דרוש מידע פלאפון לחו''ל

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
איך עושים קו לחו''ל ?
יש גם סמארטפון /טאבלט כשר שיעבוד בחו''ל ?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם אני מתעניינת
נייד לארה"ב
מחיר טוב
שיפתח מיד בנחיתה ולא שצריך מליון טלפונים עד שמתחיל לעבוד

חצקלוביץ

משתמש צעיר
תלוי בהמון דברים בעיקר מה מטרת הסים
נעשה סדר קצת מה מטרת הסים
שיחות? שיחות פנים או שיחות לארץ לגבי שיחות לארץ ניתן לעשות תוכנת לפי דקות אצל נציג מכירות בחברה הטלפונית שיש לך שיחות פנים לרוב צריך סים מקומי ניתן לשכור בארץ גם סימים מקומיים לשיחות
סים לגלישה לכל חברה יש תכנית חו''ל יש כאלה שיש להם גם שיחות
לדעתי מנסיון עם כל מיני סימים מקומייםח שחלק עבדו וחלק לא
הכי טוב זה לעשות תוכנת חו'' ל על הסים הקיים זה לרוב יקר יותר מכמה שקלים בודדים ולפעמים אם' יותר זול וזה הכי פחות בעיות

יוסלה גולם

משתמש מקצוען
לגולן טלקום יש תוכנית שניתן לדבר בה 45 ימים בשנה בחו"ל.
כלומר ניתן לבצע בחו"ל חיוג ליעדים ישראלים בלבד.

כאייל תארוג

משתמש רשום
עריכה תורנית
לרוב כל המכשירים גם עם סינון עובדים עם כל סים בכל מקום בעולם

לגבי ארה"ב הכי טוב מניסיון לקנות בישראל סימים של ארה"ב אז אין שום בעיה, קליטה טובה, והכי נוח ובדרך כלל גם משתלם

יש הרבה אנשים שמוכרים סימים לארה"ב בכל הריכוזים החרדים

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
לרוב כל המכשירים גם עם סינון עובדים עם כל סים בכל מקום בעולם

לגבי ארה"ב הכי טוב מניסיון לקנות בישראל סימים של ארה"ב אז אין שום בעיה, קליטה טובה, והכי נוח ובדרך כלל גם משתלם

יש הרבה אנשים שמוכרים סימים לארה"ב בכל הריכוזים החרדים
אז סתם סמארטפון של הדרן יעבוד שם ?
היכן ניתן להשכיר ? כמה עולה ?

ANK

משתמש פעיל
אני לקחתי ממישהו והייתי מרוצה, היה זול וטוב עם חסימה מעולה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני משתמש קבוע בגלובל סים, המעלה בהם שהחבילות תקפות לשלוש שנים והיתרה נשמרת לנסיעה הבאה, יש להם גם הנחות אם מגיעים דרך מקס או דרך טיסות סודיות
אפשר לרכוש רק חבילות גלישה ואפשר גם להוסיף חבילות שיחה
אני מטעין חבילות גלישה ולשיחות משתמש בווטסאפ + אפליקציה בשם dialnow שמחירי השיחות בה אפסיים
החיסרון - המספר הוא לא המספר הרגיל שלכם ואם לא קניתם חבילת שיחות אי אפשר ליצור איתכם קשר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני צריכה מידע למכשיר שאינו עם גלישה אלא פלאפון בלבד. לארה"ב. לעשרה ימים בעוד שבועיים.
אשמח לעזרה.

יש לי מהיכן לקבל מידע על נייד עם אפשרות גלישה אבל במקרה זה אני מחפשת לנייד הכי פשוט שיחות וזהו

אודה למסייעים

רמיזא

משתמש מקצוען
יש לפרטנר חבילה ממשפחתית לחו"ל, נראה 1000 דקות שיחה גם בחו"ל וגם לארץ באזור 300 ש"ח לכמה מנויים יחד.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי ארה"ב כיון שהרשתות שם דור 5 ומעלה, הרבה פעמים מכשירים מהארץ, על אף שיש להם חבילות לשיחות בחו"ל, לא מצליחים להוציא שיחות, ולא מצליחים לקבל שיחות, (וכן גלישה לא תקינה).

דהיינו אנשים מתקשרים ושומעים צליל שזה מחייג, אבל אצל הנמען לא מצלצל הנייד ולא מופיע שמישהו ניסה להתקשר. יש מכשירים שרוב השיחות כן נכנסות וחלקן לא. תלוי סוג מכשיר. גם במכשירים של ארה"ב.
ולהוציא שיחות או גלישה, זה יותר בעיה.

לכן צריך מכשיר שידוע עליו בודאות ממישהו עם ניסיון, שהתקשורת בארה"ב עובדת עמו חלק.
יש מכשירים שעובדים 70% ויש 100%, ויש גם 10%...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה