פיתרון לפצעי בגרות.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לכם פיתרון לפצעי בגרות? (חוץ מרקוטן)
מדובר על חברתי שסובלת זמן רב מבלוטות (לא מוגלתיות) בעיקר במצח.
וניסתה כל משחה, אנטביוטיקה וקוסמטיקה.
האם יש אי מי שהתנסה ברופא, קוסמטיקה שממש עשה סוף לתופעה?
זה די דחוף!

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעיתון של קו עיתונות - קול העיר/השבוע בירושלים ולא יודעת איזה עוד שמות שי לו נתנה שם קוסמטיקאית ידועה טיפ של שתיית מיץ לימון ואלי אולי ביחד עם עוד משהוא מכל בוקר לתקופה מסוימת
שווה לנסות לחפש את העיתונים של החודש האחרון +

בתוספת "שביע"במדור שאחרי הסיפור בהמשכים
לאחר מכן כתבה משהיא שזה ממש הציל את בתה

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מי שהתנסתה בזה ויכולה להעיד אישית?

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש המון עצות מהסוג הזה,
(קליפת מלפפון, שטיפה עם שמפו וכו')
אך משהו שעושה סוף ממש חוץ מהרקוטן, עדין לא שמענו.

morit

משתמש רשום
יש לי קוסמטיקאית מ-ע-ו-ל-ה ממש שווה ללכת אליה לפני שהולכים על רקוטן.
היא מרכיבה חומרים טבעיים ומכון ויצמן מכינים לה את התכשירים, אישית שלחתי אליה 3 בנות חוץ ממני וכולן מרוצות. אם זה שייך אני אתן פרטים עליה.

יבואן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
פוטו שופ יעזור

:p

HUXH86

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קראתי פעם על משחת שיניים עבור פצעים.
לא ניסיתי

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סבון גוש אסותא (מחירו 3.5ש"ח בערך) לשטוף את הפנים למרוח ל2-3 דקות תוך שבוע רואים שיפור.

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מורית,
אכפת לך לעלות פה פרטים לגבי הקוסמטיקאית, לתועלתי ולתועלת כל המעונינים.
תזכי למצוות.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ניסיתי עם אסותא ולא עבד

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מרוב לחץ (ואולי זה גם אחד הגורמים...) השתמשתי ללא סוף באסותא. נראה לי, שגם כעת, כמה שנים אחר השימוש האיננטסיבי, עור הפנים שלי סובל מיובש, בגללו.
להשתמש, אבל לא להגזים.

העצה ששמעה הולך למרחוק כטובה, בטוחה, והכי חשוב - יעילה - אשכולית כל יום. (יתכן שחצי אשכולית גם טוב... לא נזכרתי ב"מינון" המדוייק).
הדבר נוסה, נבדק ואושר כבטוח....
כמדומני שגם פורסם במדור "רשות הרבים" לפני זמן מה.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הכל מצוין. יש מקצוע ושמו "רפואת עור" (7 שנות לימוד + 3 שנות התמקצעות, למי שזה באמת מעניין אותו..) בררו בסניף קופת החולים הקרוב לביתכם, יתכן שהם גם שמעו על כך.

peermo

משתמש רשום
למה חוץ מרוקטן?
מה הבעיה בכדורים האלו??? כדורים מעולים ורק הם פותרים את הבעיות...
שאר המרעין בישין שקוסמטקאיות נותנות הורסות את עור הפנים גם אם לא רואים את זה היום בעוד כמה שנים...

שי דרומי

משתמש צעיר
הבה לא נמהר עם ה'רוקטן'. לא לחינם יש לעבור בדיקות דם במהלך השימוש, ולא לחינם כל מי שמשתמש סובל מיובש נוראי כולל בעת השימוש. זה לא מוצר מאוד נעים לשימוש (מנסיון). ובכלל יש כאלו שטוענים שזה מעכב גדילה (לא מנסיון).

יעלולה

משתמש מקצוען
לריקוטן יש תופעות לוואי קשות ומסוכנות.
קוסמטיקאית מעולה שחיסלה לי את פצעי הבגרות ע"י טיפול ומשחות שהיא רוקחת בעצמה: ד"ר שרי זיגלמן מרח' אשל אברהם ב"ב 03-5740180
ממליצה עליה בכל פה!!!

morit

משתמש רשום
סליחה על האיחור....שמה של הקוסמטיקאית הוא ויקי והמשרד שלה ברחובות, ברחוב טלר שיוצא מרחוב הרצל, הרחוב המרכזי( ליד תחנה מרכזית/שוק) כך שההגעה אליה מאוד נוחה ולא מסובכת.
הפלא' שלה: 0522423744
והטל' שלה:089469816
אם היא תשאל מי שלח תוכלי לומר לה את שמי האמיתי: רחלי - מירושלים
מומלצת ולא תטצערי!

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אברימי;320383:
הכל מצוין. יש מקצוע ושמו "רפואת עור" (7 שנות לימוד + 3 שנות התמקצעות, למי שזה באמת מעניין אותו..) בררו בסניף קופת החולים הקרוב לביתכם, יתכן שהם גם שמעו על כך.
אם אתה מאמין עדיין ברפואה - כנראה לא התנסית... (שלא תדע מצרות!)
רופאת ילדים נודעת אמרה לי - אחרי שקיבלתי 3 תשובות שונות לאותה בעיה מ-3 מומחים שונים לרפואת עור: "זה ידוע שרפואת עור היא רפואה שטחית מאוד..."

משולש

משתמש צעיר
דווקא היו לי כמה בני משפחה שהלכו לאיזה רופא עור בירושלים וקבלו הנחיות למשחה בשם בנזומיצין. כולם התפטרו מהפצעים לצמיתות לאחר תקופת טיפול מוקפדת.

morit

משתמש רשום
אושר צודק מאוד! לפני שפניתי לקוסמטיקאית הלכתי לרופא עור והוא טען באוזני שהרפואה לא כ"כ יודעת איך למנוע את האקנה והיא גם לא יודעת ממה זה נובע, יש להם השערות...וסתם אגב אותה קוסמטיקאית שלי שהמציאה את הפטנט של התכשירים הטבעיים, כל הזמן בכנסים והשתלמויות ולי היא סיפרה שאחד הרופאים ניגש אליה והציע לה למכור את הפטנט הרשום בעד כמה שהיא רוצה בכדי שהרפואה תתצליח להבין ולקדם משהו בעניין...היא כמובן ויתרה כי זה לא שווה לה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה