עריכת שיחות תורניות לספר - 25 לשעה?

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י GRN;585827:
אוקי. עכשיו הבנתי את כוונתך, ואני גם מסכימה איתך.

ו... כמובן שהתכוונתי ל300 - 400 מילים, וכך באמת תמחרתי (300).

החכמת אותי. תודה.

אז את גם מרוויחה על עמוד אחד למעלה מ-200 ש"ח. אז מה נתקפת חרדה בנוגע אלי?
:)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדיאל;585839:
אז את גם מרוויחה על עמוד אחד למעלה מ-200 ש"ח. אז מה נתקפת חרדה בנוגע אלי?
:)
כי זה היה דחוף, ועמוד אחד בלבד.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שי דרומי;586130:
אני מתפלא על התמחור לפי מילה. לי ידוע בעיקר על תמחור לפי תווים.
התוצאה הראשונה על "עריכה לשונית תמחור"

תעריפי עריכה לשונית והגהה

כל התעריפים הינם לעמוד מודפס של 250 מילים.
עבודות עריכה והגהה יכולות להעשות בכמה רמות:
הגהה פשוטה (תיקונים קלים של שגיאות כתיב, דפוס, ודקדוק) - 20 ₪ ל250 מילים
הגהה ועריכה לשונית (תיקונים של שגיאות כתיב, דפוס, ודקדוק, שדרוג אוצר מילים, עריכת משפטים) – 25 ₪ ל250 מילים
עריכת עומק (תיקונים של שגיאות כתיב, דפוס, ודקדוק, שיפור / שדרוג אוצר המילים, בנייה מחדש של מבנה המשפטים והתוכן, והצעות להבהרות בתוכן) – 30 ₪ ל250 מילים.
לקבלת הצעת מחיר ספציפית ללא תשלום והתחייבות, אנא צרו איתנו קשר.
מחירים אלו אינם כוללים 15.5% מע"מ.
לצפייה בתעריפי עריכה מומלצים של אגודת המתרגמים בישראל, אנא הקליקו כאן.
שימו לב: הצפייה בקובץ התעריפים דורשת התקנת Adobe Acrobat Reade

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מי;585111:
נמוך ביותר, ולא מתקבל על הדעת!!!
שכר מינימום בענף הזה זה 45, וקצת יותר וותיקים מקבלים 60, 80, וגם למעלה מ- 100 ש"ח לשעה.
אני בעבר ניהלתי מחלקה חשובה באחד ההו"ל הידועות בציבור החרדי. המחיר התחיל בין 8 דולר לשעה עד ל15 דולר לשעה. (דולר לפי 4). וגם אלו שעבדו תחתי בקבלנות מבנה התשלום תאם פחות או יותר ל10 דולר.
בנוגע לבלאי בשעות העבודה (אכילה שתיה שירותים פטפוטים וכו'), גם בזמנו כל העובדים (כ-25 במספר) עבדו מביתם, וההוראה היתה לעצור את השעון כל קימה קלה וגדולה.:mad:
כיום אני מעסיק בעצמי עובדות, גם מהבית, ואני מורה להן בפירוש שכל מה שהיו עושים במשרד הן יכולות לעשות בבית, ואין צורך בשום עצירת שעון כל הפסקה קלה.:)

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י שי דרומי;586130:
אני מתפלא על התמחור לפי מילה. לי ידוע בעיקר על תמחור לפי תווים.
נכון מאד, פשוט עשיתי חשבון ממוצע של 250 מילים לפי תוים.

שריתק

משתמש חדש
פעם, מזמן מזמן, לפני 11 שנים, גביתי סכומים כאלה. כשרק התחלתי לעבוד. זה נשמע מאוד מאוד זול.
אם גובים לפי שעה, לא פחות מ-60 ש"ח לשעה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י שריתק;592649:
פעם, מזמן מזמן, לפני 11 שנים, גביתי סכומים כאלה. כשרק התחלתי לעבוד. זה נשמע מאוד מאוד זול.
אלו סכומים נשמעים לך זולים, הסכומים שאני כתבתי או של המחירון?

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י שריתק;592649:

יש לציין שגם אני די מתחילה (חלק גדול מהעבודות שעשיתי עד עכשיו היו עריכת עבודות לסטודנטים וכדומה), ושלא למדתי את התחום במסגרת מסודרת.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
גם למתחילה נטולת הכשרה בתחום העריכה (ובסוד אגלה לך שרוב העורכות הנחשבות נטולות תואר אקדמי ו/או הכשרה מיוחדת) עשרים וחמישה שקלים לשעת עבודה הם סכום נמוך מדי ובלתי רווחי בעליל.

עבודת העריכה אינה טכנית גרידא, המדובר בעבודה מאמצת הדורשת ריכוז רב. אין זה הוגן לתמחרה בשכר הקרוב לשכר מינימום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה