בטחוני פיגוע באלעד

מצב
הנושא נעול.

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
קול חי- יואב צור הפעילות של המשטרה ממשיכה כל העת המסוקים עדיין חגים מעל ראשנו , מראות קשים מאוד, אנשים שכובים על , תושבים זועמים על כך שהמשטרה באה רק לאחר 10 דקות!!

גינדי

משתמש מקצוען
עד הראייה סיפר כי הוא היה בדרך לבית כנסת כשהבין שמטרים ספורים ממנו מתבצע טבח נוראי. "הייתי בדרכי לאחד מבתי הכנסת בעיר", סיפר ל'כאן 11', "ופתאום אני רואה איזה ילד אחד שבורח. אני שואל אותו 'מה קרה?' - הוא אומר לי 'מחבל, מחבל - תברח'".

"אז רצתי לאיזה בית כנסת באזור ואז ראיתי פה הרוג ואחרי זה ראיתי כוחות משטרה. פשוט... עדיין לא חזרתי לעצמי", תיאר יוסף שלמה.

כזכור, שלושה בני אדם נרצחו הערב בפיגוע קטלני באלעד. מספר תושבים נוספים נפצעו בדרגות פציעה שונות, שניים מהם במצב קשה. לפי הערכה, מדובר בפיגוע משולב של שני מחבלים חמושים בגרזן וסכין שתקפו עוברי אורח ברחוב אבן גבירול סמוך לפארק העירוני הסמוך לכיכר החיטה בעיר. מצוד נרחב מתנהל אחר המחבלים.

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מאות יהודים מפגינים בשעה זו במספר צמתים ברחבי יהודה ושומרון, במחאה על הפיגוע הרצחני הערב בעיר אלעד. ההפגנות מתקיימות בצומת קרית ארבע, צומת שילה, צומת הכניסה לרמאללה הסמוכה לישוב בית אל וצומת כפר עציון.

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ראש עיריית אלעד עכשיו ברדיו 'קול חי' רק בבוקר נדע תשובה לגבי הלימודים,
תגובה על ההתנהלות של המשטרה- "כמו שהם יכולים להיכנס לכל עיר הם נכנסו לכאן אין עוד מה לעשות"

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ח"כ אוריאל בוסו רדיו קול חי- אנחנו נמצאים כאן כדי לחבק את האזרחים ולתת כוח לכוחות הביטחון.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אבי רבינא: ‏מחסום בכניסות למודיעין עילית, אלעד וביתר, אבל יעידו התושבים - אפס הקפדה על הנכנסים לעיר. ברוב המקרים אפילו מבט לא מונף לעבר הרכבים הנכנסים. ערנות במחסום יכלה למנוע את האסון!
תושבים מגיבים: הקמת מחסום בכניסה לב"ב י-ם ת"א חדרה ובאר שבע יכלה גם היא למנוע את האסונות!
(הנהלה: בבקשה מכם אל תמחקו את ההודעה שלי, למה אני יותר גרוע מאבי רבינא?)

עד מתי

משתמש מקצוען

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
הנרצח ברחוב אבן גבירול, המוקד הראשון של הפיגוע המתועב באלעד, הוא הקדוש ר' יונתן חבקוק הי"ד, מחסידי ברסלב בעיר, המוכר לכל התושבים ומתגורר ברחוב רבי יהודה הנשיא 68.

הרב יונתן הי"ד מחסידי ברסלב בשנות ה-40 לחייו, עבד כמוסכניק לפרנסתו ונקרא בפי כל 'יונתן אחינו'. הותיר אחריו משפחה ברוכת ילדים.

"אין אחד בעיר אלעד שלא מכיר את יונתן", אומרים תושבים ל'בחדרי חרדים', "הוא מחסידי ברסלב השמחים באמת, דמות מאירת פנים לכל אחד ואחד".

כולם כינו אותו בשם 'יונתן אחינו' כי הוא תמיד אומר לכולם 'אחינו' מה אפשר לעזור? והכל בנעימות מיוחדת.
לפרנסתו שימש יונתן כמוסכניק נייד בעיר אלעד, והגיע לתקן לאנשים את רכביהם באופן פרטי עד למקום התקלה.
עם הירצחו הערב, אבל גדול בעיר אלעד, התושבים מסרבים לעכל כי יונתן היה ואיננו.
הציצית של יונתן נמצאה בזירת הרצח כשהיא ספוגה בדמו.
הערב הגיע הרב חנניה צ'ולק, יו"ר עזר מציון להודיע לאלמנה ולמשפחה על הגרוע מכל.
יונתן השאיר אחריו את רעייתו שתחי' ועשרה ילדים יתומים.
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

YASMIN

משתמש פעיל
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה