דרוש מידע פג תוקף תעודת הזהות, אז מה?!

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מטריד אותי כבר 9 שנים... עוד שנה הולכת לפוג לי התוקף של התעודת זהות הישנה שלי (זה בלי הטביעת אצבע וכו'...)
מה יקרה לי אז? אני כבר לא יהיה אזרח? אני יהיה פטור ממיסים?... אני אוכל להוציא ויזת תייר? מה? מה יקרה פה?

מה ההשלכות של הדבר הזה? וכמה באמת זה נאכף ו/או משפיע על אנשים להזמין תור ולשרוף על זה חצי יום בשביל לזכות בתעודה הביומטרית הנכספת (למדינה...)

ZX

משתמש פעיל
כל דבר ממשלתי דורש ת.ז. בתוקף.
בכלל זה שירותים במשרדים הממשלתיים השונים. ויזות וכו'.
ונכון מי שצריך את הדברים האלו ישרוף חצי יום בשביל להוציא ת.ז. חדשה.
ומי שלא צריך שלא יעשה את זה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מטריד אותי כבר 9 שנים... עוד שנה הולכת לפוג לי התוקף של התעודת זהות הישנה שלי (זה בלי הטביעת אצבע וכו'...)
מה יקרה לי אז? אני כבר לא יהיה אזרח? אני יהיה פטור ממיסים?... אני אוכל להוציא ויזת תייר? מה? מה יקרה פה?

מה ההשלכות של הדבר הזה? וכמה באמת זה נאכף ו/או משפיע על אנשים להזמין תור ולשרוף על זה חצי יום בשביל לזכות בתעודה הביומטרית הנכספת (למדינה...)
כל התעודות שנופקו לפני 26.8.2012 התוקף הוארך עד 25/08/2024

סמליל

משתמש מקצוען
באמת לא ברור למה צריך לחדש,
הרי מס הזהות לא משתנה.

בכל אופן, הת.ז שלי היא מ 2010
ולא כתוב עליה מתי זה פג

(לכאורה כתוב באתר של רשות האוכלוסין שצריך להנפיק כל 12 שנים
אבל כרגע אני לא רואה בעיה להשתמש בה ב"ה)

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תעודת הזהות שלי הנוכחית הונפקה לפני 40 שנה. לא עשו לי בעיות בשום מקום, אפילו לא בקלפי בכל מערכות הבחירות (כולל האחרונות). איפה זה יכול להתקיל?

מבט אובייקטיבי

משתמש צעיר
אגב אם יש רישיון זה משמש במקום ת.ז.
ואין צורך בת.ז. ושמחוקקי בהחוק הטיפשי של תוקף לת.ז. ילכו לחפש

ראובן שפירא

משתמש פעיל
ממש לא
בינתיים לא שמעתי על אף אחד שאמרו לו "הי, התעודת זהות שלך לא בתוקף לא תקבל שירות"
לי אמרו.
בבנק.

ואגב - לא צריך לבזבז על זה חצי יום, הולכים למשרד הפנים בירושלים להרשמה ידנית במקום, ונרשמים מיד למחר על הבוקר, סיפור של פעמיים עשר דק' ואתם אחרי.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תעודת הזהות שלי הנוכחית הונפקה לפני 40 שנה. לא עשו לי בעיות בשום מקום, אפילו לא בקלפי בכל מערכות הבחירות (כולל האחרונות). איפה זה יכול להתקיל?
כי אז לא היה תאריך תפוגה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

בלת''ק
סיפור שקרה אצלנו לאחרונה.
מישהו שחשב שזה שום דבר ונסע כמה שעות טובות כדי לסדר עניין דחוף בבנק וחזר כלעומת שבא כיוון שהת.ז הייתה לא בתוקף.
ולא עזר שום דבר אלא רק לקבוע תור חדש ולדאוג לתעודה ביומטרית חדשה בתוקף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה