עצירת ביניים בקנדה

פוטוסוויט

משתמש חדש
שלום, אני טסה עם חברת התעופה אייר קנדה טיסת תל אביב-ניורק עם עצירת ביניים של שעתיים בקנדה.
אני פעם ראשונה טסה עם עצירה, ופעם ראשונה מגיעה לשדה תעופה בטורנטו. אשמח אם יש כאן אחד שכבר היה שם ועשה את המסלול הזה ויוכל להסביר מה אני עושה ברגע שאני יורדת מן המטוס הראשון עד שאני עולה למטוס השני, ואיך מתנהלת כל העצירה.
תודה!

אני-הוא-זה

משתמש רשום
בצ'ק אין תקבלו שני כרטיסים לשני הטיסות וכן המזוודות עוברות לבד כך שלא תצטרכו את דלפקי הצ'ק אין בטורונטו
בירידתכם מהמטוס תתקדמו אחרי השילוט TRANSFER ותוך זמן קצר תגיעו לגייט
(לפעמים יש צורך בנסיעה פנימית אך השילוט מאוד ברור)

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש דרך לדעת לפני הטיסה אם יש צורך בנסיעה פנימית או לא?
אפשר לבדוק אם מדובר על אותו טרמינל. אם לא - זה דורש נסיעה.
אפשר לברר עם מי שמכיר את שדה התעופה הספציפי.
ככל שמדובר על שדה גדול יותר, סבירות גבוהה יותר לנסיעה.

אבל אם את טסה לבד, אין סיבה להירתע מנסיעה בתוך השדה.
אנחנו טסים בד"כ עם הילדים, לכן זה כן משמעותי ואכפת לי, ואני מנסה לבדוק מראש שאין צורך באוטובוס או ברכבת בתוך השדה.

אני-הוא-זה

משתמש רשום
מבדיקה מהירה נראה שתנחתו בטרמינל 1 (המשמש את אייר קנדה) ותמריאו מטרמינל 1 מזרח( טרמינל קטן לטיסות קצרות) החיבור ביניהם הוא דרך רכבת אך כאמומבדיקה מהירה נראה שתנחתו בטרמינל 1 (המשמש את אייר קנדה) ותמריאו מטרמינל 1 מזרח (המשמש לטיסות קצרות) תוכלו לבדוק זאת בכרטיס.
החיבור בין הטרמינלים הוא אכן ע"י רכבת פנימית אך כאמור השילוט מאוד ברור ואין איפה להתבלבל ללכת אחרי השילוט TRANSFER ולכיוון הטרמינל המיועד ותגיעו. כמו"כ ישנם עמדות מודיעין.

האלמוני

משתמש מקצוען
שלום, אני טסה עם חברת התעופה אייר קנדה טיסת תל אביב-ניורק עם עצירת ביניים של שעתיים בקנדה.
אני פעם ראשונה טסה עם עצירה, ופעם ראשונה מגיעה לשדה תעופה בטורנטו. אשמח אם יש כאן אחד שכבר היה שם ועשה את המסלול הזה ויוכל להסביר מה אני עושה ברגע שאני יורדת מן המטוס הראשון עד שאני עולה למטוס השני, ואיך מתנהלת כל העצירה.
תודה!
ניכר מכל אלו שענו, שהם לא עברו עדיין את קנדה בדרך לארה"ב.
אז קודם כל, יש להתקדם לפי השילוט עם סמל ארה"ב, פשוט וקל.
חוץ מזה, יש יתרון גדול כשטסים דרך קנדה. את ביקורת הדרכונים של ארה"ב עוברים בטורונטו, עוד לפני הטיסה לארה"ב!! וכשנוחתים בארה"ב אין שום ביקורת או מכס, פשוט אפשר לצאת מיד, כמו אחרי טיסה פנימית.
אגב - מתי הטיסה שלכם?

אני-הוא-זה

משתמש רשום
חוץ מזה, יש יתרון גדול כשטסים דרך קנדה. את ביקורת הדרכונים של ארה"ב עוברים בטורונטו, עוד לפני הטיסה לארה"ב!! וכשנוחתים בארה"ב אין שום ביקורת או מכס, פשוט אפשר לצאת מיד, כמו אחרי טיסה פנימית.
אגב - מתי הטיס
מודה שלא עברתי בקנדה כתבתי מנסיוני במקומות אחרים
נראה באמת שקנדה-ניו יורק שונה וקלה יותר מעצירה רגילה

פוטוסוויט

משתמש חדש
תודה
אגב - מתי הטיסה שלכם?
12/09

פוטוסוויט

משתמש חדש
אגב - מתי הטיסה שלכם?
אז יש רכבת לעבור? כמה זמן אורכת הדרך שאדע עד כמה עליי למהר

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מה יש להכין כדי לעלות על הרכבת?
כלום. זה כמו שאטל פנימי בשדה התעופה.
רק לבדוק איזה שער (gate) את צריכה לטיסה שלך, וללכת לכיוון השער הזה לפי השילוט. אם צריך רכבת, השילוט יוביל לרכבת.
(אני לא יודעת אם יש רכבת או אוטובוס בשדה בטורונטו. ככה זה בכל שדות התעופה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה