מידע שימושי עצרת על גזירת המעונות - היום!!!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש לי רעיון כך שעולה לי בראש ורציתי לשתף אותכם לעשות הפגנה לדעתי בעיתי כי זה יעשה רק טוב לליברמן
אבל אני חושבת שאולי כדאי לתת לו מכה מכיון אחר וזה להכניס אותו למשבצת השייכת לו וזה נוכל!
בקיצור איך עושים את זה? הרעיון כזה תחרות המרפסת המקושתת הכי בכרזות לבקשת צדק משפטי על פרנסת ביתו.
כמו ליברמן תלמד אותנו איך עושים מיליונים מכלום? או כשנהיה עשרים כמו הבת שלך לא נהיה צריכים הנחה במעון וכו'
מה אתם אומרים?
ישי לפידות הוציא סרטון ציני כזה. יפה מאוד.
לאורכו הוא אומר שליברמן בס"ה רוצה לעזור לחרדים במקום שיעבדו קשה עם המעונות, יותר קל שישבו בבית ויגרפו מליונים לכיס בלי בעיה דרך חברות קש, כמו שהוא וחבורת הנוכלים שסביבו עושה כל הזמן.

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ישי לפידות הוציא סרטון ציני כזה. יפה מאוד.
לאורכו הוא אומר שליברמן בס"ה רוצה לעזור לחרדים במקום שיעבדו קשה עם המעונות, יותר קל שישבו בבית ויגרפו מליונים לכיס בלי בעיה דרך חברות קש, כמו שהוא וחבורת הנוכלים שסביבו עושה כל הזמן.
כןן
אחד המצחיקים האיש הזה....

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני חושבת שהרעיון שלי ממש נחמד רק צריך גבוי מהרבנים ואנשי כנסת גם תעסוקה לילדים לגזור להדביק לצבוע, אין לי ספק שגם התקשורת תצטרף לחגיגה, מחאת המרפסות!
האם יש כאן אדם בעל השפעה שיכול להריץ את זה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה