קו, ומידי פעם לבדוק כמה כסף יש, ולדאוג שיהיה תמיד בשפע (הכסף לא הולך לאיבוד ולא מסתבר שילדים יבזבזו אותו על נסיעות מיותרות).
חוץ מזה שעם הקורא כרטיסים לא צריך לחפש קיוסקים להטעין......
יכול להיות. ולכן אני גם בודקת לפני שילד יוצא.

מצד שני הימים שלי עמוסים
וקורה גם לי עצמי לעלות לאוטובוס והופס.. להזכר ששכחתי שאתמול נגמר לי המלאי
למזלי באוטובוסים של דן ניתן כיום לשלם באשראי.

בכל מקרה מדובר בדיון כללי על "ההם" .. וה"הם" לא בהכרח גולשים בפרוג.
ונשמע לי הגיוני שהם לא מחזיקים ראש כמה יש בכרטיסים
כמו שאני לא ואני צריכה לבדוק לפני שיוצאים
(ולא. לא בבוקר. גם ככה אני נשארת עם הנשמה ביד. ולא יודעת מה אצלכם - אצלי גם פעם בחודש קורה שאיזה ילד שכח לחם בבוקר..)

sk1203

משתמש מקצוען
משום מה נשמע לי שהמכולת שלכם היא החריגה, ורוב האנשים שהולכים לקנות ומגלים שאין להם כסף פשוט חוזרים הביתה להביא כסף (וממילא לא שוכחים יותר...)
חח גם שאול שלנו נותן, אבל בכל זאת, לא בונים על זה מלכתחילה. וברוב המקומות (אלה שלא אומרים "ירדתי לשאול" למשל) אין דבר כזה, אם יש לך כסף תקנה, אם לא תשאיר את הדברים על המדף.
ואגב ההבדל בין שאול לאוטובוס הוא ששאול יושב תמיד על הכיסא מאחורי הדלפק, ואם לא הוא אז אפרים
ואוטובוס מס' 2839657 שעבר בתחנה ארלוזורוב ג בתאריך 12.6.24 בשעה 23:07 עם הנהג דוד כהן כבר לא יהיה.

ואל תנסו לזהות אותי, כי גם אצלנו לא קוראים לו שאול

CPA 7

משתמש צעיר
משום מה מהאשכול כאן נראה שלא רק מצוקה כספית גורמת לאנשים לא לשלם באוטובוס, נראה שיש כאלה שחושבים שזה סתם בזבוז כסף:(:(:(
את צודקת
ואני באמת בהלם מחלק מהתגובות
אבל אני מכירה גם הרבה סיפורים אחרים
לדוגמא, של ילדים שיודעים שלהורים שלהם אין שקל- ולא מעיזים לבוא לבקש הטענה של רב קו (לא מצדיקה הלכתית כי גזל זה גזל רק מעמידה עובדות)
של משפחות שמגיעות למכולת ורושמות שם עבור המוצרים לרב קו צריך מזומן (הרבה מהם גם מהסוג שירשמו כמה ניקובים הם חייבים השאלה היא מתי הם ישלמו)

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
לאיזה כיוון?
בא תשכנע אנשים במקומי שהם לא צריכים להפוך את העולם לגמרי כדי להטעין את הרב קו, כמו במקרה הזה למשל:

להעלות צילומסך מתל אביב, רמת גן או נס ציונה?
אני מדברת על עיר חרדית. רחוב ראשי. בשלב ההלוך
הלכתי 3 תחנות לאורך הרחוב
לא מצאתי עמדת הטענה אחת
אחרי 3 תחנות מצאתי עמדה אחת
היא היתה בחנות. סגורה. נפתחת ב-10 בבוקר.
תודה.

אחר כך נעבור לאיזור החילוני
מה זה מענין אותי צילומי מסך מתל אביב ונס ציונה?
אם במקום העבודה שלי 20 דקות לכל 4 רוחות השמיים אין עמדת הטענה
אני בבעיה גם אם יש לך צילומי מסך מתל אביב...

נשמע שבמו"ע המצב יותר טוב
שמחה בשבילכם.
בכל מקרה מי שבדרך לתחנה יש לו 4 עמדות הטענה כטענתך
שלא ישפוט את מי שיש לו 0 עמדות הטענה 20 דקות לכל כיוון.

s.arcit

משתמש צעיר
לצערי זה באמת נראה לפעמים
שאנשים חושבים שתחבורה זה בחינם זה אמור בדיוק כמו שהולכים למכולת עם כסף ולא בלי
אז נכון זה מורכב יותר כי זה כסף שנצבר ברב קו ולא מודעים כמה נשאר אבל עדיין הפקחים לגמרי צודקים בעבודתם(לא בצעקות כמובן)

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רוב בעלי המכולות הותיקים מאפשרים את זה. זה נקרא ''לרשום במכולת'' אני אישית לא אוהבת את השיטה אבל לפעמים זה עוזר.

ד. מ.

משתמש פעיל
רוב בעלי המכולות הותיקים מאפשרים את זה. זה נקרא ''לרשום במכולת'' אני אישית לא אוהבת את השיטה אבל לפעמים זה עוזר.
אבל ברוב השכונות לא קונים במכולת ותיקות אלא במרכולים שכונתיים, ושם ברוב המקומות אין דבר כזה.

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יכול להיות. ולכן אני גם בודקת לפני שילד יוצא.

מצד שני הימים שלי עמוסים
וקורה גם לי עצמי לעלות לאוטובוס והופס.. להזכר ששכחתי שאתמול נגמר לי המלאי
למזלי באוטובוסים של דן ניתן כיום לשלם באשראי.

בכל מקרה מדובר בדיון כללי על "ההם" .. וה"הם" לא בהכרח גולשים בפרוג.
ונשמע לי הגיוני שהם לא מחזיקים ראש כמה יש בכרטיסים
כמו שאני לא ואני צריכה לבדוק לפני שיוצאים
(ולא. לא בבוקר. גם ככה אני נשארת עם הנשמה ביד. ולא יודעת מה אצלכם - אצלי גם פעם בחודש קורה שאיזה ילד שכח לחם בבוקר..)
עכשיו אני חושבת על זה..
ולא שאני מצדיקה חלילה מי שלא שילם.
זה חמור מאוד וממש גזל!
אבל בציבור שלנו מרובי ילדים באמת קשה לאחוז ראש עם 12 ילדים...
12 רב- קוים..
זה המוון!

קצרה

משתמש מקצוען
ממש לא.
דבר מאד נפוץ בחנויות מכולת

החריגות הן חנויות של רשתות שלמוכר אין סמכות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ל

א מִזְמוֹר שִׁיר חֲנֻכַּת הַבַּיִת לְדָוִד:ב אֲרוֹמִמְךָ יְהוָה כִּי דִלִּיתָנִי וְלֹא שִׂמַּחְתָּ אֹיְבַי לִי:ג יְהוָה אֱלֹהָי שִׁוַּעְתִּי אֵלֶיךָ וַתִּרְפָּאֵנִי:ד יְהוָה הֶעֱלִיתָ מִן שְׁאוֹל נַפְשִׁי חִיִּיתַנִי (מיורדי) מִיָּרְדִי בוֹר:ה זַמְּרוּ לַיהוָה חֲסִידָיו וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:ו כִּי רֶגַע בְּאַפּוֹ חַיִּים בִּרְצוֹנוֹ בָּעֶרֶב יָלִין בֶּכִי וְלַבֹּקֶר רִנָּה:ז וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְשַׁלְוִי בַּל אֶמּוֹט לְעוֹלָם:ח יְהוָה בִּרְצוֹנְךָ הֶעֱמַדְתָּה לְהַרְרִי עֹז הִסְתַּרְתָּ פָנֶיךָ הָיִיתִי נִבְהָל:ט אֵלֶיךָ יְהוָה אֶקְרָא וְאֶל אֲדֹנָי אֶתְחַנָּן:י מַה בֶּצַע בְּדָמִי בְּרִדְתִּי אֶל שָׁחַת הֲיוֹדְךָ עָפָר הֲיַגִּיד אֲמִתֶּךָ:יא שְׁמַע יְהוָה וְחָנֵּנִי יְהוָה הֱיֵה עֹזֵר לִי:יב הָפַכְתָּ מִסְפְּדִי לְמָחוֹל לִי פִּתַּחְתָּ שַׂקִּי וַתְּאַזְּרֵנִי שִׂמְחָה:יג לְמַעַן יְזַמֶּרְךָ כָבוֹד וְלֹא יִדֹּם יְהוָה אֱלֹהַי לְעוֹלָם אוֹדֶךָּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגשות ללא האנשה • אתגר 55

לוח מודעות

למעלה