דרוש מידע ערבית מדוברת

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בכללי ממליצה על דואולינגו רק לבסיס ולא יותר, כגון בערבית ללמוד שם קריאה, וכתיבה, כי הלימוד שם לא ממש נכון
אני ממש לא מסכימה!
אין ספק כמו שכבר אמרתי שכדי שהשפה תהיה מבוססת ומקצועית צריך ללמוד גם מאתרים שיותר מקפידים על מבנה סכמטי של כללי הדקדוק ( בעברית - מדרסה לדוגמא ).
אבל דואולינגו מקדם בצורה יוצאת מן הכלל, הודות לו, אני דוברת ספרדית ברמה גבוהה מאוד ב"ה, אני מסוגלת לקרוא, לדבר ולהבין ולא משנה אם הניב הוא מקסיקני, ספרדי, ארגנטינאי וכן הלאה.
אני יכולה לצפות בתכנים בספרדית כמו פודקאסטים ותכנים מכל מיני תחומי ידע בלי תרגום בכלל, לולי דואולינגו זה לא היה קורה.
אני מסכימה שחלק מהקורסים טעונים שיפור אבל כל מקרה לגופו.
אגב, לכל הלומדים בקורס של האנגלית המתקדמת, זה לא המקום שישפר את השפה שלכם את אתם מחפשים להגיע לרמה גבוהה, הקורס מיועד לרמה בינונית.
כשנכנסתי לקורס עברתי לכל סוף section ונבחנתי כדי לעבור רמה, גם ברמה האחרונה השאלות לא היו תואמות לאנגלית מתקדמת כמו שהם מתיימרים לעשות.

אין שום יאוש

משתמש צעיר
אגב, זה ממש משמח לראות שכל כך הרבה אנשים מתחברים לנושא.
אולי אפשר לפתוח קהילה של לומדי שפות?
זה יכול להיות ממש נחמד!
אני לומדת ערבית וצרפתית ובהחלט הייתי שמחה לפרטנרים ולמקום שאפשר לשאול שם שאלות על השפה

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה יכול להיות ממש נחמד!
אני לומדת ערבית וצרפתית ובהחלט הייתי שמחה לפרטנרים ולמקום שאפשר לשאול שם שאלות על השפה
אני גם חושבת.
פורום כזה, מעב לשאלות על השפה יכול לתת הרבה דרבון ומוטיבציה.
יחד זה הרבה יותר כיף מלבד!
את יודעת אולי איך פותחים קהילה?

זיתים

משתמש צעיר
אני ממש לא מסכימה!
אין ספק כמו שכבר אמרתי שכדי שהשפה תהיה מבוססת ומקצועית צריך ללמוד גם מאתרים שיותר מקפידים על מבנה סכמטי של כללי הדקדוק ( בעברית - מדרסה לדוגמא ).
אבל דואולינגו מקדם בצורה יוצאת מן הכלל, הודות לו, אני דוברת ספרדית ברמה גבוהה מאוד ב"ה, אני מסוגלת לקרוא, לדבר ולהבין ולא משנה אם הניב הוא מקסיקני, ספרדי, ארגנטינאי וכן הלאה.
אני יכולה לצפות בתכנים בספרדית כמו פודקאסטים ותכנים מכל מיני תחומי ידע בלי תרגום בכלל, לולי דואולינגו זה לא היה קורה.
אגב, לכל הלומדים בקורס של האנגלית המתקדמת, זה לא המקום שישפר את השפה שלכם את אתם מחפשים להגיע לרמה גבוהה, הקורס מיועד לרמה בינונית.
כשנכנסתי לקורס עברתי לכל סוף section ונבחנתי כדי לעבור רמה, גם ברמה האחרונה השאלות לא היו תואמות לאנגלית מתקדמת כמו שהם מתיימרים לעשות.
אני אוהבת מאוד ללמוד שפות, מעבר לעניין בטוחה שזה מפתח מאוד את השכל ורמת החשיבה.
מעניין אותי אם יצא לך לדבר עם סביבה שבאמת דוברת ספרדית וכך קדמת, או שהלימוד הוא רובו ככולו מדואלינגו?

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אוהבת מאוד ללמוד שפות, מעבר לעניין בטוחה שזה מפתח מאוד את השכל ורמת החשיבה.
מעניין אותי אם יצא לך לדבר עם סביבה שבאמת דוברת ספרדית וכך קדמת, או שהלימוד הוא רובו ככולו מדואלינגו?
יצא לי לדבר עם כמה וכמה דוברי ספרדית.
בהתחלה כששוחחתי איתם, זה הרגיש לי כאילו אני מדברת שפה אחרת, כאילו אני מדקלמת את הספרדית היבשה כשבשטח השפה נראית אחרת לגמרי.
התברר שממש לא!
שוחחתי בנוחות, בהנאה כאילו אני מדברת עם חברה בעברית, כל הדוברים איתם דיברתי אמרו שזה לא נשמע שזה שפה זרה.
דבר שחשוב לי להדגיש זה לעבוד על המבטא של השפה! בהתחלה זה מביך ולא נעים אבל זה הופך את השפה לאמינה והרבה יותר כיפית!
זה לא היה קורה בלי הרים של סייעתא דשמייא ולהבדיל, בלי דואולינגו, השיחה עם דוברי הספרדית לא שיפרה לי את השפה, אלא נתנה לי את הידיעה שאני באמת דוברת.

דה וינצ'ית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
במהלך לימוד הערבית, אני ממש מתקשה לבטא את הר' המתגלגלת:rolleyes:
ניסיתי להתאמן מלא, ולא הצלחתי... יש למישהו רעיון/טיפ איך לעשות זאת?
זו אות ממש חשובה- גם בספרדית, רוסית ועוד, וממש חשוב לי לדעת לבטא אותה נכון
אשמח אם יש עצה כלשהי

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני ממש לא מסכימה!
היי דיברתי על השפה הערבית באופן ספציפי, כי כאחת שלמדה את השפה ויודעת ברמה גבוהה מאד, אני יכולה לומר שהאתר לא מלמד את השפה הערבית באופן הנכון ביותר...
ספרדית-אין לי מושג
צרפתית אותה בעיה אבל הרבה הרבה פחות

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה.
בינתיים זה מקדם אותי ואני ממש בהתחלה כנראה שהאנגלית שלי לגמרי בסיסית...
כמובן תמיד אפשר להסיר קורס.

• תודה
Reactions: RU1

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
במהלך לימוד הערבית, אני ממש מתקשה לבטא את הר' המתגלגלת:rolleyes:
ניסיתי להתאמן מלא, ולא הצלחתי... יש למישהו רעיון/טיפ איך לעשות זאת?
זו אות ממש חשובה- גם בספרדית, רוסית ועוד, וממש חשוב לי לדעת לבטא אותה נכון
אשמח אם יש עצה כלשהי
שאלה טובה! בתור לומדת ספרדית ורוסית שנים ניסיתי לעשות אותה וממש לאחרונה שמעתי ממישהי (רוסיה) את נוסחת הקסם :)

מניחים את הלשון למעלה (כמו באות ל) ועושים את האות ר' של עברית בו זמנית.

דה וינצ'ית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה הכוונה ב-
לא מלמד את השפה הערבית באופן הנכון ביותר.
הערבית בדואלינגו היא הערבית הספרותית? כלומר اللغة العربية الفصحى- לוע'ה אלערביה אלפוצ'חה?
כי אם כן, הערבית היא נכונה אך לא שימושית בדיבור יומיומי, אלא יותר בעיתונים, חדשות וכו

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תקשיבו האשכול הזה בהחלט עושה חשק לפורום ללומדי שפות (פתאום רואים כמה זה עוזר להתייעץ ולשתף בדברים שקשורים לזה)

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יצא לי לדבר עם כמה וכמה דוברי ספרדית.
דוברי ספרדית כמו הספרדית שנלמדת בדאולינגו (ספרד כמדומני)?
שואלת בתור אחת שרוצה לדבר ספרדית ארגנטינאית (castellano) אבל אין קורסים לזה בשום מקום אז מסתפקת במה שיש...

way Design AI

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שלום לכולם אני חדש בפרוג (ממש תבינו לפי השאלה :)
איך אני פותח אשכול?

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דוברי ספרדית כמו הספרדית שנלמדת בדאולינגו (ספרד כמדומני)?
שואלת בתור אחת שרוצה לדבר ספרדית ארגנטינאית (castellano) אבל אין קורסים לזה בשום מקום אז מסתפקת במה שיש...
גם ספרדים, אבל דווקא יותר דרום אמריקאים כמו ארגנטינה, קולומביה וכו'.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום לכולם אני חדש בפרוג (ממש תבינו לפי השאלה :)
איך אני פותח אשכול?
תפתח את הפורום שבו אתה רוצה לפתוח אשכול (מידע חיוני/עזרה הדדית וכדו') ואז יש לך למעלה
1722537870882.png

כאשר אתה מכניס את הכותרת זה פותח לך מקום גם לכתוב את ההודעה עצמה וללחוץ על פרסום אשכול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה