עיצוב פינת עבודה או שירותים

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני (זוצית)
הייתי מעדיפה חד משמעית חדר עבודה,
שיהיה לי מקום לעבוד - עובדת מלא מהבית וחושבת שחצי מהחברות שלי ככה,
שיש לבעל מקום להיות בו .\ ללמוד בו , בשקט בלי צורך ללכת לביכ
בכללי יש אוירה יותר רווחת בבית שיש עוד 'מקום'

בכל מקרה בין אם זה שרותים בין אם זה חדר עבודה יהיה מאד נחמד אם תעשו מעליו בויידעם
זה מתוך ניסיון או תאורטי? (פשוט יש משקל שונה לדעתי)

שירה 34

משתמש מקצוען
לדעתי לעשות שירותים נפרד מחדר השינה.

כשהיינו זו''צ, גרנו במקום מאוד מרכזי והרבה פעמים דפקו אצלנו נשים וביקשו להכנס לשרותים.
רק מדמיינת שהן עוברת בחדר שינה..

טוב להודות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא קשור אפשר להשאיר גם את השירותים באמבטיה ויהיה 2 שירותים
זה לדעתי הכי שווה וגם יתרון לשיווק כמו שהוראת שעה כתב...
גם מנסיוני בתור זו"צ אין כמו 2 שירותים ביחידה, זה פלוס ענק!!! (גרתי ביחידה עם שירותים 1 ואח"כ עברנו לגדולה יותר עם 2 וזה ללא ספק הבדל עצום! איכות חיים ברמה אחרת -מכל מיני סיבות!)
וכמובן לגבי השיקול שהשירותים מחוץ לחדר שגם לו יש משקל לא קטן להטות את הכף= התשובה לשאלה היא ברורה!
בהצלחה רבה!!!

ד' תודה!

משתמש צעיר
לדעתי חד משמעית שרותים בחדר שינה+חדר עבודה
לא זוכרת כל השנה + שגרנו ביחידה שמישהו הגיע אלינו ואם כן זה היה מישהו קרוב שלא היה לנו אכפת להכניס שניה לחדר שינה
אבללל
הסיוט הכי גדול של היחידה היה שהמחשב על השולחן שעליו לומדים אוכלים מדברים חיים וכו' (עובדת הרבה מהבית...)
ויש המון שעובדות היום גם מהבית...

אילת פלדמן

משתמש פעיל
זה לדעתי הכי שווה וגם יתרון לשיווק כמו שהוראת שעה כתב...
גם מנסיוני בתור זו"צ אין כמו 2 שירותים ביחידה, זה פלוס ענק!!! (גרתי ביחידה עם שירותים 1 ואח"כ עברנו לגדולה יותר עם 2 וזה ללא ספק הבדל עצום! איכות חיים ברמה אחרת -מכל מיני סיבות!)
וכמובן לגבי השיקול שהשירותים מחוץ לחדר שגם לו יש משקל לא קטן להטות את הכף= התשובה לשאלה היא ברורה!
בהצלחה רבה!!!
רק לי מרגיש מעצבן לנקות 2 שירותים בבית פיצפון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה