שיניים עקרת שיני ביני כלואות, עברתם?

האם הכאבים המתוארים כאן, אופייני לעקירת שינה בינה כלואה? או לא?

• סה"כ מצביעים
    79
  • הסקר נסגר .

star adr

משתמש חדש
כן יש עקירת שן כזאת מנסיון אצל דר הופמן בגבעתיים בלייזר הרדמה מקומית לא מרגישים כלום השן יוצאת ברגע כמה דק ואחכ התאוששות כמו אחרי טיפול שורש או עקירה רגילה . ממש בקלות .

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
דווקא היה נראלי שהרב די הזדהו פחות או יותר
חוץ מהסקר כמובן
1717674772403.png
אבל יש כאן כאלה שהזדהו כאן יותר אבל עדיין, רובם לא. להלן הציטוטים-
יכול להיות שיש רמות...
קצת מוגזם..
אבל התיאור מעט מוגזם.
נראה לי פחות מהמתואר פה.
עוד תיאור מה'ניתוח' הכואב-
מיד עם תחילת הטיפול התחלתי לרטוט מהכאבים כל הגוף מעל 20 ד' עם תנועות לא רצוניות (זה לא משהו רגשי, אני הכרתי תופעה כזאת, מסיטואציה אחרת)
בנוסף 2 הרופאים שהיו בחדר בדקו אותי כמה פעמים כדי לבדוק אם אני בהכרה (הם היו בטוחים שאבדתי את ההכרה)

בת שבע ו

משתמש רשום
עשיתי את זה גם, ובעלי גם אצל אותו רופא, וכל אחד הגיב אחרת- זה מאד תלוי במקרה של השן, אצלי הצליחו להוציא את השן הכלואה (וכן היו לי תפרים) בלי לחתוך לעומת בעלי שהיו צריכים לחתוך לו לפני העקירה.
אצלי אחרי יום כבר שכחתי מהעקירה לעומת בעלי שבמשך 3 ימים היה לו סיוטטט, הוא לא הצליח לאכול כלום ולא לפתוח את הפה.
המסקנה- כל מקרה לגופו, אי אפשר לדעת לפני איך יעבור.
בריאות והצלחה לכולם!!

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עשיתי את זה גם, ובעלי גם אצל אותו רופא, וכל אחד הגיב אחרת- זה מאד תלוי במקרה של השן, אצלי הצליחו להוציא את השן הכלואה בלי לחתוך לעומת בעלי שהיו צריכים לחתוך לו,
אצלי אחרי יום כבר שכחתי מהעקירה לעומת בעלי שבמשך 3 ימים היה לו סיוטטט, הוא לא הצליח לאכול כלום ולא לפתוח את הפה.
המסקנה- כל מקרה לגופו, אי אפשר לדעת לפני איך יעבור.
בריאות והצלחה לכולם!!
אני מדבר על כאבים במהלך הטיפול עצמו! ולא מה שאחרי.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
האם מישהו מכיר אחד שבמהלך הטיפול עצמו, (לא לפני ולא אחרי!) חש כאבים- המתוארים לעיל????
שגרמו לאלה שנמצאים מחוץ למרפאה להבין שמתבצע בפנים ניתוח בלי הרדמה?
שגורם לרטט לא רציני למשך יותר מרבע שעה בכל הגוף?
איבוד הכרה?
ולפני הטיפול- לקיחת 5 מנות הרדמה עם המתנה בת 40 דקות! כדי שההשפעה תהיה בצורה מרבית (במרפאת שיניים ולא בבית חולים)
וזה הרבה מעבר, לכאבים שנגרמו לי כתוצאה מ-אבן בכליה, שברים, ותיקון שבר עם ניתוח, ציפורן חודרנית.

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יואוו הפחדתם כהוגן :eek:
גם ככה סחבתי זה כמה שנים
ועכשיו הכאבים התעוררו לחיים ותכננתי לסיים עם זה סופית...

כל התיאורים פה זה על שיניים כולואות ממש או גם חצי כלואות?
(מדברת על שיניים שגדלו ב90 מעלות חלקם כלואות וחלקם בחוץ)

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יואוו הפחדתם כהוגן :eek:
גם ככה סחבתי זה כמה שנים
ועכשיו הכאבים התעוררו לחיים ותכננתי לסיים עם זה סופית...

כל התיאורים פה זה על שיניים כולואות ממש או גם חצי כלואות?
(מדברת על שיניים שגדלו ב90 מעלות חלקם כלואות וחלקם בחוץ)
זה מה שאני שואל אתכם, כי מעיון פה בפרוג, ובסקר שפתחתי לעיל, ובשאר התגובות זה לא נשמע שזה ככה אצל כולם, אצלי היה צורך בניתוח בתוך העצב, זה ממש לא כך אצל כל אחד!
אם אצלכם זה כך אולי תבדקו אפשרות לייזר, או לעשות אותו בביה"ח עם הרדמה מלאה (הרבה יותר קל, מניסיון) אצלי הרופאים התנצלו שהם לא יכולים לבצע הרדמה מלאה רק בביה"ח, וזה ממש לא קשור כמה מעלות השן עקום אצלי בצילומים זה היה נראה ממש ישר! לכן עצם זה שהשן גודלת ב90מעלות זה לא אומר שיכאב לכם!
1717711551175.png

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
זה מה שאני שואל אתכם, כי מעיון פה בפרוג, ובסקר שפתחתי לעיל, ובשאר התגובות זה לא נשמע שזה ככה אצל כולם, אצלי היה צורך בניתוח בתוך העצב, זה ממש לא כך אצל כל אחד!
אם אצלכם זה כך אולי תבדקו אפשרות לייזר, או לעשות אותו בביה"ח עם הרדמה מלאה (הרבה יותר קל, מניסיון) אצלי הרופאים התנצלו שהם לא יכולים לבצע הרדמה מלאה רק בביה"ח, וזה ממש לא קשור כמה מעלות השן עקום אצלי בצילומים זה היה נראה ממש ישר! לכן עצם זה שהשן גודלת ב90מעלות זה לא אומר שיכאב לכם!
תודה
העלת הנושא בהחלט תעזור לי להחליט לאן ללכת
ולברר לפני באופן ברור את אופן הטיפול והכאב במהלך/אחרי

מישהו ניסה עם ליזר?
נשמע שזה הרבה יותר פשוט
אשמח לשמוע

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
תודה
העלת הנושא בהחלט תעזור לי להחליט לאן ללכת
ולברר לפני באופן ברור את אופן הטיפול והכאב במהלך/אחרי

מישהו ניסה עם ליזר?
נשמע שזה הרבה יותר פשוט
אשמח לשמוע
תודה! תביאו כאן מניסיונכם על לייזר האם במקרה שלי הייתי חוסך את הכאב?
הכל משמיים וכפרת עוונות. אבל רצוני לעזור לאחרים!
תבררו אצל הרופא טוב, לגבי מעורבות 'עצב' ופעולת חילוץ השן, והאם אפשר בכלל לתת לשן להמשיך לגדול ללא עקירה! תעתיקו את הצילום שהעליתי לעיל, ותשוו בחדר הרופא

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וזה הרבה מעבר, לכאבים שנגרמו לי כתוצאה מ-אבן בכליה, שברים, ותיקון שבר עם ניתוח, ציפורן חודרנית.
לא לגמרי קשור, אבל כמו שאמרו לך שהכאב שונה אצל אנשים שונים ותלוי בשן
כן גם ציפורן חודרנית, שבר עם ניתוח, ואבנים בכליה זה דברים שיכולים לכאוב סביר ויכולים להכאיב למות...
מי שאני מכירה שעשה עקירה של ארבע שיני בינה יחד
שבוע לא יכל לפתוח את הפה, ולדבריו גם בקושי לנשום...

צר לי על כפרת העוונות שעברתם, נשמע מזעזע

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
למה לא עשו את זה בהרדמה כללית?
כי זה היה במרפאה בלי אמצעיים להרדמה כללית, (עשיתי את בדיקות הסיטי ופענוח השיניים ממש צמוד לטיפול ויכול להיות שאם היו שמים לב לזה יום קודם אולי היו מפנים לטיפול בביה"ח)
וכפי שאני מבין כאן מהתגובות זה כנראה נדיר שיש כאלה כאבים אולי הם לא ידעו שזה יהיה כך?

החסידים

משתמש פעיל
מצטרפת - ממליצה על דר נועם ברוק - לאחר שבסירוקה הפחידו עם בעיות עם העצב וכדו '
עשה את זה בכמה שניות כמעט בלי כאבים.
גם אני צריכה לעבור עקירת שן בינה כלואה צמוד לעצב
אשמח לפרטים על ד"ר נועם ברוק, איפה הוא מקבל? יש לו הסדר עם הקופה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה