עיצוב פינת עבודה או שירותים

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אנחנו פסלנו יחידות שהשרותים היה מתוך חדר שינה
אבל אני כן חושבת שתוספת שטח מגרה אנשים לסגור
כך שזה 50/50

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
בתור זו"צית לשעבר שלא עבדה מהבית,
ברור שעדיף שירותים בחוץ אם זה שירותים יחיד בדירה.

כוכבה ה.

משתמש פעיל
אנחנו פסלנו יחידות שהשרותים היה מתוך חדר שינה
אבל אני כן חושבת שתוספת שטח מגרה אנשים לסגור
כך שזה 50/50
זו תשובה שמגדירה את כל השאלה של האשכול
את אומרת שאין הכרעה, אני גם חשבתי ככה
אבל בתכל'ס רוב של 70 % + כאן באשכול בעד השירותים

blue eagle

משתמש מקצוען
זו תשובה שמגדירה את כל השאלה של האשכול
את אומרת שאין הכרעה, אני גם חשבתי ככה
אבל בתכל'ס רוב של 70 % + כאן באשכול בעד השירותים
יכול להיות שיש המון שענו שירותים והם לא בעניין שלעבוד בית...
מצד שני אתם לא מחפשים/ מיעדים את היחיד"י למי שעובד מהבית....
זה גם יכול להיות עניין של דור חדש שהזוצי"ם של היום יותר עובד מהבית....

aabb

משתמש צעיר
ברור ששירותים
אלו שעובדים מהבית לוקחים משהו קצת יותר מיחידה ,
לא מצליחה לראות איך גודל של שירותים הופך להיות פינת עבודה נחמדה

אחת שלומדת

משתמש רשום
כאחת שעובדת מהבית ועד לאחרונה היתה זוצית- הייתי מעדיפה שירותים חיצוניים!
(אם זה בשביל להשכיר, לדעתי יהיו יותר כאלה שירדו בגלל שירותים חיצויים מאשר על פינת עבודה)

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממליצה להעלות את התוכנית לפורום, אולי תהיה אפשרות לפתרון ולהוסיף את שתי האופציות
ביחידה אחת שתכננתי עשיתי אפשרות לשולחן גדול כך יש מקום על אותו שולחן גם לפינת עבודה קבועה וגם לאכול בצד השני וכולם מאד מרוצים.

דסי2

משתמש צעיר
חובה שירותים!!
זוצים לא רוצים להכניס אף אחד לחדר שינה (זוצית בהווה שעובדת מהבית)
לא הייתי גרה יום אחד בדירה שא"א להכניס אליה אורחים/חדר שינה נהיה מקום ציבורי

הללו

משתמש מקצוען
חדר עבודה לדעתי.
אחרי שהאמבטיה בתוך החדר, לא רואה תועלת רבה בלהוציא את השירותים החוצה, וזה גם לא כ"כ נח שאין שירותים באמבטיה.
ומבחינת שיווק - לא דומה פרסום על יחידה עם חדר וחצי ליחידה סתמית.
בהצלחה!

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עדיף שירותים.
בית צריך מבנה נכון, חלק ממבנה נכון זה שירותים שלא מחוברים לחדר שינה.
זה חובה.
אם חסר שירותים זה מינוס, זה כמו יחידת הורים לא כמו יחידה עצמאית.

כוכבה ה.

משתמש פעיל
וזה גם לא כ"כ נח שאין שירותים באמבטיה.

זה ממש לא נוח שהשירותים נפרד מהאמבטיה.
חשבתי שגם האמבטיה תהיה מחוץ לחד"ש.
אם האמבטיה כן בתוך החד"ש, אז ברור שעדיף פינת עבודה.
זה לא קשור אפשר להשאיר גם את השירותים באמבטיה ויהיה 2 שירותים

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מבחינת "סחירות" (ממבט של משכירי דירות וזוצ לשעבר) כמדומני שיח"ד שיש בה חלל נוסף שיכול לשמש כפינת עבודה/לימוד/אכסון וכו' תושכר מהר יותר. בסוף כל היחידות דומות, והבונוסים הקטנים בדמות עוד שטח קטן הם אלו שגורמים לסגירת עסקה מהירה יותר. לענ"ד זו"צ יותר מרוכז בצרכיו ופחות חושב על אורחים וכד'. כמובן זה תלוי אבל מה השטח בחדר האמבטיה המדובר היוצא מחדר השינה, והאם שירותים לא יהפוך אותו לצפוף מידי.
ברור ששירותים.
בתור בעל משפחה שהתחיל בתור זו"צ ביחידה של ארבעים מטר עם שירותים נוספים בסלון אולי לא נעים לכתוב אבל ערכה לא יסולא. מי ששואל(ת) כמה מארחים פשוט לא שם לב, אם גרים ליד ההורים הם קופצים הרבה מאוד, לאוו דווקא בתור אירוח רק להביא משהוא וכדומה. לא לדבר על זה שלפעמים הזוג מתלהב(או ההורים) להזמין לסעודת שבת. הלאה בעלי מלאכה יש די הרבה ביחידה. כאן אח של הבעל בדיוק נתקע בעיר ושואל אם אפשר לישון על הספה. ושם חבירה טובה מהכיתה מתקשרת שהיא רוצה לקפוץ להגיד שלום(עברו כבר כמה שנים אבל כמדומה שלאישתי אחת התקשרה שהיא בדיוק צריכה שירותים...)
ולמה אני כותב את כל זה הסיבה שהיחידה שלנו עלתה כמה שקלים יותר(כ300 400 שקל יותר מהשוק של אז) היא מפני שהיה לה שירותים נוסף בסלון מלבד החדר שינה והיא לא עמדה אפילו רגע אחד ריק(אחרינו נכנסה אישה מבוגרת שבאה לגור ליד הילדים הפיליפינית ישנה בסלון והשתמשה בשירותים שם. והאישה השתמשה בחדר השינה ולילדים הייתה אורה ושמחה)
למה אני כותב את כל זה כי אני יודע שהיחידה הנל לא עמדה רגע אחד ריקה דווקא בגלל השירותים הנוסף, זה מה שגרם לבידול שלה ולסחירות שלה וכשניסו להשוות ליחידות דומות בעל הבית או המתווך אומר כן אבל יש כאן שני שירותים והעסקה נסגרת....
עוד משפט לסיום רוב העובדות מהבית הם לאחר כמה שנות עבודה במשרד ורוב הזוצים אינם עונים להגדרה הנ"ל. אגב אני לא מבין בעיצוב אבל נראה לי שאם יום אחד יתחרטו יותר קל להפוך שירותים לחדר עבודה מאשר חדר עבודה לשירותים.
וכל הדוגמאות שהבאתי למעלה הם מחוויה אישית שלא לדבר שבפורים יבואו מבוסמים מהישיבה של הבעל😊

כוכבה ה.

משתמש פעיל
ברור ששירותים.
בתור בעל משפחה שהתחיל בתור זו"צ ביחידה של ארבעים מטר עם שירותים נוספים בסלון אולי לא נעים לכתוב אבל ערכה לא יסולא. מי ששואל(ת) כמה מארחים פשוט לא שם לב, אם גרים ליד ההורים הם קופצים הרבה מאוד, לאוו דווקא בתור אירוח רק להביא משהוא וכדומה. לא לדבר על זה שלפעמים הזוג מתלהב(או ההורים) להזמין לסעודת שבת. הלאה בעלי מלאכה יש די הרבה ביחידה. כאן אח של הבעל בדיוק נתקע בעיר ושואל אם אפשר לישון על הספה. ושם חבירה טובה מהכיתה מתקשרת שהיא רוצה לקפוץ להגיד שלום(עברו כבר כמה שנים אבל כמדומה שלאישתי אחת התקשרה שהיא בדיוק צריכה שירותים...)
ולמה אני כותב את כל זה הסיבה שהיחידה שלנו עלתה כמה שקלים יותר(כ300 400 שקל יותר מהשוק של אז) היא מפני שהיה לה שירותים נוסף בסלון מלבד החדר שינה והיא לא עמדה אפילו רגע אחד ריק(אחרינו נכנסה אישה מבוגרת שבאה לגור ליד הילדים הפיליפינית ישנה בסלון והשתמשה בשירותים שם. והאישה השתמשה בחדר השינה ולילדים הייתה אורה ושמחה)
למה אני כותב את כל זה כי אני יודע שהיחידה הנל לא עמדה רגע אחד ריקה דווקא בגלל השירותים הנוסף, זה מה שגרם לבידול שלה ולסחירות שלה וכשניסו להשוות ליחידות דומות בעל הבית או המתווך אומר כן אבל יש כאן שני שירותים והעסקה נסגרת....
עוד משפט לסיום רוב העובדות מהבית הם לאחר כמה שנות עבודה במשרד ורוב הזוצים אינם עונים להגדרה הנ"ל. אגב אני לא מבין בעיצוב אבל נראה לי שאם יום אחד יתחרטו יותר קל להפוך שירותים לחדר עבודה מאשר חדר עבודה לשירותים.
וכל הדוגמאות שהבאתי למעלה הם מחוויה אישית שלא לדבר שבפורים יבואו מבוסמים מהישיבה של הבעל😊
תודה על התגובה המפורטת
די אפשר לומר שהכרעת את הכף.

למנצח מזמור

משתמש צעיר
אני (זוצית)
הייתי מעדיפה חד משמעית חדר עבודה,
שיהיה לי מקום לעבוד - עובדת מלא מהבית וחושבת שחצי מהחברות שלי ככה,
שיש לבעל מקום להיות בו .\ ללמוד בו , בשקט בלי צורך ללכת לביכ
בכללי יש אוירה יותר רווחת בבית שיש עוד 'מקום'

בכל מקרה בין אם זה שרותים בין אם זה חדר עבודה יהיה מאד נחמד אם תעשו מעליו בויידעם

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מצטרפת למי שכתבה שברור שעדיף שירותים חיצוני ופינת עבודה מהחדר אצלינו יוצא שבאים הרבה לבקר חברים ובני משפחה לא יכולה לחשוב על שירותים מחדר השינה שלא תמיד פנוי או מסודר מספיק בשביל אורחים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה