מידע שימושי עצרת על גזירת המעונות - היום!!!

מצב
הנושא נעול.
D

Deleted 66182

אורח
D

Deleted 66182

אורח
הן כלכליות
זהו שהן לא. זה רק הביטוי.
ואולי גם תוצאה של הישיבה שלו על השיבר,
מה רציתם שיחרים גמרות? שישרוף חו ספרים?
אז הוא פועל בשיטה הכלכלית אבל זה לא המוקד.
זו גזירה מאד "נאורה" ו"שוויונית"

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
אני מחזקת את דבריך ואומרת יותר מזה שלפני הבחירות שאמרו כל קול קבוע אז אנשים האשימו את הח"כים החרדים בזה שהם לא עושים כלום ולכן אנשים לא הצביעו ולא קלטו את משמעות המילה....
עכשיו הם גם מאשימים אותם שבגללם כל הסיפור והם לא עושים כלום.....
אולי הגיע הזמן לשאול אותם איפה אתם הייתים בבחירות??למה לא נתתם את הקול שלכם ולא הצבעתם לחרדים??
אולי אתם אשמים במצב?!!!
מקווה שעד לבחירות הבאות אנשים יקלטו את המצב ובמקום להאשים את הח"כים החרדים שלא עושים שום דבר יבינו שבכל מחיר עדיף אותם על פני ליברמן........
למרות שבתוך תוכם הח"כים החרדים פעלו מעבר למה שהם היו צריכים לעשות.....
(זה כמו לדרוך בשביל קוצים שלאט לאט מפלסים את הדרך ובסוף מגיעים)
תתפלאי יש אנשים שהכי חשוב להם לנסוע בראש השנה לאומן או לירושלים בסוכות לאדמו"ר שלהם,
מאשר גזירה של 1000 ש"ח לכאן או לכאן, וזה מה שהם ציפו וביקשו מח"הכ החרדים,
מאחר והח"כ לא פעלו בנושאים הללו (או פעלו לכיוון ההפוך) הם כלל לא מרגישים אשמים,
ולא נראה לי שיש להם בכלל מחשבה כל שהוא גם בעתיד בנושא הצבעה.

גליתא

משתמש פעיל
תחבורה בשבת. פנדקאות לוכו'. פירוק הרבנות. רבני צהר לרבנות. גיור רפורמי. כל זה כבר התחיל - ככה שיש כבר המון סיבות לצאת למחאה.
אבל עיקר העניין זה לעשות עצרת גדולה בשבילנו וגם להראות לציבור עוד לפני שיתחילו לעשות גזירות - זה שיש פה ציבור מאוגד וגאה שיעמוד בפרץ של כל דבר.
ומילה אחת של ר' חיים ויש מליון ויותר אנשים ברחוב בין לילה

אביודה

משתמש מקצוען
תתפלאי יש אנשים שהכי חשוב להם לנסוע בראש השנה לאומן או לירושלים בסוכות לאדמו"ר שלהם,
אל תהיה בטוח בכלל שיהיה אומן השנה או סוכות אצל הרבה. הם מחכים לחגים לסגור אותנו בבית

פ.נ

משתמש מקצוען
תחבורה בשבת. פנדקאות לוכו'. פירוק הרבנות. רבני צהר לרבנות. גיור רפורמי. כל זה כבר התחיל - ככה שיש כבר המון סיבות לצאת למחאה.
אבל עיקר העניין זה לעשות עצרת גדולה בשבילנו וגם להראות לציבור עוד לפני שיתחילו לעשות גזירות - זה שיש פה ציבור מאוגד וגאה שיעמוד בפרץ של כל דבר.
צריך לעשות עצרת תפילה סתם כך בכללי גם על האסונות שפקדו אותנו ביפרט בשנה האחרונה....

פ.נ

משתמש מקצוען
אין לי בעייה
אבל אחר כך שלא יפנו לח"כים החרדים בנושא ולא יאשימו אותם שלא פעלו וכו....
בדיוק מכאן מתחילה הבעייה....

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
השבוע זה מתחיל בעצרת בפתח תקוה על משהו יותר חשוב מכסף - חילולי שבת

קבצים מצורפים

• הפגנה.jpg
    הפגנה.jpg
    KB 23.3 · צפיות: 127

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
אל תהיה בטוח בכלל שיהיה אומן השנה או סוכות אצל הרבה. הם מחכים לחגים לסגור אותנו בבית
לא ילך להם מסיבה פשוטה.
כשהחרדים היו בקואליציה הם הסכימו והיו חלק ממקבלי ההחלטות הללו,
הפעם לא תהיה כלל שיתוף פעולה, בגלל שהחרדים לא חלק ממקבלי ההחלטות,
ואין להם שום התחייבות - כך שאין לזה בכלל סיכוי.

אביודה

משתמש מקצוען

זה מאוד מחזק הסרטון של הרב זמיר כהן שליט"א

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
היו אז הפגנות ענקיות בכל רחבי הארץ,
הוציאו את הילדים מהמוסדות להפגין
היה בכיכר השבת מטעם אגו"י.
מאיר פרוש היה היוזם והמבצע. לא היתה הוראה כזו מטעם כל גדו"י מכל המגזרים (ולא יודעת אם האדמו"רים כן הורו כך, או שזו היתה גחמה של פרוש על דעת עצמו)

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מאיר פרוש היה היוזם והמבצע. לא היתה הוראה כזו מטעם כל גדו"י מכל המגזרים (ולא יודעת אם האדמו"רים כן הורו כך, או שזו היתה גחמה של פרוש על דעת עצמו)
גם בבני ברק היתה עצרת תפילה מכובדת מאד

אליש

משתמש מקצוען
אין לי מושג מי הורה להפגין,
אבל היו בכל רחבי הארץ, הפגנות ענקיות
ולא כפי שכתבת שאף אחד לא העלה על דעתו להפגין.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אמנם מליון חרדים, אבל מגזרת המעונות יפגעו 18000 בתי אב. זה הכל.
ומקריאה פה בפרוג, חלק מהמליון חרדים מתיחסים מאד בשויון נפש לגזרה. שישמרו האברכים, שישלחו לגנים פרטיים ואפילו תגובות כמו שיצאו לעבוד נצפו פה.
לכן אל תצפי להתגייסות המונית כמו לדברים שנוגעים בצפור הנפש של כל הצבור החרדי.
יש צדק בדברייך. גם אני שמתי לב (בכאב) לאווירה הנושבת.
אבל שואלת את עצמי אם קיימת עוד ציפור נפש שפוגעת בכלל מליון הנפשות שחוסות תחת הגדרת "הציבור החרדי".

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גם בבני ברק היתה עצרת תפילה מכובדת מאד
מעניין.
כבני ברקית (בזמנו) לא זוכרת כזה דבר.
היא כללה גם מבוגרים, או רק ילדים?
אין לי מושג מי הורה להפגין,
אבל היו בכל רחבי הארץ, הפגנות ענקיות
ולא כפי שכתבת שאף אחד לא העלה על דעתו להפגין.
לא כתבתי שאף אחד לא העלה על דעתו להפגין, ואין עניין להוציא דברים מהקשרם. (אשמח שתצטטי אותי באמירה כזו...)
אמרתי שלא כל גדו"י הורו לצאת להפגין, בניגוד להפגנה נגד הבג"ץ ועל גזירת הגיוס, שבהן הם גם השתתפו בפועל

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעניין.
כבני ברקית (בזמנו) לא זוכרת כזה דבר.
היא כללה גם מבוגרים, או רק ילדים?

לא כתבתי שאף אחד לא העלה על דעתו להפגין, ואין עניין להוציא דברים מהקשרם. (אשמח שתצטטי אותי באמירה כזו...)
אמרתי שלא כל גדו"י הורו לצאת להפגין, בניגוד להפגנה נגד הבג"ץ ועל גזירת הגיוס, שבהן הם גם השתתפו בפועל
אני זוכרת עצרת תפילה עם במה של רבנים מכובדת היה הרבה מבוגרים, זה היה ברחוב חזון איש פינת נחמיה פרדס ברמן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה