פיתרון לפצעי בגרות.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אגב,
בהגיע פסח לא הייתה לי משחה כשרה לפסח.
אי לכך כל ערב שטפתי פנים עם גרגרי שקדים שטחנתי לבד.
סחטתי לימון ומרחתי על הפנים.(שורף מאד)
נשארתי עם זה ללילה (לשים לב לכרית זה עלול לאכול את הצבע של המצעים כמו אקנומיקה - מנסיון)
ובבוקר שוב שטפתי את הפנים עם הגרגירים.

התוצאה היתה מדהימה!!
פנים חלקות חלקות ועור רך ומשיי.
הצלחתי להתמיד במשך חודש ואח"כ נשברתי.

לדעתי אחרי הטיפול הראשוני כשהפצעים כבר יורדים מספיק למרוח את הלימון פעם בכמה ימים ולא כל יום.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יעלולה;321930:
איפה האמונה שאם נגזר עלייך פצעים, אז שיהיו?
מה הקשר אמונה למצב של סיכון ולו הכי קטן?
ועוד משהו, מעניין אותי אם יש לך בנות בגיל ההתבגרות- שידוכים ואם ככה היית ממליצה להן על הכדור?
אני אישית יעדיף לשלם פי10 ויותר על כל דרך אחרת שנוסתה בהצלחה!
לא משחקים עם הגוף! אף אחת לא יכולה לדעת בוודאות כיצד הגוף שלה יתמודד עם התרופה.

אם היה בזה איזשהו סיכון (מוכח) לעולם לא הייתי ממליצה לאף אחד - אבל כש"הסיכונים" הם רק שמועות פורחות באוויר לדעתי זה לא נקרא "סיכון" - ולו הכי קטן.
יש לי שתי בנות, אומנם עדיין ילדות קטנות, אבל אין לי צל של ספק שאם חלילה וחס יהיו להן פצעים ולא יתגלו דברים חדשים על הראקוטן - אתן להן אותה ללא חשש כלל וכלל.
אם אני - בעצמי - לקחתי אותה והתנסתי בה - וראיתי שכלום לא קורה - אני יכולה לקחת את האחריות ולתת אותה גם לבנות שלי (בתקווה שהן לא תצטרכנה אותה כלל כמובן).
ובקשר לאמונה, הכוונה שלי לא היתה שכל אחת תקח תרופות מסוכנות ותגיד שהיא מאמינה, אבל כשלוקחים תרופה שאין שום הוכחה שהיא מזיקה וקורה חלילה משהו רע, צריכים להאמין שזה משמים ולא לנסות להאשים תרופה שאין שום הוכחה שאם לא היו לוקחים אותה היה קורה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה