מידע שימושי עצרת על גזירת המעונות - היום!!!

מצב
הנושא נעול.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אולי הפעם הגיע הזמן לעשות עצרת המליון מול הגזרות של ליברמן(לאו דווקא על הכסף)
עצרת המליון עשו על דברים מהותיים שנוגעים בנשמת אפה של היהדות החרדית. לא על גזרות של מקל זה או אחר.
גזרה כלכלית, קשה ככל שתהיה - לא מצדיקה יציאה להפגנה (או עצרת) גם בתשס"ג, כשנתניהו קיצץ בקצבאות הילדים, וזו היתה מכה משמעותית לציבור החרדי - אף אחד לא חשב לצאת להפגין

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ליברמן רק מחכה שנצא להפגנות,
זה מה שהבייס שלו רוצה,
לצערי צריך לעבוד מולו בצורה מחוכמת
ולא בזעקות שבר
ליברמן רוצה בלגן וצעקות.
צריך לא להתייחס אליו כלל.
רק ככה הוא בעזר"ה יעלם.

גליתא

משתמש פעיל
עצרת המליון עשו על דברים מהותיים שנוגעים בנשמת אפה של היהדות החרדית. לא על גזרות של מקל זה או אחר.
גזרה כלכלית, קשה ככל שתהיה - לא מצדיקה יציאה להפגנה (או עצרת) גם בתשס"ג, כשנתניהו קיצץ בקצבאות הילדים, וזו היתה מכה משמעותית לציבור החרדי - אף אחד לא חשב לצאת להפגין
זאת בדיוק הבעיה. בגלל שהם יודעים שלא נצא לרחובות על זה הם יכולים להתעלל בנו כספית. ובגיוס שאנחנו כן מפגינים הם לא מעיזים לגעת - גם בממשלה כזאת.
הציבור שלנו גדל מספיק בשביל לדרוש היום יותר ממה שפעם דרשנו. לא יתכן שיקצצו את המינימום שבמינימום שמגיע לנו ויפילו את כל הבעיות של המדינה עלינו (קורונה, מלחמות, יוקר המחייה)

פ.נ

משתמש מקצוען
את חושבת שזה מתחיל בזה ומיסתיים בזה???
זה רק הנגיע הראשונית שלו בחרדים...אתם אפילו לא מדמיינים לאיפה הוא שואף......
אמרתי לצאת לעצרת בכללי לעצרת נגד ליברמן.....
עוד כמה זמן זה יבוא מעבר לגזירות כלכליות.......

גליתא

משתמש פעיל
ליברמן רוצה בלגן וצעקות.
צריך לא להתייחס אליו כלל.
רק ככה הוא בעזר"ה יעלם.
זה כבר ממזמן לא נכון. הציבור הישראלי הולך איתו ואנחנו לא משמיעים את קולנו.
אני מבינה את ההרגשה הגלותית של כולנו אבל עדיין... צריך לרומם את קולה של תורה ושל היהדות החרדית. הרבה אנשים פשוטים יכולים לקבל רגליים קרות ולצאת מהכולל כשהשיח כולו נגדם כל היום

אביודה

משתמש מקצוען
אני מבינה את ההרגשה הגלותית של כולנו אבל עדיין... צריך לרומם את קולה של תורה ושל היהדות החרדית. הרבה אנשים פשוטים יכולים לקבל רגליים קרות ולצאת מהכולל כשהשיח כולו נגדם כל היום
אני ממש מרגישה ככה. כאילו דורכים עלינו ואף אחד לא עונה.
אנחנו מליון חרדים פה. איך זה הגיוני? לפחות כלפי עצמינו שווה העצרת. להרגיש שאנחנו ביחד בזה

Prestigious

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחזקת את דבריך ואומרת יותר מזה שלפני הבחירות שאמרו כל קול קבוע אז אנשים האשימו את הח"כים החרדים בזה שהם לא עושים כלום ולכן אנשים לא הצביעו ולא קלטו את משמעות המילה....
עכשיו הם גם מאשימים אותם שבגללם כל הסיפור והם לא עושים כלום.....
אולי הגיע הזמן לשאול אותם איפה אתם הייתים בבחירות??למה לא נתתם את הקול שלכם ולא הצבעתם לחרדים??
אולי אתם אשמים במצב?!!!
מקווה שעד לבחירות הבאות אנשים יקלטו את המצב ובמקום להאשים את הח"כים החרדים שלא עושים שום דבר יבינו שבכל מחיר עדיף אותם על פני ליברמן........
למרות שבתוך תוכם הח"כים החרדים פעלו מעבר למה שהם היו צריכים לעשות.....
(זה כמו לדרוך בשביל קוצים שלאט לאט מפלסים את הדרך ובסוף מגיעים)
הבעיה הגדולה היא שהרבה ממי שלא הצביע למפלגות החרדיות ( בדגש על כאלו שכן מצביעים) לא נפגעים מהספור הזה עכשיו של המעונות וכנראה גם לא מהדתות שגם ככה הם לא מקבלים.
לא מכלילה אבל מהכרותי עם כאלו שהצביעו למפלגות אחרות, מדובר בבני זוג ששניהם עובדים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
את חושבת שזה מתחיל בזה ומיסתיים בזה???
זה רק הנגיע הראשונית שלו בחרדים...אתם אפילו לא מדמיינים לאיפה הוא שואף......
אמרתי לצאת לעצרת בכללי לעצרת נגד ליברמן.....
עוד כמה זמן זה יבוא מעבר לגזירות כלכליות.......
אני לא חושבת. אני לא פוסק.
בעיקרון, עד היום רבני הציבור החרדי הכריעו שיוצאים להפגנות רק על דברים אקוטיים שנוגעים להלכה.
מה יקרה מהיום? לא יודעת, אני לא נביא. מספרת מה היה עד היום. היהדות החרדית הפגינה על נשמת אפה. כסף לא נכלל בכך.
זאת בדיוק הבעיה. בגלל שהם יודעים שלא נצא לרחובות על זה הם יכולים להתעלל בנו כספית. ובגיוס שאנחנו כן מפגינים הם לא מעיזים לגעת - גם בממשלה כזאת.
הציבור שלנו גדל מספיק בשביל לדרוש היום יותר ממה שפעם דרשנו. לא יתכן שיקצצו את המינימום שבמינימום שמגיע לנו ויפילו את כל הבעיות של המדינה עלינו (קורונה, מלחמות, יוקר המחייה)
יפה. כי הגיוס זה דבר שהוא קו אדום, וכסף לא. אם נפגין על כל דבר, המשמעות תדעך. לכן עד כה שמרו את נשק ההפגנות למקרים שהם קריטיים לציבור החרדי.
שוב, כסף לא נכלל בכך.
מאמינה (סברא, לא ידיעה) שאם הוא היה מעביר את חוק נישואין אזרחיים - היתה נערכת הפגנה.
זה ההבדל.

תרצה613

משתמש מקצוען
הבעיה הגדולה היא שהרבה ממי שלא הצביע למפלגות החרדיות ( בדגש על כאלו שכן מצביעים) לא נפגעים מהספור הזה עכשיו של המעונות וכנראה גם לא מהדתות שגם ככה הם לא מקבלים.
לא מכלילה אבל מהכרותי עם כאלו שהצביעו למפלגות אחרות, מדובר בבני זוג ששניהם עובדים

הם לא נפגעים, אבל בטוחה שאכפת להם שפוגעים מאחיהם
חוצמיזה שאני מכירה כמה שהצביעו לסמוטריץ' ונפגעים מאוד מאוד מהסיפור הזה

קפוצון

משתמש מקצוען
הרבה אנשים פשוטים יכולים לקבל רגליים קרות ולצאת מהכולל כשהשיח כולו נגדם כל היום

לדעתי דווקא כשיש שיח של שנאה יש התלכדות חרדית ויש הגבהת החומות

יציאה למעל העבודה קוראת יותר כאשר הולכים בטובות -ע"ע האמנציפציה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מליון חרדים פה. איך זה הגיוני? לפחות כלפי עצמינו שווה העצרת. להרגיש שאנחנו ביחד בזה
אמנם מליון חרדים, אבל מגזרת המעונות יפגעו 18000 בתי אב. זה הכל.
ומקריאה פה בפרוג, חלק מהמליון חרדים מתיחסים מאד בשויון נפש לגזרה. שישמרו האברכים, שישלחו לגנים פרטיים ואפילו תגובות כמו שיצאו לעבוד נצפו פה.
לכן אל תצפי להתגייסות המונית כמו לדברים שנוגעים בצפור הנפש של כל הצבור החרדי.

D

Deleted 66182

אורח
ליברמן רק מחכה שנצא להפגנות,

זה מה שהבייס שלו רוצה,

לצערי צריך לעבוד מולו בצורה מחוכמת

ולא בזעקות שבר
נכון.
זו יכולה להיות עצרת תפילה
שהמוטו יהיה התחזקות ולא ניגוח חלילה.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש הרבה שלא הצביעו, שהם סמי פלג ירושלמי/אנטי ציונים,
ובהם זה גם פוגע חזק

r.e.d.

משתמש מקצוען
אמנם מליון חרדים, אבל מגזרת המעונות יפגעו 18000 בתי אב. זה הכל.
ומקריאה פה בפרוג, חלק מהמליון חרדים מתיחסים מאד בשויון נפש לגזרה. שישמרו האברכים, שישלחו לגנים פרטיים ואפילו תגובות כמו שיצאו לעבוד נצפו פה.
לכן אל תצפי להתגייסות המונית כמו לדברים שנוגעים בצפור הנפש של כל הצבור החרדי.

ואז יהיו רק 100 אנשים, והם יגידו על זה מדובר רק ב100 אנשים?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
הבעיה היא לפעמים אצלנו...
ישנו לפעמים כל מיני מילים שמסננים, על אברכי הכולל בתוכנו ...
האם אנחנו מספיק מעריכים את האברכים ?
(ולא, אני לא אברך).

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואז יהיו רק 100 אנשים, והם יגידו על זה מדובר רק ב100 אנשים?
אני לא מדברת איתך על מה יהיה אם.
אני מדברת איתך על מה שקורה עכשיו. זו המציאות ואתה צריך להתמודד.

D

Deleted 66182

אורח
יפגעו 18000 בתי אב. זה הכל.
אנשים לא מבינים שהיום זה המעון ומחר זה משהו שעלול להיות קשור אליהם חלילה
ה' שולח את התזכורות האלו לא רק ל18000 הנוכחיים
ולליברמן יש עוד הרבה רעיונות, סמכו עליו...
ומי שלא מבין את זה חבל ומזיק.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני לא חושבת. אני לא פוסק.
בעיקרון, עד היום רבני הציבור החרדי הכריעו שיוצאים להפגנות רק על דברים אקוטיים שנוגעים להלכה.
מה יקרה מהיום? לא יודעת, אני לא נביא. מספרת מה היה עד היום. היהדות החרדית הפגינה על נשמת אפה. כסף לא נכלל בכך.

יפה. כי הגיוס זה דבר שהוא קו אדום, וכסף לא. אם נפגין על כל דבר, המשמעות תדעך. לכן עד כה שמרו את נשק ההפגנות למקרים שהם קריטיים לציבור החרדי.
שוב, כסף לא נכלל בכך.
מאמינה (סברא, לא ידיעה) שאם הוא היה מעביר את חוק נישואין אזרחיים - היתה נערכת הפגנה.
זה ההבדל.
עוד הפעם לא הבנת.....
כוונתי הייתה להפגין נגד ליברמן האנטישימי והגזירות שלו(לא קשור ביכלל לכסף אלא נגד האנטישמיות שלו)
ונכון בדיוק בשביל זה יש לנו גדולי ישראל והם אילו שיגידו לנו מה לעשות....
בינתיים מה שכן יכול לעזור זה תפילות!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
עוד הפעם לא הבנת.....
כוונתי הייתה להפגין נגד ליברמן האנטישימי והגזירות שלו(לא קשור ביכלל לכסף אלא נגד האנטישמיות שלו)
ונכון בדיוק בשביל זה יש לנו גדולי ישראל והם אילו שיגידו לנו מה לעשות....
בינתיים מה שכן יכול לעזור זה תפילות!!
הבנתי מצוין. ועניתי בדיוק על זה.
כל עוד הגזרות שלו הן כלכליות - זה עדיין לא עילה להפגנה. שוב, לפי הקו שהיה עד כה (יתכן שיחליטו לשנות אותו)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה