עזרה עריכת אירוע משפחתי פדיון הבן

אושרart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את הכיתוב אנחנו הוספנו.
הכיסוי מגיע קומפלט עם קערת הכסף והכרית.

sh.hadas

משתמש צעיר
אין על האירוע הזה בעולם.
היה לי לפני 3 חודשים.
השקעתי כהוגן מיד אחרי הלידה.
יש כמה דברים
1) עשינו בצהריים ערב וביקשנו לא להביא ילדים, מי שלא יכל הביא ... וזה היה מאוד חכם כי ככה כולם היום בטקס ושמעו והתרגשו.
2) להביא צ-ל-ם-!-!-! אפילו מתחיל, אני לא הבאתי ומיניתי מישהו שיצלם ולא הייתי מספיק מרוצה.
3) להכין כמויות של שום וסוכר, אנחנו הכנו 300 יח' !!! נשאר לנו ממש קצת...., חמותי אמרה לי שיש הרבה שאמרו לה שלא יכולים להגיע אבל הם רוצים שהיא תביא להם...
4) האמא של התינוק לנוח באותו יום ולהנות מהטקס, זה מאוד יפה מה שאומרים שם...
ממליצה לעשות כמו סדר ברית מילה ככה לפדיון הבן, יכולה לשלוח לך את הנוסח שאנחנו עשינו.(אשכנזים..)
5) מזכרת לילדים עשינו שקיות טול קטנות עם 5 מטבעות שוקולד , היה מיוחד.
6) 5 סלעים הכהן הביא לנו כמה ימים לפני , הוא קנה את זה מהבד"ץ , חושבת עולה 800 שח בערך.
7) קערת כסף, מכירה מישהו שיש לו גמח בירושלים.
אשלח לך בשמחה את העיצוב שעשינו וכל התמונות שיש לי רק כתבי לי מייל כי אין לי פרימיום...

והרבה מזל טוב זה אירוע מיוחד ומרגש מאוד.
איך אני יכולה לקבל גם?
תודה רבה!

אני...

משתמש צעיר
דחוף, איפה אפשר להשיג סיכות ביטחון בצבע זהב לפדיון בבני ברק?

יהושע ג

משתמש רשום
בשעה טובה יש לנו פדיון פעם ראשונה במשפחה(אני בת כהן ובמשפחה המורחבת בת לוי וכו')
לבן שלי נולד בן,ואני צריכה לערוך את האירוע .
אני צריכה את עזרתכם באופן דחוף כי הפדיון בשבוע הבא בעזי"ת ויש דברים שהם חשובים ואני לא יודעת איך להשיגם.
  1. קערת כסף-מהיכן ?
  2. מטבעות כסף-כנ"ל
  3. קוביות סוכר-היכן ניתן לקנות וכמה מקובל לשים בשקית?
  4. שקיות אוגנזה קטנות-היכן הכי זול
  5. יש איזה כיתוב שמוסיפים?
  6. מה עוד?תודה מראש לעוזרים/ות
  7. הצבעים בעריכת השולחן הם:מנטה ואפור כהה.אשמח לשמוע על תוספת מעניינת, לא יקרה וגם לא רועשת.קצת לאווירה.מרכז שולחן או משהו בסגנון.
תודה מראש ובשמחות בשמחה אצל כולם.
מזל טוב
אם אתם בירושלים יש ברחוב הישיבה ליד מרכז האלקטרוניקה חנות חד פעמי שמה הכי זול לקנות שקיות אוגנזה
וממול יש מכולת אקספרס מרקט שמוכר קוביות סוכר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה