דרוש מידע פצע לבן בפה שורף נורא

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם למישהו יש רעיון לפצע לבן בפה ששורף בלי הפסקה חוץ מהמשחות הסטנדרטיות שלא עזרו כלום
למרוח דבש, כמה פעמים ביום.
כל דבר ששמים על פצע שורף אבל יש דברים שמרפאים. לפעמים הריפוי בלי טיפול לוקח גם מס שבועות,
הדבש משמש אנטיביוטיקה טיבעית ומקצר מאד את זמן הריפוי. ובפעם אחרת שלא תהיה, יש למרוח את הדבש מיד כשמתחילים להרגיש שמתחיל פצע, אז זה עוד לא מכאיב ומרפא במהירות.

שפרן

משתמש צעיר
משחת "פלא- לפה"
מניסיון- לא חוזר יותר אף פעם.
יש על זה הרבה מידע באינטרנט

קבצים מצורפים

• פלא-לפה-נקודות-מכירה.pdf
    4.7 MB · צפיות: 96

וולטר

משתמש צעיר
יש שני סוגי פצעים לבנים בפה, אפטה או פטריה.
צריך להראות לרופא או לרוקח שיבחין, הטיפול שונה ביניהם לגמרי.

יראת

משתמש מקצוען
להקפיק מאוד על הגיינת הפה. לצחצח שיניים יסודי (2 דקות צחצוח) פעמיים ביום
ובשבת - במברשת של שבת.

haso

משתמש פעיל
אני חושבת שממוצרים טבעיים-
אני אישית הייתי רגישה לפצעים האלו,
מרחתי את המשחה ויותר לא חזר לי.
רפואה שלימה!
קורה לפעמים שמשווקים תרופות או תחליפי תזונה שנמכרים "רק" בציבור שלנו ולבסוף מתברר שיש בפנים כל מיני חומרים לא ברורים ואין פיקוח מגוף בריאותי. אז אשמח אם תוכלי לברר מה יש בפנים.

נערך לאחרונה ב:

שפרן

משתמש צעיר
עם פלא לפה- משחת הסבתא הטבעית ברקיחתם
של הרבנית שפיצר ע"ה וביתה גב' זהבה זלצמן
לטיפול מהיר בכל סוגי מחלות הפה שתגרום לך להרגיש נפלא בכל מצב.

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ניתן להשיג בבית מרקחת תרסיס sos ללא מרשם שמאד מועיל לפצעים בתוך הפה ומחוץ לפה, וגם מאד מלכלך.

haso

משתמש פעיל
גם באתר לא כתוב מה זה מכיל. וגם אין אישור ממשרד הבריאות

אבן שלמה

משתמש מקצוען
אפשר לשים את המשחות לתינוקות לכאבי גדילת שיניים, מניסיון קצת מרגיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה