דרוש מידע פניתם לחכי''ם החרדים (ולא רק) ועזרו לכם?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו נעזרנו מאד ברב גולדנטל, ברמה שאפילו לא דמיינתי שהם עד כדי כך מתמסרים.
בנוסף היה מקרה שהכרתי מקרוב ממש שיעקב אשר הפך עולמות כדי להשיג מקום במחלקה מבוקשת בתל השומר בשביל מישהו אנונימי לגמרי.
ואחרון חביב..
ח''כ בוסו וארבל מש''ס שגם עזרו מאד במקרה מסוים שהכרתי מקרוב והיה מסובך עד בלתי אפשרי לפתור.

אני עדיין מחפשת את מי שאחראי על פרויקט הרכבת הקלה באזור המרכז, ומי אחרי לתווית המסלולים בקו פ''ת-תל אביב.
אם יש למישהו מידע אשמח.

הולי הובי

משתמש פעיל
פנינו לגולדנטל (דרך הלשכה) ונענינו.

מלשכתו של הרב גולדנטל עזרו לנו מאוד!!
ממש הרגשנו את האכפתיות!!
גם לנו עזרו מאד!
חזרו אלינו, דאגו ווידאו שהכל סודר על הצד הטוב ביותר

בעיה שנמשכה שנים נפתרה בעזרתם בתקופה קצרה
שלחנו עציץ כהכרת תודה
והמזכירה התקשרה ממש בפליאה להגיד תודה
ושהם לא ציפו לזה, זה תפקידם וכו'
אמרתי לה שאני לא ציפיתי לכזה טלפון ממנה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מוטי שרון

משתמש רשום
לי מוטי בבציק עזר (בקשה מסוימת על פרויקט בבניה בבית שמש)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

לצורך גדול

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עצה טובה,
תמיד לפנות לחכ"ים החדשים והטריים, הם עם מלא מרץ ואנרגיות,
אני ניסיתי כבר אצל יוסי טייב ואצל יעקב טסלר, {שתי מקרים שונים} אצל שתיהם קיבלתי מענה מהיר ומלשכת טסלר גם חזרו אליי אחרי יומיים לברר שבאמת טופל העניין

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה